Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: DOBAR GINEKOLOG U BEOGRADU
PostPoslato: Ned Mar 15, 2009 3:56 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Mar 14, 2009 11:56 pm
Postovi: 67
Molim sve Vas koje imate dobra iskustva sa ginekologom, po mogucstvu da je doktorka a ne doktor, u privatnoj ordinaciji da mi, ako ne zelite javno, posaljete preporuku na e-mail adresu: [email protected]

Jako dugo imam problema sa suvocom vagine i sluzokoze i stalnim perutanjem, koje ne prolazi ni od jedne terapije. Davali su mi Diflukan tablete, Cansen, Canesten, Daktanol, Multigyn gel, intimne gelove (sve koji postoje kod nas) za redovnu negu,..., i nista. Malo se primiri i opet pocinje. Brisevi su bili ok, jajnici blago policisticni, testosteron povecan, zbog cega sam 3 godine pila diane 35, a kasnije i Janine, Logest, Frilavon...

Zelela bih da ostanem u drugom stanju, ali hocu da prvo odem kod proverenog ginekologa, a ne da kruzim i bacam pare i stalno isto.
Suprug nikad nije imao nikakvih problema.

Hvala Vam unapred!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Dobri ginekolozi
PostPoslato: Pon Jun 08, 2009 2:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 03, 2008 9:08 pm
Postovi: 11
Lokacija: Srbija, Beograd
Nadam se da cu bar malo pomoci, s obzirom na to da nisam sigurna da li pod ovim "u Beogradu" podrazumevate i ZEMUN? Ja zivim na Dorcolu, i meni Beograd podrazumeva i Zemun, i Novi Bg, i Zvezdaru....ali znam da Zemunci govore da oni "zive u Zemunu, a povremeno odlaze u Beograd"?!? Kao da je rec o 2 grada..
U svakom slucaju dajem preporuku za 2 zemunske ordinacije, polazeci od sopstvenog iskustva.
Ja sam godinama isla na preglede i ordinaciju MEDISON u kojoj radi dr Mima Fazlagic, veoma strucna zena, kod koje mi se najvise svidja sto ne okolisa, nego vam odmah kaze kakvo je stanje stvari, predlog lecenja itd. Ona mi je i vodila trudnocu i bila sam veoma zadovoljna. Ordinacija je u Ulici dr Petra Markovica, telefon je 2105-164, 063-302-756.
Drugi predlog nije u potpunosti Vas izbor jer se radu o ginekologu, doktoru Zivanicu. Ja sam u trudnoci isla kod njega na neke pregleda 4D ultrazvukom. I on i njegove sestre u ordinaciji bili su maksimalno ljubazni i profesionalni, a on inace radi i u Narodnom frontu, mislim da se mozete dogovoriti i da idete kod njega privatno na preglede, pa da Vas porodi u Frontu kad dodje vreme (moja koleginica je tako uradila pre dve i po godine). Ordinacija je takodje u Zemunu, u Skadarskoj ulici broj 5. Telefoni: 3196 - 808
-II- - 809
- 811
063 - 311-685
SRECNO :D !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 08, 2009 4:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Mar 22, 2008 12:25 am
Postovi: 753
Naki,
može jedno pitanjce, u vezi dr. Živanovića?

Interesuje me taj 4D UZ....koliko puta si odlazila na kontrolu UZ, tokom trudnoće?
Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 08, 2009 4:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Mar 22, 2008 12:25 am
Postovi: 753
Citiraj:
u vezi dr. Živanovića?


Mislim, dr. Živanić..taj iz NF-a.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: dr Zivanic
PostPoslato: Pon Jun 08, 2009 8:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 03, 2008 9:08 pm
Postovi: 11
Lokacija: Srbija, Beograd
Isla sam 4 puta (mada mozete i cesce), prvi put u 10.nedelji trudnoce (besplatan pregled na 4D!), a onda dalje po potrebi i kad doktor preporuci (ja nisam isla cesce, nije bilo potrebe, jer sam radila sve analize u Domu zdravlja i imala nekoliko standardnih pregleda i UZ u Narodnom frontu jer sam tamo navela da cu se poroditi).
Vrlo detaljni pregledi uvek. On je veoma strpljiv i smiren. Suprug moze uci unutra i pratiti zajedno sa Vama na monitoru aparata - gledate zajedno bebu i slusate doktorova objasnjenja u vezi sa mozgom, kicmom, srcem...... Vi ste pokriveni, otkriven je samo stomak za pregled.. Dobijete otkucani izvestaj, tj. odstampan iz racunara, plus vazne slike vezane za napredovanje ploda, plus CD sa snimcima bebe. Sve profesionalno i vrlo kulturno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 09, 2009 9:00 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Mar 22, 2008 12:25 am
Postovi: 753
Zahvaljujem na odgovoru.
Ciljno sam pitala u vezi UZ-a.
Ako dobijem pozitivnu betu... :D počeću, naravno, da razmišljam o izboru dr......iako imam odličnog dr. u Domu zdravlja...no, naravno , zbog mesta potencijalnog porođaja...

Da odgovor nije ovakav, u pogledu Uz" po potrebi..ne češće, i ukupno 4 puta"...odmah bih ga eliminisala.Ovo mi uliva poverenje u profesionalni odnos tog dr...Muka mi je od UZ-a, na svakih 20 dana, zarad plaćanja..Što smatram ili nestručnošću ili klasičnom zloupotrebom...
Hvala, još jednom.Poz.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 10, 2009 10:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 25, 2008 10:00 pm
Postovi: 309
Meni se sto se tice ljudskosti u pristupu dopala dr Petkovic iz ordinacije Palmoticeva. Ranije je radila u Visegradskoj, a dopada mi se i sto ne radi istovremeno privatno i drzavno, kao sto mnogi cine.
Na 4d kod dr Zivanica idem ove nedelje pa cu napisati utiske.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 13, 2009 12:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 12:14 am
Postovi: 2
molim vas da mi hitno odgovorite da li neko zna kako mogu da stupim u kontakt sa doktorom Rastkom Maglicem iz Narodnog fronta...potrebni su mi podaci tipa broja mobilnog telefona ili neka adresa, ne mogu ga naci u bolnici...mozete na PM da mi posaljete odgovor...unapred zahvalna :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: 4D
PostPoslato: Sub Jun 13, 2009 7:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 03, 2008 9:08 pm
Postovi: 11
Lokacija: Srbija, Beograd
Lily-an, koliko se ja secam, u Analajfu ti napisu na kraju izvestaja sa pregleda kada se ocekuje sledeca kontrola i u vezi sa cim, u skladu sa daljim potrebnim analizama. Na onom malom prospektu iz njihove ordinacije prikazuje se da mozes, takoreci, ici svakog meseca na 4D i proveravati najrazlicitije stvari, ali nisi sasava da to radis ako nema potrebe! Ti ces vec videti kako ti napreduje trudnoca, a i tvoj ginekolog u Domu zdravlja (kazes da si njime zadovoljna) ce te upucivati u sve. Uostalom, dosta pregleda mozes obavit i besplatno na UZ u Domu zdravlja ili sa uputom u nekom od porodilista, ne moras za sve na 4D. Jos jednom, Zivanica stvarno nisam dozivela kao derikozu i mislim da ti nece preporucivati nepotrebne preglede.
SRECNO!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 16, 2009 4:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Mar 22, 2008 12:25 am
Postovi: 753
Hvala, Naki,
evo, ja trudnaaaa!

Sutra ponavljam betu...
Za sada, i dalje kod mog gin...videćemo...Mislim da ću i prvi Uz uraditi baš kod njega...za dalje, pa, videću...Samo polako..kažem sebi...
Koliko ima god Živanić? na kom je odeljenju u Frontu?
Hvala.Poz!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Cestitaaam!
PostPoslato: Uto Jun 16, 2009 5:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 03, 2008 9:08 pm
Postovi: 11
Lokacija: Srbija, Beograd
Bas mi je drago, Lily-an sto si trudna!!! CESTITAM!
Joj, ne bih ti bas tacno znala reci za Zivanica, mislim da nema preko 50 godina, a i ne manje od 40 :-? , nisam bas preterano vesta u proceni godina! Ne znam ni tacno na kojem je odeljenju u Frontu ni kako su ona tacno podeljena. Mislim da to mozes proveriti telefonom u Frontu ili ga pitati otvoreno kad odes na pregled. Ne zaboravi da je kod njega BESPLATAN pregled na 4D u 10.nedelji trudnoce! Tada kada odes mozes ga i konkretno pitati sve ostalo. Samo polako, stepenik po stepenik, setaj, odmaraj se, ma, uzivaj u svojoj trudnoci!
I jos jednom - CESTITAM!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 18, 2009 10:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
Lily-an je napisao:
Naki,
može jedno pitanjce, u vezi dr. Živanovića?

Interesuje me taj 4D UZ....koliko puta si odlazila na kontrolu UZ, tokom trudnoće?
Hvala.


Ja sam dva puta isla kod Zivanovica i super je, ima dobar aparat i sve vidi.Posten je, recimo meni se desavalo da se beba vrti da ne moze bas sasvim dobro da vidi i onda nam je rekao hajde dodjite lsedeci put naravno za iste pare, da bih ja to lepo video, nema smisla, ovako.Ne vidim sve sto bi trebalo a, necu da uzimam novac bezveze.Njabitniji je 4d pregled izmedu 13 i 15 nedelje kada se meri vratna brazda koji je jedan od pokazatelja daunovog sindroma, i ostali parametri.Ja sam kod njega radila i test iz krvi, 4d jeste skupa metoda, ali je i efikasna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 26, 2009 9:29 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Mar 22, 2008 12:25 am
Postovi: 753
Devojke,
da li je neka imala iskustvo sa dr. Lukić Reljom, iz N.Fronta?
Da li išta znate o ovom dr.?
Može i neka posredna info.
Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 26, 2009 2:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 07, 2006 2:16 pm
Postovi: 19
dr.Corac Zorica,ordinacija Corac, u Cvijicevoj ulici.
od srca je preporucujem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DOBAR GINEKOLOG U BEOGRADU
PostPoslato: Pon Apr 10, 2017 11:54 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 10, 2017 11:40 am
Postovi: 2
http://www.mojutisak.com/post/2016/09/0 ... avati.aspx

na zalost, ima i ovakvih


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 73 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: