Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem u sexu
PostPoslato: Sub Avg 08, 2009 2:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 2:03 pm
Postovi: 3
Ovako ljudi pre par dana sam prvi put spavao sa devojkom i imam jedan problem...
Naime kad stavim kondom tokom odnosa mi se nekako preko njega ili kako vec vraca kozica na glans.... Osecaj je prilicno neprijatan pogotovo sto mi je glans prilicno osetljiv....
Molio bi vas ako neko zna kako da resim ovaj problem da mi pomogne malo sam poludeo...
Inace odnos bez kondoma ne dolazi u obzir

Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 08, 2009 3:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
Naravno, nikako bez kondoma! :)
jesi li siguran da si stavio kondom na ispravan nacin? pre nego sto ga stavis, kozicu svuci skroz, pa onda odrolaj kondom preko penisa...ako se posle tokom seksa kozica pomera i navlaci preko glavica, ne brini, to je uredu...samo uvezbaj stavljanje kondoma...(jedino ako imas problem sa samom kozicom pa ti to zapravo stvara probleme i tokom seksa, ali o tome mozes da pronadjes teme ovde na forumu vezane za fimozu i kratak frenulum, pa vidi da kojim slucajem nemas nesto od toga)...
a sto se tice osetljivosti, to je nesto sto ce se srediti tokom vremena...posto kazes da je bio prvi put, na pocetku su takvi problemi uobicajeni... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 3:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 2:03 pm
Postovi: 3
Da stavim ga lepo... Bio sam na vise predavalja jazasa nego u skoli ... Nemam problema sa frenulumom ni fimozom samo sto mi je kozica malo veca ali to ne bi trebalo da bude problem zar ne?
Inace sad imam novi problem, nikako nisam mogao da svrsim.... Ne znam zbog cega jednostavno nisam mogao... Pokusavao sam kolko sam mogao (i kolko je on mogao) i nista..... Crko sam, i ja, i on, i ona ali nista jednostavno ne mogu....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 3:58 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
i zbog toga nemoj da brines, jer su sve to uobicajeni pocetnicki problemi - problem da se postigne orgazam, i suprotno - da se desi prerana ejakulacija....strpljivo samo, sve to vremenom dodje na svoje... :)
nije problem ni sto se tice kozice, neka se ona pomera, normalno je, naviknuces, ipak su sve to sada novi osecaji za tebe... :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 57 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: