Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 58 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 25, 2009 1:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 25, 2009 12:51 pm
Postovi: 1
pozdrav svima

i ja sam jedan od vas ,koji ima slicne ili iste probleme

ja sam ozenjen vecv 5 godia i nemam dece, imam 40 god, a zeni i ma 39 godina, lekar mi je rekao da uzimam profertil,pa vas pitam kakav je i dali je bolji od proxeed-a.

pre nekoliko godina uzeo sam Speman tablete(oko mesec dana),posle toga mi je bilo sve lose sa spermatozoidima.diagnoza mi je oligospermija.

dali je neko uzeo Speman od vas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 25, 2009 3:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 16, 2007 9:57 pm
Postovi: 27
Lokacija: Istocna Srbije
SimonaK je napisao:
Milice,

Mislim da je sad svejedno sto se tice spermograma tm. Koliko sam citala trudna si? :wink:
Kod mm je izgleda definitivno prostata problem.... A imamo malo vremena za popravku do vto...

Ja sam ostala trudna putem ICSI, inace nikad ne bi, jer ne vidim resenje poboljsanja spermograma mm, kad su rezultati posle svake terapije sve gori i gori

_________________
Sve ce biti bolje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 26, 2009 8:40 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 4:56 pm
Postovi: 110
Lokacija: Novi Sad
Milice, citala sam tvoje postove tako da znam sve... Zelim ti mirnu i lepu trudnocu :D

Mi smo zakazani u septembru za IVF....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 26, 2009 8:43 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 4:56 pm
Postovi: 110
Lokacija: Novi Sad
Feriz,

Moj muz je pio speman 3 meseca i nije bilo nikakvog poboljsanja... Od pre par dana pije profertil, tako da je rano da bilo sta kazem...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 26, 2009 10:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 16, 2007 9:57 pm
Postovi: 27
Lokacija: Istocna Srbije
SimonaK zelim ti sve najlepse, da super odreagujes na stimulaciju i da imas bar dvoje!

_________________
Sve ce biti bolje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 07, 2009 10:20 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 4:56 pm
Postovi: 110
Lokacija: Novi Sad
Nesat, po nekoj mojoj racunici trebao si pre neki dan da zavrsis sa turom profertila... Jesam li u pravu? Bas me zanimaju tvoji rezultati :roll: Naravno, ako zelis da ih podelis sa nama :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: novi spermogram
PostPoslato: Pet Avg 07, 2009 11:15 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 12:07 pm
Postovi: 191
Lokacija: Požarevac
Kako da ne, zelim, samo sam napravio kratku pauzu na preporuku nekih lekara, jer sam tri meseca koristio Proxeed, pa odmah posle njega Profertil. Ovih dana nastavljam terapiju i obavestavam o rezultatima.
Vec sam rekao u temi da mi je posle Proxeed-a rezultat bio drasticno bolji.

_________________
CUVAJMO SVOJE ZDRAVLJE!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EFEKTI PROXEED-A
PostPoslato: Ned Avg 28, 2011 12:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 27, 2011 10:36 pm
Postovi: 1
Procitao sam temu ali vidim da su sve straiji postovi. Moze li mi neko odgovoriti sta je bilo na kraju, jesu li rezultati bili bolji, da li je bolji PROXEED ili PROFERTIL?
Ja treba da pocnem sa terapijom, urolog mi je prepisao PROXEED ali posle citanja vasih postova neznam da li da uzmem PROFERTIL?
HVALA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EFEKTI PROXEED-A
PostPoslato: Ned Avg 28, 2011 10:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 12:07 pm
Postovi: 191
Lokacija: Požarevac
Mislim da su podjednako dobri, samo je Profertil jeftinija varijanta. Pogledajte sajt http://www.profertil.rs . Oba preparata su jako slicnog sastava.
Meni su rezultati bili dobri posle oba preparata, nakon nekoliko meseci upotrebe, jer sam izmedju prelaska sa jednog na drugi uradio spermogram.
Takodje pogledajte i moju temu Prirodni lek za muskarce na linku
urologija/prirodni-lek-muskarce-t4543.html .
Sve najbolje.

_________________
CUVAJMO SVOJE ZDRAVLJE!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: u vezi ove teme
PostPoslato: Pon Mar 26, 2012 9:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 26, 2012 9:35 pm
Postovi: 1
nov sam na forumu, iako ga citam vec 3 meseca......toliko vec koristim proksid jer mi je rezultat spermograma bio sledeci posle 5 dana apstinencije: 9 miliona po mililitru, ukupan broj 36 miliona u volumenu od 4 mililitra, progresivna pokretljivost 20%.... imam 26 godina....
3 meseca sam koristio proxeed , 1 kesica dnevno i uz to nedelju dana sam pio cink u sumecim tabletama, pa sledece nedelje e vitamin u tabletama, pa sledece nedelje oligovit, pa sledece vitamin C u sumecim tabletama (sve po jednu tabletu dnevno) i tako u krug, i posle 3 meseca ove terapije koju sam na svoju ruku i bez uroloskih pregleda primenjivao broj po mililitru se povecao na 15 miliona(a bio je 9), volumen na 5.1 mililitar (bilo 4), odnosno ukupan broj na 75 miliona (a bio je 36), dok je pokretljivost ostala ista 20%.....
sve u svemu odmah je dao rezultate i nadam se da ce se jos popraviti, ovo sada vec nije los rezultat, jer kako su mi rekli urolozi sa kojima sam pricao (nisam bio na pregledu jer smatram da jos uvek nema potrebe), mnogo je bitniji ukupan broj nego broj po mililitru, jer neki muskarci proizvode vise semene tecnosti na isti broj spermatozoida, tako da je meni sada broj po mililitru manji za 5 miliona nego sto je donja granica, a ukupan broj je za 25 miliona iznad donje granice, moracu jos malo da poradim na pokretljivosti da je podignem iznad donje granice od 25%, pa sam kupio jos 3 kutije proxeed-a, a pokusac da unosim L-karnitin u kapsilama, jer je to vazno za pokretljivost, pa eto pratim rezultate i obavestavam vas o rezultatima mog licnog eksperimenta koji za sada ide kako treba. pozdrav svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EFEKTI PROXEED-A
PostPoslato: Čet Jun 13, 2013 12:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 11, 2013 10:40 pm
Postovi: 2
men i je proxeed pomogao, za sada videcemo kako ce se odraziti na oplodnju,
ali zelim svima reci da je u Temisvaru 2 puta jeftiniji. Pozdrav svima i srecno!

za 3 meseca košta 172evra (možda možete traziti i papire za povracaj poreza na granici- ja sam zaboravio), dok je kod nas proxeed za 3 meseca oko 300 evra.

http://www.pharmatimis.ro/en/companie/e ... a-timis-2/
Dr. Ramona Mosuc
Sales Manager
Sf. Andrei Street, no.23, cod 307375,
Sanandrei, Timis
Tel. 0256/281094
Tel/fax 0256-293538,0256/293513
Mobile +40 729 594 951
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EFEKTI PROXEED-A
PostPoslato: Čet Okt 10, 2019 5:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 10, 2019 5:52 pm
Postovi: 2
nesat je napisao:
Mislim da su podjednako dobri, samo je Profertil jeftinija varijanta. Pogledajte sajt http://www.profertil.rs . Oba preparata su jako slicnog sastava.
Meni su rezultati bili dobri posle oba preparata, nakon nekoliko meseci upotrebe, jer sam izmedju prelaska sa jednog na drugi uradio spermogram.
Takodje pogledajte i moju temu Prirodni lek za muskarce na linku
http://www.doktor.rs/forum/urologija/pr ... t4543.html .
Sve najbolje.


Toliko što se tiče "jeftinije varijante", sada Profertil košta isto koliko i Proxeed... Pare su pare moj bato, koga briga za decu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EFEKTI PROXEED-A
PostPoslato: Čet Okt 10, 2019 6:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 10, 2019 5:52 pm
Postovi: 2
Pogrešio sam, jeste ista cena manje više, ali je pakovanje Profertila za mesec dana, a Proxeeda za 15 dana...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 58 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 49 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: