Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 646 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 44  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Iskustvo!!
PostPoslato: Pon Apr 27, 2009 1:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 12:47 am
Postovi: 1
pokajnik je napisao:
Imao sam strahovitih problema sa hemoroidima/upale,bolove,prolabiranje,krvarenje,.../bilo je dana kada sam mislio da cu umreti i kada sam pozeleo da sam mrtav.I zaista sam probao sve i svasta,isao na podvezivanje,koristio magnete,razne mazuljice,supozitorije,meleme,cajeve!Zaista ni sada neznam koliko sam novca potrosio na razne kupovine i placanja!Rezultati nikakvi sve dok nisam saznao za recepturu koju su koristili stari franjevci i koja mi je zaista pomogla.Naravno da cu je besplato otkriti svima koje to interesuje i koji imaju slican problem.
Pozdrav


Mozemo li dobiti taj recept da probamo ublaziti nase problem..hvala!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Iskustvo!!
PostPoslato: Pon Jun 08, 2009 11:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 05, 2008 5:36 pm
Postovi: 1
pokajnik je napisao:
Imao sam strahovitih problema sa hemoroidima/upale,bolove,prolabiranje,krvarenje,.../bilo je dana kada sam mislio da cu umreti i kada sam pozeleo da sam mrtav.I zaista sam probao sve i svasta,isao na podvezivanje,koristio magnete,razne mazuljice,supozitorije,meleme,cajeve!Zaista ni sada neznam koliko sam novca potrosio na razne kupovine i placanja!Rezultati nikakvi sve dok nisam saznao za recepturu koju su koristili stari franjevci i koja mi je zaista pomogla.Naravno da cu je besplato otkriti svima koje to interesuje i koji imaju slican problem.
Pozdrav


Ako Vam nije problem napisite kako se pravi.

Srdacan pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 08, 2009 9:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 08, 2009 9:10 pm
Postovi: 2
imam vec 2 meseca hemoroide, mazao sam u pocetku faktu, pa sam presao na delmezon.... ne jedem ljuto ni kiselo niti pijem alkoholna pica, a redovno odrzavam higijenu posle nuzde. inace ne osecam bolove niti krvarenje samo povremeni svrab da napomenem bavio sam se aktivno teretanom i vec 2 meseca ne treniram a hemoroidi ne prolaze..
pre 20 dana sam bio kod hiruga, on kaze da nastavim da mazem mast, i da obratim paznju na hranu.. oni i dalje ne prolaze, ja i dalje ne treniram.. recite mi sta da radim, molim vas .. unapred zahvlan!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 08, 2009 9:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 11, 2008 9:05 pm
Postovi: 673
I mene zanima, sve tehnike koje si naveo su ziasta moderne, ali kao i vecini slucajeva bez efekta. Pa javi nam da probamo, ne skodi :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 09, 2009 11:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 08, 2009 9:10 pm
Postovi: 2
Da li je pozeljno ici u teretanu i baviti se sportom kao sto je box na pr. ako imam hemoroide?
Ne krvare,ne svrbe,cak su se i smanjili pa ih i ne primjecujem vise,valjda su se povukli.
Odrzavam zdravu ishranu sa puno voca i tecnosti.

Znaci ,da li je moguce da se oni vrate, posto su se sad povukli, pri nekom fizickom naporu? MOLIM VAS bilo ko ako moze da mi odgovori,bio bih mu veoma zahvalan. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 04, 2009 12:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 04, 2009 2:11 am
Postovi: 4
Lokacija: BIH
katastrofa2 je napisao:
Da li je pozeljno ici u teretanu i baviti se sportom kao sto je box na pr. ako imam hemoroide?
Ne krvare,ne svrbe,cak su se i smanjili pa ih i ne primjecujem vise,valjda su se povukli.
Odrzavam zdravu ishranu sa puno voca i tecnosti.

Znaci ,da li je moguce da se oni vrate, posto su se sad povukli, pri nekom fizickom naporu? MOLIM VAS bilo ko ako moze da mi odgovori,bio bih mu veoma zahvalan. :roll:


ovo i mene interesuje posto sam isao u teretanu a jos jedno pitanje znaci kada bi mazao faktu masli jedan duzi period dali bi doslo do toga da moj organizam postane imun na tu mast??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 10, 2009 8:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 7:56 pm
Postovi: 1
Downlod knjige:

Sve o hemoroidima - šuljevima - Mirko Mijović (614 kb)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Hemoroide bez muke eliminišite MAGNETIMA (MAGNETOPLUG )
PostPoslato: Uto Avg 11, 2009 11:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 10, 2007 11:39 pm
Postovi: 11
Hemoroidi se lako i stoprocentno leče MAGNETIMA (MAGNETOPLUG), koji direktno otklanjaju uzrok nastanka hemoroida a to je loša cirkulacija u zoni završnog prstena debelog creva, on eliminiše postojeće spoljnje i unutrašnje hemoroide i sprečava nastanak novih.
Mislim da ga proizvodi Inatitut Mihajlo Pupin na Zvezdari u Beogradu. Nekoliko mojih kolega je koristilo MAGNETE (MAGNETOPLUG) i svi su koliko znam eliminisali hemoroide, niko se nije žalio da mu nije pomoglo.
Ne znam pozovite u Institut pa se raspitajte, oni su državna ustanova i nebi smelo da bude prevare.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Ned Avg 16, 2009 1:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 1:08 am
Postovi: 1
pocela sam koristiti faktu cepice,u uputstvu pise da se stavljaju poslije praznjena crijeva, ali ja i dalje imam poriv da idem u wc nakon sto ih stavim. tako to treba ili?

hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Ned Avg 16, 2009 7:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 7:21 pm
Postovi: 2
Ne znam da li je to normalno ali ako će ti biti lakše, i meni se to dešavalo. Čak šta više, osećam kako kažeš poriv i kada bi namazao neku mast. Nekada je to tako da stvarno moram natrag na WC ali se samo bespotrebno naprežem. Ja kao laik, takvo stanje pravdam nadražajima.
Onako uz put, svega sam se nagledao i načitao. Po onome što sam shvatio, osoba koji pati od hemoroida morala bi bar mesec dana da ima odgovarajući tretman. U današnje vreme i ovim načinom života to je teško uraditi. Na kraju krajeva čovek može rizikovati posao zbog dužine bolovanja.
Razmišljao sam i o operaciji ali.... jednom prilikom jedan smederevski hirurg u ambulanti pokušao je da mi "vrati" hemoroide ručno i na suvo! Bez ikakve pripreme. O anesteziji da i ne govorim. Blagi Bože, tih 60 sekundi mog života niiiikome nebih poželeo! Da mi je bar dao neku kosku da zagrizem!
Sada sam počeo sa Phlebodia tabletama.... videćemo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Iskustvo!!
PostPoslato: Ned Avg 16, 2009 7:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 7:21 pm
Postovi: 2
skove je napisao:
pokajnik je napisao:
Imao sam strahovitih problema sa hemoroidima/upale,bolove,prolabiranje,krvarenje,.../bilo je dana kada sam mislio da cu umreti i kada sam pozeleo da sam mrtav.I zaista sam probao sve i svasta,isao na podvezivanje,koristio magnete,razne mazuljice,supozitorije,meleme,cajeve!Zaista ni sada neznam koliko sam novca potrosio na razne kupovine i placanja!Rezultati nikakvi sve dok nisam saznao za recepturu koju su koristili stari franjevci i koja mi je zaista pomogla.Naravno da cu je besplato otkriti svima koje to interesuje i koji imaju slican problem.
Pozdrav


Ako Vam nije problem napisite kako se pravi.

Srdacan pozdrav


PRIJATELJU AKO BOGA ZNAŠ - DAJ RECEPT !!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Avg 24, 2009 5:26 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 24, 2009 4:48 am
Postovi: 0
Lokacija: Beograd
Nespavam veceras bas zbog Hemaroida i citam sve postove.
Imam ih 10 tak godina sigurno ali u zadnjih mesec ipo dana su se javili da postoje sa bolovima da ne mogu da spavam nocu.
Probao sam sve skoro od ovoga sto ste navodili : factu, Delmeson, Lidokain, biljne masti od svakog za koga sam cuo preporuku, _reklamiranje_......
Ako je ovo stvarno ovo i Vas bolelo ko mene ( 8,9 noci nisam spavao u zadnjih 45 dana) pitam Vas :

Da li treba operisati Hemaroide - suljeve ili trpeti ovo na svakih 10 dana ?

Za koliko se vracaju, ako se vracaju ?

Doktor mi je posle pregleda rekao : Ma ne ne operisemo dok nije stalno krvarenje i naveo ishranu kao i svim postovima.

_________________
Hedonista


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Avg 24, 2009 5:38 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 24, 2009 4:48 am
Postovi: 0
Lokacija: Beograd
Znaci svi spavaju i nikog ne muce hemaroidi nocas-jutros ?

_________________
Hedonista


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Uto Sep 08, 2009 10:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 13, 2007 9:11 pm
Postovi: 17
Citiraj:
Imao sam strahovitih problema sa hemoroidima/upale,bolove,prolabiranje,krvarenje,.../bilo je dana kada sam mislio da cu umreti i kada sam pozeleo da sam mrtav.I zaista sam probao sve i svasta,isao na podvezivanje,koristio magnete,razne mazuljice,supozitorije,meleme,cajeve!Zaista ni sada neznam koliko sam novca potrosio na razne kupovine i placanja!Rezultati nikakvi sve dok nisam saznao za recepturu koju su koristili stari franjevci i koja mi je zaista pomogla.Naravno da cu je besplato otkriti svima koje to interesuje i koji imaju slican problem.
Pozdrav


Peijatelju ako neces da podelis recept sa nama, zasto si ga uopste i pominjao, da samo treniras zivce ljudima koji imaju problema!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Dec 11, 2009 8:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 07, 2009 7:15 pm
Postovi: 21
Pozdrav svima,

procitala sam sve vase postove, kao i gospodina koji je napisao da je resio svoj problem recepturom koju su koristili stari franjevci ali se posle toga nije javio, pa sam resila ja da se pozabavim time i pronadjem bilo sta sto bi vam moglo biti od pomoci.



"Sin bogatog trgovca iz Asizija, cuveni propovednik siromastva i ljubavi prema bliznjima sveti Franjo Asiski (1182-1226) ceo zivot proveo je pokusavajuci da se vlada prema strogom pravilniku (franjevackog reda) koji je sam napisao... Legenda kaze da je jednom prilikom, kad je osetio da ga obuzima telesna zudnja, odlucio da se baci u grmlje borovnica. Tu je ostao da lezi izvesno vreme, a kad je ustao, bio je sasvim drugi covek. Ljubav prema Svevisnjem i neki plemeniti zivotni sokovi strujali su njegovim telom. Bio je spreman na isposnicki zivot."

...i ovo je jedina prica koju sam pronasla da je povezana sa narodnim lekom iz tog vremena, znaci borovnica je sastav recepture koju su koristili franjevci i ne samo za lecenje hemoroida vec i za druge stvari. Takodje lek iz tog vremena koji sam pronasla je:

"Protiv hemoroida: zagrijati litru soka od borovnice da pred ključanje, znači ne smije provrijeti, ostaviti poklopljeno dva sata i piti po 1oo grama prije svakog obroka, a jedan dio koristiti kao klistir, za pranje i stavljanje obloga na čmar."

Mozda je ovo neko probao od vas, a mozda je to odgovor gospodina koji se nije javio, moja zelja je bila samo da pronadjem ako je ikako moguce, i ako ovo stvarno deluje bicu srecna.
Ukoliko neko bude zeleo poslacu linkove na kojima sam sve ovo pronasla.
Pozdrav. :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 646 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 44  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: