Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem sa crvenilom
PostPoslato: Pon Jul 27, 2009 1:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 27, 2009 1:17 pm
Postovi: 3
Lokacija: Nis
E ovako, pre nekoliko dana pojavilo mi se neko crvenilo na penisu. Na pocetak su to bile totalno sitne tackice. Posto kod doktora trenutno ne mogu da odem zbog velikih obaveza ovih dana voleo bih da cujem vase misljenje o ovome, a posle naravno idem kod doktora. Te crvene tackice su pomalo izazivale svrab, pa sam uzeo Aciklovir. Posle dva dana koriscenja Aciklovira, tackice su se smanjile, ali je glavic postao crven. Svrab koji se javljao je skoro nestao. Ali je od Aciklovira kozica malo napukla ( jer Aciklovir dosta susi kozu ). Posto se svrab povremeno javio u apoteci su mi savetovali Enbecin od koga mi svrab polako prolazi. Ali izgleda da mi neomicin ne prija toliko, pa mi se od Enbecina javilo malo zadebljanje na kozici i sada sam prestao sa upotrebom istog. U attachmentu prilazem sliku. Inace nikada nisam imao polni odnos (programer :lol: ), tako da neverujem da je nista toliko ozbiljno. Zanima me sledece:
1. Da li ovo crvenilo moze biti reakcija na neki antibiotik?
2. Da li moze imati veze sa alergijom (alergican sam na dosta stvari)?
3. Koji mast/lek da uzmem za ispucalu kozu (na slici sam zaokruzio ispucale delove)?
4. Posto jos pomalo imam svrab, sta bih mogao za to da uzmem?

(slika -> http://img198.imageshack.us/i/dscn0949640x480.jpg)

Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 27, 2009 1:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 27, 2009 1:17 pm
Postovi: 3
Lokacija: Nis
Link slike je http://img198.imageshack.us/i/dscn0949640x480.jpg


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 27, 2009 1:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 27, 2009 1:17 pm
Postovi: 3
Lokacija: Nis
Izgleda da forum nema opciju prepravljanja poruke pa moram novu da pisem. Slika se nalazi ispod:
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 27, 2009 4:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
ne radi slika...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 27, 2009 5:35 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 06, 2005 5:31 pm
Postovi: 55
Izgleda da ovi iz img sacka brisu vulgarne slike...... najbolje je rarovati i staviti pass

_________________
Za razliku od tv-a covek radi i kada je pokvaren


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa crvenilom
PostPoslato: Uto Jul 28, 2009 6:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
najboljiProgramer je napisao:
E ovako, pre nekoliko dana pojavilo mi se neko crvenilo na penisu. Na pocetak su to bile totalno sitne tackice. Posto kod doktora trenutno ne mogu da odem zbog velikih obaveza ovih dana voleo bih da cujem vase misljenje o ovome, a posle naravno idem kod doktora. Te crvene tackice su pomalo izazivale svrab, pa sam uzeo Aciklovir. Posle dva dana koriscenja Aciklovira, tackice su se smanjile, ali je glavic postao crven. Svrab koji se javljao je skoro nestao. Ali je od Aciklovira kozica malo napukla ( jer Aciklovir dosta susi kozu ). Posto se svrab povremeno javio u apoteci su mi savetovali Enbecin od koga mi svrab polako prolazi. Ali izgleda da mi neomicin ne prija toliko, pa mi se od Enbecina javilo malo zadebljanje na kozici i sada sam prestao sa upotrebom istog. U attachmentu prilazem sliku. Inace nikada nisam imao polni odnos (programer :lol: ), tako da neverujem da je nista toliko ozbiljno. Zanima me sledece:
1. Da li ovo crvenilo moze biti reakcija na neki antibiotik?
2. Da li moze imati veze sa alergijom (alergican sam na dosta stvari)?
3. Koji mast/lek da uzmem za ispucalu kozu (na slici sam zaokruzio ispucale delove)?
4. Posto jos pomalo imam svrab, sta bih mogao za to da uzmem?

(slika -> http://img198.imageshack.us/i/dscn0949640x480.jpg)

Hvala unapred!


znaci ti si se sam potpuno pogresno lecio.
dobro,i kako sad mi mozemo da ti pomognemo?
uzgred,pogledaj lepljivu temu o crvenim tackicama.

ZDRAVLJE NIJE KOMPJUTER U KOJI MOZES LAKO DA INSTALIRAS I DEINSTALIRAS SVAKOJAKE PROGRAME I DA AKO NESTO UPROPASTIS MOZES DA GA REISTALIRAS I ON JE KAO NOV !!!!

obrati se urologu i ne igraj se vise lekovima o kojima ne znas nista jer je to vrlo opasno !!!!

tema ide pod kljuc.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: