Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 67 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 15, 2009 1:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 17, 2006 12:31 pm
Postovi: 75
Zanimljivo da imamo cak dva zadovoljna pacijenta, a oba su novi novcijati clanovi od istog dana - 10. juna. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 18, 2009 6:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 9:07 am
Postovi: 30
Jovanka,
Svaka cast sto si izasla sa konkretnim problemom i komentarima u javnost! Vec mi je muka od plasticarskih foruma, koji su nam gl. izvor informacija, gde ne smes da zucnes protiv hirurga ako je nesto zbrljao! Ko dobro radi, nema cega da se boji jer mu je mirna savest! A i ako ne ispadne dobro (hirurgovom krivicom) covecno je da se opet lati skalpela i popravi brljotinu, a ne da se vadi na foru 'bolje ne moze'!
Samo napred Jovanka, samo napred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 18, 2009 10:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 8:58 pm
Postovi: 19
trilian,
hvala na podrsci, hvala bogu da postoje takvi forumi i razmene iskustva jer svako novo iskustvo pa makar bilo i lose moze bilo kome ko hoce nesto da promeni ili uradi na sebi pomoci i olaksati odluku o bilo kakvoj intervenciji, jer svaka intervencije moze nekog da ucini srecnim ili pak unisti zivot a pogotovu ako se radi nesto na licu! Imam utisak da su u nasoj zemlji pacijenti koji nazalost imaju losa iskustva prepusteni samim sebima! Nazalost plastisna hirurgija kod nas nije toliko zastupljena u medijima i ljudi nemaju gde da se informisu tako da je dobro sto postoje takvi forumi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 23, 2009 5:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 8:58 pm
Postovi: 19
Posto mi se NelaM555 obratila sa molbom da joj posaljem svoje fotografije
kako bi videla rezultat moje korekcije i posto sam u njene iskrene namere posumnjala sto je na kraju privatnom porukom i potvrdila tako sto lobira za pomenutog hirurga molila bih da mi se obrate smo osobe koje stvarno hoce nesto da koriguju a ne da testiraju moju iskrenost ili pak misle da hocu da blatim Dusanovica! Jer svaki zadovoljni pacijent nema potrebe da to radi vec bi na sav glas hvalio sposobnosti svog lekara!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Evo mene!
PostPoslato: Pon Jul 13, 2009 8:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 13, 2009 8:39 pm
Postovi: 10
Raspitujuci se gde bih najbezbednije mogla da uradim grudi,saznala sam da je taj dr Dusanovicbio decji hirurg pa se posle po skracenom postupku prekvalifikovaou plasticnog.
Bilo mi je cudnosto je gotovo agresivno naglasavao na samom pocetku svog sajta koliko traje specijalizacija,a i licno je bio malo vise prenaglasen,morate priznati da je to neobicno,pa sam se raspitala dalje...
Njegova specijalizacija izgleda nije trajala 5 godina,ko o cemu...,o postenju.
Toliko o svojoj strucnosti ne prica ni neki profesor,a u ;licnom susretu on je napljuvao sve svoje kolege,narocito sa VMA,jer sam mu pomenula da bih tamo mozda isla,ipak su oni renomirani.
Tako sam se dALJE RASPITALA DA ON IMA PRIZNATO DA JE PLASTICAR,ALIJE MNOGO MANJE PROVEO SPREMAJUCI SE ZA PLASTICARAOD ONIH KOJI SU SE ZA TO ODMAH OPREDELILI!
ZATO JOVANKA,GAUDAEMUS,TREBALO JE DA SE RASPITATE KOME DAJETE SVOJE LICE U RUKE;
MISLIM DA STE SAME KRIVE STO STE TAKO NEOZBILJNO USLE U TAKO VELIKU INTERVENCIJU.IPAK SE O NJEMU NIJE MNOGO TESKO RASPITATI.
JA ODOH DA TRAZIM DALJE,A AKO NEKO IMA NEKI PREDLOG,NEKOG PROVERENOG, NEKA MI SE JAVI!
SRECNO SA KOREKCIJAMA!

_________________
Lepota zivota


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 14, 2009 4:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 17, 2006 12:31 pm
Postovi: 75
Lida 28,
uz svo postovanje Tvoje visprenosti pomocu koje si, vec iz prezentacije klinike, "provalila" da tu nesto nije u redu mislim da bi moralne pridike i razglabanje o licnoj odgovornosti trebalo da zadrzis za sebe ili one koji zele da im se cita lekcija.

Zene koje dolaze na ovu temu, kako ja razumem stvari, imaju potrebu da razmene iskustva kao i da, svojim iskustvima, upozore i pouce one koje se spremaju na slicne zahvate. Stoga je Tvoj komentar, kucan velikim slovima (sto na Net-u oznacava vikanje) neprimeren, neukusan i bezosecajan.

Licno Ti zelim da nadjes sebi dobrog lekara i budes zadovoljna rezultatima svoje intervencije.

Eto, s obzirom da moderator teme nije imao impuls da reaguje, imala sam potrebu da reagujem ja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: VISPRENOST I HISTERIJA...
PostPoslato: Sre Jul 15, 2009 3:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 13, 2009 8:39 pm
Postovi: 10
Ne znam zasto takva reakcija ,osim ako i sami niste doktor.
Nisam bila zlonamerna i nisam delila lekcije,ali sto nisu proverile,nego posle kukaju?
Sta imaju od toga?
Zar ovo nije razmena iskustava?
Ako moderator misli da je ovo surovo za dr, a nije korisno za one koji su u panici kao ja,gde da se opredele,neka me brise.

_________________
Lepota zivota


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 16, 2009 2:30 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 17, 2006 12:31 pm
Postovi: 75
Nije mi namera da o ovome diskutujem, a jos manje da polemisem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 19, 2009 12:53 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 4:05 am
Postovi: 62
Najbolje je gledati slike Pre i posle... sto vise moguce. Po mogucnosti gledati uzivo, sto je naravno tesko... ali ovo je jedini nacin saznati kakav je hirurg na delu. Samo realni rezultati, a ne necija misljenja.

_________________
http://www.reklamiranje/
http://www.reklamiranje/forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ...
PostPoslato: Pon Jul 27, 2009 11:56 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2007 12:59 pm
Postovi: 253
Lokacija: Beograd
Da li je to dr koji ima ordinaciju u stanu? :evil:

_________________
Sve prolazi,samo dela ljubavi ostaju!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: JESTE!
PostPoslato: Sre Avg 05, 2009 10:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 13, 2009 8:39 pm
Postovi: 10
Iako su me neki prozivali,ja ne mogu da ne podelim svoja saznanja sa vama!
Nadm se da cu nekome pomoci!
Ovaj dr radi u stanu koji je registrovan kao ordinacija gde moze da izvodi samo manje hirurske intervencije.Nema pravo da uvodi pacijenta u opstu anesteziju sto je meni ponudio bez ikakvih problema i objasnjenja!Ako to radi on dovodi u pitanje i zivot pacijenta ,a da ovaj to i ne zna.Pa ko je tamo radio ili ce raditi nazdravlje!Bas sam razocarana sto ga nikave inspekcije ne sprece da to radi,nego moram ovako da saznajem tako bitne stvari!
Zelim vam srecu!

_________________
Lepota zivota


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: znaci to je taj...
PostPoslato: Čet Avg 06, 2009 3:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2007 12:59 pm
Postovi: 253
Lokacija: Beograd
Ne vlim da na ovaj nacin komentarisem necji rad,ali neka ga svi obidju,ima i drugih estskih hirurga!
Svi grese,ali ovaj covek je cudo!Njegove greske su umetnost,samo su pacijenti ludi pa ne primecuju :evil:

_________________
Sve prolazi,samo dela ljubavi ostaju!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 07, 2009 2:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 17, 2006 12:31 pm
Postovi: 75
Lido 28, samo da razjasnimo nesporazum.

Nisam te prozivala zato sto zelis da svoja razmisljanja i iskustva podelis sa nama. To je veoma dobro i korisno i po meni je to jedna od svrha ovakvog foruma. Mislim da je veoma znacajna informacija koju si nam ovde dala, a koja se odnosi na nedostatak njegove dozvole za uvodjenje pacijenta u opstu anesteziju kao i kriterijumi na osnovu kojih si stvorila svoje zakljucke o klinici.

Moje primedbe su se odnosila na citanje lekcije zenama koje je ovaj doktor unesrecio. Njima je sasvim dovoljno njihove muke i preispitivanja, trauma koje imaju i brige za buducnost. Na uzbrdici kojom idu ne treba da im se dodaje teret.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Nesporazum!
PostPoslato: Pon Avg 10, 2009 10:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 13, 2009 8:39 pm
Postovi: 10
Ocigledno da sam pogresno shvacena ,ili sam nesvesno bila agresivna prema tim jadnim zenama,ali zaista ne mogu da razumem da su mu tako lako poverovale,kad mu se vidi da je prava ,kad moram tako da kazem ,palamuda.
Ja,pa ja,pa sve diletanti,pa niko ne valja,pa popravlja tudje greske,on spasilac,vadi kestenje iz vatre....
Kao da su svi od njega ucili,ali nisu savladali gradivo!Kad bi drugi hirurzi culi sta prica klega o njima...Ostali bar nisu toliko blatili druge,a kad neko toliko drugog unizava,znaci da ni sam ne valja!
Iskreno,meni se smucio,ali sam da ne bih podlegla licnom utisku i mozda izbegla zaista odlicnog hirurga,pocela sam da se raspitujem i sve sam vam prenelasto sam saznala!
Pozdravljam vas sve i zelim srecu!Jovanka,Gaudaemus,ako sam vas uvredila,izvinite!

_________________
Lepota zivota


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Nesporazum!
PostPoslato: Pon Avg 10, 2009 10:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 13, 2009 8:39 pm
Postovi: 10
Ocigledno da sam pogresno shvacena ,ili sam nesvesno bila agresivna prema tim jadnim zenama,ali zaista ne mogu da razumem da su mu tako lako poverovale,kad mu se vidi da je prava ,kad moram tako da kazem ,palamuda.
Ja,pa ja,pa sve diletanti,pa niko ne valja,pa popravlja tudje greske,on spasilac,vadi kestenje iz vatre....
Kao da su svi od njega ucili,ali nisu savladali gradivo!Kad bi drugi hirurzi culi sta prica klega o njima...Ostali bar nisu toliko blatili druge,a kad neko toliko drugog unizava,znaci da ni sam ne valja!
Iskreno,meni se smucio,ali sam da ne bih podlegla licnom utisku i mozda izbegla zaista odlicnog hirurga,pocela sam da se raspitujem i sve sam vam prenelasto sam saznala!
Pozdravljam vas sve i zelim srecu!Jovanka,Gaudaemus,ako sam vas uvredila,izvinite!

_________________
Lepota zivota


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 67 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: