Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Osetljiv glavic
PostPoslato: Uto Feb 10, 2009 3:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2009 3:18 pm
Postovi: 4
Zdravo svima... Imam 18 godina i oduvek sam imao ovaj problem ali sam izbegavao da ga shvatim ozbiljno. Naime, pre nekih 3-4 god kozicu glavica nisam mogao da povucem skroz ali sam to resio sam, dok sam se kupao.. :) E sada, svaki put kad sklonim kozicu sa glavica i dotaknem glavic osecam neprijatan bol, mislio sam da je ovo normalno ali ocigledno nije. Kozicu povlacim kad se kupam i prilicno je neprijatan osecaj dok sapunjam mog pitona :). Jednom mi je devojka p****a i bilo mi je skroz ok, kada mi je tvrd osetljivost nije velika ali mi je jednom verovatno zubima neprijatno dotakla pitona i uzasno je bolelo, nismo mogli da imamo odnose zbog tog bola... Procitao sam da glavic treba sto vise izlagati spoljasnjoj sredini, tj da mi cesto bude bez kozice kako bi se navikao i prestao da bude toliko osetljiv. Sinoc sam spavao sa tako, bez kozice i imao sam manjih problema, kad pravim nagle pokrete. Zelim da ovo nestane nekako ili da se smanji na sto manju osetljivost. Procitao sam na jednom engleskom forumu da je dobro mazati maslinovim uljem jer ce kao osetljivost brze nestati. Sta mi savetujete?
Takodje imam jos jedan "manji" problem. Mogu skroz da povucem kozicu sa glavica dok je opusten i dok mi je tvr,ali kad je tvd malo boli jer mi je mali deo kozice slepljen sa glavicem, sa delom ispod rupice, deluje mi kao da je tako sraslo i da je nemoguce skloniti to rucno. Napominjem ponovo da kozicu mogu da povucem do kraja ali malo smeta dok je tvrd, verovatno ce se vremenom to srediti, nije mi prestavljalo to veliki problem kod sexualnih odnosa, smetalo jeste malo, ali nisam neki jebac, nisam imao puno sexualnih odnosa pa se nadam da ce se to srediti?
Ubio sam vas u pojam. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 10, 2009 11:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ahaha...bogami jesi :) a narocito ono da nisi neki jebac hahahah :-D
Nego,ne brini se,kozica ce vremenom da se sredi a glavic je svima osetljiv bar je tako u prvim godinama sexualnog iskustva...posle otupi :)
Tako ce i tebi,samo budi strpljiv.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 10, 2009 11:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2009 3:18 pm
Postovi: 4
Ajd' da ti verujem... Pa bre, ne volim da lazem, da se pravim vazan, kao ono jebac sam veliki, imao sam par sexualnih odnosa, imao sam manje probleme zbog gore navedenog ali nadam se da ce se srediti, ne zelim da idem na obrezivanje jer mi je to glupo... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 12:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2009 3:18 pm
Postovi: 4
a da ipak probam da mazem sa maslinovim uljem??? Sta mislite o tome, cuo sam da se brze glavic prilagodi :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 8:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Mazi,nece da ti skodi !

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 12, 2009 11:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 8:11 pm
Postovi: 34
misterX je napisao:
a da ipak probam da mazem sa maslinovim uljem??? Sta mislite o tome, cuo sam da se brze glavic prilagodi :)


i, šta kaže maslinovo ulje...jel bolje sada?

pitam zato što i ja imam isti problem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 12, 2009 3:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2009 3:18 pm
Postovi: 4
freeman je napisao:
misterX je napisao:
a da ipak probam da mazem sa maslinovim uljem??? Sta mislite o tome, cuo sam da se brze glavic prilagodi :)


i, šta kaže maslinovo ulje...jel bolje sada?

pitam zato što i ja imam isti problem


Jos nisam probao, danas idem da kupim pa cu da probam... Procitao sam da se ne primecuju odmah rezultati, vec nakon nekog vremena... Inace, ja sto vise vremena drzim kozicu povucenu tako da mi glavic bude slobodan i mislim da je osetljivost na malo manjem nivou... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 12, 2009 4:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 8:11 pm
Postovi: 34
postoji sprej koji sluzi kao anestetik ali nemogu da se setim kako se zove. samo isprskas glans i miran si neko vreme


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 13, 2009 8:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 13, 2009 8:38 pm
Postovi: 1
Pozdrav.
Ja imam isti problem, pa vas molim da javite kako ste prosli sa tim uljem, ili ako se setite tog spreja da navedete naziv... 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 14, 2009 12:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 8:11 pm
Postovi: 34
naziv tog spreja zna "Vragolasta Amfibija" pročitao sam njen post u raspravi za fimozu ali nisam zapisao kako se zove a tu temu nemogu više da nađem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 14, 2009 11:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Nije sprej nego gel Lidocain...to je lokalni anestetik i dejstvu mu traje kratko.
Znaci,nije predvidjen za neprekidnu upotrebu.
Osetljiv glavic ce proci sam od sebe.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 05, 2009 6:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 16, 2008 12:20 am
Postovi: 6
I ja imam isti probelm i strasno me nervira... Ja ne bih ni mogao da zaspem sa zavrnutom kozicom... Dok je u ekrekciji onda ne osecam nista ali kad je spusten onda poprilicno boli... Urolog mi je pre nekog vremena rekao da mazem sa kremom Pantenol ali mi bas i nije pomoglo. Da li ima neka krema ili bilo sta sto moze da ubrza oporavak? Ko mi pomogne da se izlecim castim ga ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 06, 2009 6:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
pa ti drzi kozicu prevucenu preko.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: