Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 987 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 66  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 24, 2009 11:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 24, 2009 11:11 pm
Postovi: 41
Mislio sam da sam jedini na svetu sa ovim problemom.

Oko grudi imam malo sala.ono........prihvatljivo...
.ali bradavice su mi Ispupcene.. to me jako nervira..
---
idem i na bazen i na druga mesta gde se majice skiadju..( NE RADO ) inace.. najcesce Stiskam ...znaci STISKAM bradavice i onda dobro izgledaju....do ..10 min......i tako svaki put. a po nekad hladna voda i izgleadju extra....ali.....sve sto je lepo kratko traje.....

dali cekati da padne nesto sa neba i smanji mi bradavice..ili NOZ ????!!!!!!!

iskrivio sam kichmu..zbog toga.....i... ...nabio komplekse... :((


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 24, 2009 11:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 14, 2009 1:39 am
Postovi: 51
Urke,dobro je sto pocinjes sa programom vezbi,samo nemoj da radis (npr masu za grudi) jer mnogo momaka pokusava da eliminise ginekomastiju u teretani tako ucine samo strvar jos gorom. Ako raste misic ispod zlezdanog tkiva,ginekomastija postaje izrazenija... Mozes uzet neke vitamine i minerale,whey protein i jos neke suplemente na bazi surutke... Nemoj uzimati preparate za povecavanje testosterona npr tribulus,samo vecu problem prave.. Al sam se sad raspisao....... aj poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 24, 2009 11:35 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 14, 2009 1:39 am
Postovi: 51
Uno problem imas poruku u private messages


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 25, 2009 6:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 6:15 pm
Postovi: 103
vlx88ns je napisao:
Urke,dobro je sto pocinjes sa programom vezbi,samo nemoj da radis (npr masu za grudi) jer mnogo momaka pokusava da eliminise ginekomastiju u teretani tako ucine samo strvar jos gorom. Ako raste misic ispod zlezdanog tkiva,ginekomastija postaje izrazenija... Mozes uzet neke vitamine i minerale,whey protein i jos neke suplemente na bazi surutke... Nemoj uzimati preparate za povecavanje testosterona npr tribulus,samo vecu problem prave.. Al sam se sad raspisao....... aj poz

Ok, hvala :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 25, 2009 11:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 18, 2009 1:21 pm
Postovi: 20
axaxaxax i ja sam isao u teretanu, i mislio sam da ce se manje pimetiti,a ono bas suprotno :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 25, 2009 11:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 21, 2009 1:14 am
Postovi: 4
marko12345 je napisao:
axaxaxax i ja sam isao u teretanu, i mislio sam da ce se manje pimetiti,a ono bas suprotno :(

same here :S

vlx88ns,druze sve najbolje...drzimo ti palcheve :D

_________________
kad je dusha gladna srece kupicu i nju,lek za dushu ranjenu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 25, 2009 11:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 6:15 pm
Postovi: 103
marko12345 je napisao:
axaxaxax i ja sam isao u teretanu, i mislio sam da ce se manje pimetiti,a ono bas suprotno :(

Pa sta si dalje radio?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 25, 2009 11:39 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 14, 2009 1:39 am
Postovi: 51
mcnair je napisao:
marko12345 je napisao:
axaxaxax i ja sam isao u teretanu, i mislio sam da ce se manje pimetiti,a ono bas suprotno :(

same here :S

vlx88ns,druze sve najbolje...drzimo ti palcheve :D



Hvala svima na podrsci,a ja cu se potruditi da podelim sto vise detalja sa vama sad pre,a i posle operacije... poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 26, 2009 5:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 26, 2009 5:00 pm
Postovi: 2
Pocitao sam celu temu, i dosta mi je psihicki pomoglo posto sam mislio da sam jedini sa ovim problemom.

Imam 20godina izgledam mnogo mladje (pa se nadam da kod mene ima nade da nije ginekomastrija nego lipomastija).

Imam malo salo po stomaku i grudima ali ne preterano mnogo (183cm 69.5kg), i nikad nisam isao u teretanu niti sam nesto voleo da radim sklekove, trbusnjake... I imam bas ispupcene bradavice (malo manje nego kod pamele :oops: ) a velicina grudi su skoro normalne, i naravno ludim zbog toga.

Inace kad stiskam bradavice onda ekstra izgledaju do 10 min.Hladna voda resava taj problem skoro non stop (tako da je najveci problem doci do bazena :( ). Da li kada se ovo desava je sigurno u pitanju ginekomastija, ili ovo moze da se javlja i kod lipomastije?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 26, 2009 5:59 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 14, 2009 1:39 am
Postovi: 51
nikola88 je napisao:
Pocitao sam celu temu, i dosta mi je psihicki pomoglo posto sam mislio da sam jedini sa ovim problemom.

Imam 20godina izgledam mnogo mladje (pa se nadam da kod mene ima nade da nije ginekomastrija nego lipomastija).

Imam malo salo po stomaku i grudima ali ne preterano mnogo (183cm 69.5kg), i nikad nisam isao u teretanu niti sam nesto voleo da radim sklekove, trbusnjake... I imam bas ispupcene bradavice (malo manje nego kod pamele :oops: ) a velicina grudi su skoro normalne, i naravno ludim zbog toga.

Inace kad stiskam bradavice onda ekstra izgledaju do 10 min.Hladna voda resava taj problem skoro non stop (tako da je najveci problem doci do bazena :( ). Da li kada se ovo desava je sigurno u pitanju ginekomastija, ili ovo moze da se javlja i kod lipomastije?




Apsolutno je ne bitno da li je lipomastija ili ginekomastija (obe se resavaju hiruskim putem) zanimljivo je to da ljudi koji imaju i lipomastiju se na kraju cesto odluce za operaciju jer dijetama i vezbanjem tesko skidaju ili gotovo nikako masti iz predela grudi. Kao i svima i tebi preporucujem da odes kod lekara za tvoj problem. Apelujem na sve koji citaju ovaj forum i kojima on pomaze oko ovog problema da se mnogo vise angazuju oko resavanja istog. Najteze je uciniti prvi korak,ali kada se on predje,sve ostalo ide samo po sebi mnogo lakse. Ovde smo da bi razmenili korisna iskustva kad se krene u resavanje svega ovoga i mozda najbitnija ta medjusobna podrska. Svi prolazimo kroz istu stvar i sa garderobom,bazenima,morem,vetrom,devojkama,momcima... Problem necete resiti agonijom,izgladnjivanjem,zatvaranjem u sebe,polivati se sa hladnom vodom,vec iskljucivo sopstvenim angazovanjem oko resenja istog. Mozda surovo zvuci,ali je tako!
Poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 26, 2009 9:26 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Dec 07, 2005 12:04 am
Postovi: 84
Ma bre radi masu ako ti se radi "normalnije" izgleda ginekomastija na vecem coveku nego kad si mrsav i izdefinisan sav tek onda ruzno izgleda a i toliko da se nagruvas da ti pogorsa situaciju ne mozes jel misici ne rastu preko noci i sto vise misica to uspesnija operacija i bolji rezultati nema liposukcije, nema sa da visi, brze se oporavis i tako to :P .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 27, 2009 1:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 27, 2009 1:29 am
Postovi: 16
Kod mene se to pojavilo u 14oj godini a sada imam 19 i uzasno me nervira... Roditelji mi govore da se ne cimam oko toga al mene to prosto ubija u pojam. Citao sam po drugim forumima da su ljudi radili plasticnu operaciju u drzavnim bolnicama za dzabe. Zanima me da li je to samo za osobe ispod 18? Ili i za starije?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 27, 2009 1:39 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 6:15 pm
Postovi: 103
Vladimir_V90 je napisao:
Kod mene se to pojavilo u 14oj godini a sada imam 19 i uzasno me nervira... Roditelji mi govore da se ne cimam oko toga al mene to prosto ubija u pojam. Citao sam po drugim forumima da su ljudi radili plasticnu operaciju u drzavnim bolnicama za dzabe. Zanima me da li je to samo za osobe ispod 18? Ili i za starije?

Evo ja sam isao kod lekara, i rekli su mi da ne moze da se operise pre 18. godine, odnosno dok se ne zavrsi pubertet..... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 27, 2009 3:18 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 14, 2009 1:39 am
Postovi: 51
Urke10 je napisao:
Vladimir_V90 je napisao:
Kod mene se to pojavilo u 14oj godini a sada imam 19 i uzasno me nervira... Roditelji mi govore da se ne cimam oko toga al mene to prosto ubija u pojam. Citao sam po drugim forumima da su ljudi radili plasticnu operaciju u drzavnim bolnicama za dzabe. Zanima me da li je to samo za osobe ispod 18? Ili i za starije?

Evo ja sam isao kod lekara, i rekli su mi da ne moze da se operise pre 18. godine, odnosno dok se ne zavrsi pubertet..... :(


Urke,stvarno bedak zato sto ne daju ispod 18 :( u drzavnoj mogu svi besplatno ako su stariji od 18 godina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 27, 2009 10:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 27, 2009 1:29 am
Postovi: 16
znaci ako imas manje od 18 placas a punoletni za dzabe? Dobro je posto imam 19 god... Sad idem na neke preglede, cujemo se kasnije. hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 987 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 66  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: