Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 105 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 26, 2009 9:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
Cicko micko "Sexsamo" je potpuno prirodni preparat i možeš ga konzumirati u neograničenim količinama :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 31, 2009 4:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 31, 2009 4:28 pm
Postovi: 10
mknaumoski je napisao:
Ne znam da li je neko probao dijetu sa Javorovim sirupom...Ja jesam...Jeste teska ali je strasno efikasna...

Kupis Javorov sirup u nekoj radnji za zdravu hranu i pijes tako sto na dve kasike javorovog sirupa dodas odprilike pola limuna i na vrh noza djumbira...Tako treba da uneses minimum 2 litre dnevno tecnosti...I to ti je sve...Ne smes nista drugo od hrane da unosis u organizam....Ja sam za 10 dana smrsala 10 kg i ne sme duze od 10 dana da se drzi
Kazu da je najbolje da se ova dijeta drzi bas kada su prelazna godisnja doba...Sada ce prolece pa eto savrseno....Savrseno se vrsi detoksikacija organizma a krvna slika uopste ne slabi...A sto se tice straha od toga da li cete izdrzati 10 dana bez hrane...Probajte pa vidite...

Ja sam imala vise energije nego kada sam punog stomaka i uopste nisam osecala malaksalost :)

Pozdrav



Koliko kosta taj Javorov sirup??? Da li je dovoljno samo 2 litre tecnosti dnevno tj. pijem ih ceo dan ili su 2 litre zamena za jedan obrok? Treba li pre ovoga da polako smanjujem ishranu (ipak se ne sme staviti nista u zeludac za ovih 10 dana) i da li se kilogrami ponovo vrate kad zavrsim sa ovom "dijetom"???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 31, 2009 5:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
Srculence pronađi u zdravoj hrani Neera sirup ( 1750 dinara). On je mnogo bolji od javorovog sirupa jer u sebi sadrži i palmin sirup. Princip dijete je isti. Dva dana pre dijete jedeš samo voće i povrće ( piše ti sve u brošurici koju ćeš dobiti uz limenku). Dijeta nije uopšte teška i delotvorna je. Kilogrami će se vratiti ako se ne pridržavaš uputstva iz brošure.Pozz!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 01, 2009 1:13 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 31, 2009 7:51 pm
Postovi: 63
Lokacija: Novi Sad
evo ja zavrsih 10 dana na neeri, bez osecaja gladovanja. 5 dana sa limunom, 5 dana sa lajmom. i nisam ujutru mogla da popijem ceo litar slane vode, 6-8 dl, ali posle popijem jos malo obicne vode. ukupan gubitak 7,5 kg! racunam da ce se malo vratiti kad pocnem da jedem, dok se napune creva, ali i 4-5kg je sasvim dovoljno...muz kaze da sam se ''istopila'' i svaki cas pita je li stvarno nista ne jedem, sve ne veruje :roll: da covek moze da zivi samo od tecnosti, jos ta tecnost nije pivo! :D :D :D
nameravam jos 7 dana sa kupus dijetom da nastavim, posto se uklapa u postepeno uvodjenje ishrane posle neere, jedino prvi dan necu jesti corbu.
i da...osecam se odlicno!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 01, 2009 6:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 31, 2009 7:51 pm
Postovi: 63
Lokacija: Novi Sad
sad vidim da sam pogresno napisala prvi dan...mislila sam treci dan, kada se pije samo sok od pomorandze.

a za neverne tome, gubi se i na obimima, ne prazne se samo creva i izbacuje voda, npr. moj struk je sada tanji za 5cm.
osecam se procisceno i spolja (lice se iscistilo i prosto sija) i iznutra.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: preparati za mrsavljenje
PostPoslato: Uto Jun 02, 2009 1:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 01, 2009 4:54 pm
Postovi: 7
Lokacija: Novi Sad
bubi13 je napisao:
da li je neko koristio cajeve ili tablete za mrsavljenje a da stvarno pomazu i naravno uz korigovanu ishranu?



Odmah da ti kazem ne zpostoji magicna pilula za mrsavljenje!Odnosno bez dijete nista.Bavim se bodybuilding-om i kad se spremam za takmicenje koristim sagorevac ANIMAL CUTS 2doze 1 pre treninga i jednu
ujtru cim otvorim oci sto bi se reklo na prazan stomak.Ako ga uzmes vazno je da pijes dosta vode bar 3-4l dnevno.u protivnom dolazi do ostecenja bubrega.Cuts ti vec posle nedelju dana smanji apetit (bar kod mene),i veoma je jak kao diuretik.Ima da se kupi u svakoj prodavnici suplemenata jer je veoma poznat,a po meni najbolji koji sam dosad probao.Smrsao sam uz cuts za 2 nedelje 16,5kg uz DIJETU.I sa ponosom
kazem da sam imao svega 2% masti od cele telesne tezine,to mi je izmerio nutricionista.

Tu imas i takozvani klen ili klenbenuterol ali to je ako se odlucis za izgled,a
ne zdravlje.To je ukratko lek namenjen pre svega u lecenju bolesti disanja i astme.Nisam ga koristio pa necu da pricam dalje nista.Nadam se da sam pomogao? :P

_________________
.....................


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 02, 2009 1:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 01, 2009 4:54 pm
Postovi: 7
Lokacija: Novi Sad
* Srculence * je napisao:
mknaumoski je napisao:
Ne znam da li je neko probao dijetu sa Javorovim sirupom...Ja jesam...Jeste teska ali je strasno efikasna...

Kupis Javorov sirup u nekoj radnji za zdravu hranu i pijes tako sto na dve kasike javorovog sirupa dodas odprilike pola limuna i na vrh noza djumbira...Tako treba da uneses minimum 2 litre dnevno tecnosti...I to ti je sve...Ne smes nista drugo od hrane da unosis u organizam....Ja sam za 10 dana smrsala 10 kg i ne sme duze od 10 dana da se drzi
Kazu da je najbolje da se ova dijeta drzi bas kada su prelazna godisnja doba...Sada ce prolece pa eto savrseno....Savrseno se vrsi detoksikacija organizma a krvna slika uopste ne slabi...A sto se tice straha od toga da li cete izdrzati 10 dana bez hrane...Probajte pa vidite...

Ja sam mala vise energije nego kada sam punog stomaka i uopste nisam osecala malaksalost :)

Pozdrav



Koliko kosta taj Javorov sirup??? Da li je dovoljno samo 2 litre tecnosti dnevno tj. pijem ih ceo dan ili su 2 litre zamena za jedan obrok? Treba li pre ovoga da polako smanjujem ishranu (ipak se ne sme staviti nista u zeludac za ovih 10 dana) i da li se kilogrami ponovo vrate kad zavrsim sa ovom "dijetom"???


Citiram.

Ako ne jedes 10 dana nista smrsaces i bez ja

vorovog sirupa.Molim vas kakve su to price?????

Probaj takozvanu visoko prteinsku dijetu i videces rezultat.<
Bices sit uvek.a smanjice
ti se rezerve masti drasticno.
Bitno je da ne unosis uopste nikakve UH -ugljenehidrate.
Samo Proteine i masti.Primer:mleko jaja riba
piletina curetina sir.......moze i crveno meso ali po malo ne da pojedes od jednom celu sniclu nego na svakih 5 do 10 min po zalogaj.

_________________
.....................


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 02, 2009 10:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 31, 2009 7:51 pm
Postovi: 63
Lokacija: Novi Sad
i atkinsova (ili atkinsonova, etikinsonova) dijeta je visokoproteinska dijeta sa izbacivanjem UH, s tim sto je dosta kritikovana, cak i opasna po zdravlje. i uz to obavezno se u ishrani moraju ubaciti vitamini C, E, A, B, kalcijum i magnezijum. dijetu mogu drzati samo potpuno zdrave osobe, a vrlo je moguce zaraditi povisene trigliceride u krvi i povecan sadržaj zasićenih masnih kiselina, nesvesticu, vrlo pomenljivo raspolozenje kod zena.
to je otprilike isto sto i Igor33 predlaze. istina, gubitak kilograma ovom dijetom je najbrzi.
pitanje je samo koliko je to i zdravo?!
najzdravije je:
smanjiti porcije,
ne preskakati obroke,
izbaciti grickanje izmedju obroka (dovoljna je vocka kao uzina, vocni jogurt ili sargarepa),
smanjiti slatkise i razne fabricke sokove i
ubaciti bilo kakvu fizicku aktivnost min 3 puta nedeljno, makar to bila i setnja!
Na duzi rok, uspeh ne moze da izostane!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 02, 2009 10:17 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 31, 2009 7:51 pm
Postovi: 63
Lokacija: Novi Sad
usput, ako ne jedes 10 dana nista osecaces glad i samo ces muciti sebe i svoj organizam.
ukoliko kristis sirup od javora i palmi imaces obezbedjene dnevne potrebe za vitaminima i mineralima, neces osecati glad, ocistices organizam od toksina, sto i jeste osnovno u toj dijeti, a gubitak kilograma je propratni efekat!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 02, 2009 10:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
cicko micko je napisao:
usput, ako ne jedes 10 dana nista osecaces glad i samo ces muciti sebe i svoj organizam.
ukoliko kristis sirup od javora i palmi imaces obezbedjene dnevne potrebe za vitaminima i mineralima, neces osecati glad, ocistices organizam od toksina, sto i jeste osnovno u toj dijeti, a gubitak kilograma je propratni efekat!


Eeeee svaka ti je Njegoševa!!! :lol: :lol: :lol:
Slažem se sa tobom u potpunosti :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 03, 2009 2:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 01, 2009 4:54 pm
Postovi: 7
Lokacija: Novi Sad
cicko micko je napisao:
i atkinsova (ili atkinsonova, etikinsonova) dijeta je visokoproteinska dijeta sa izbacivanjem UH, s tim sto je dosta kritikovana, cak i opasna po zdravlje. i uz to obavezno se u ishrani moraju ubaciti vitamini C, E, A, B, kalcijum i magnezijum. dijetu mogu drzati samo potpuno zdrave osobe, a vrlo je moguce zaraditi povisene trigliceride u krvi i povecan sadržaj zasićenih masnih kiselina, nesvesticu, vrlo pomenljivo raspolozenje kod zena.
to je otprilike isto sto i Igor33 predlaze. istina, gubitak kilograma ovom dijetom je najbrzi.
pitanje je samo koliko je to i zdravo?!
najzdravije je:
smanjiti porcije,
ne preskakati obroke,
izbaciti grickanje izmedju obroka (dovoljna je vocka kao uzina, vocni jogurt ili sargarepa),
smanjiti slatkise i razne fabricke sokove i
ubaciti bilo kakvu fizicku aktivnost min 3 puta nedeljno, makar to bila i setnja!
Na duzi rok, uspeh ne moze da izostane!




Opasna po zdravlje za bolesne osobe i one koji se ne pridrzavaju.(govorim o atkinsovoj dijeti).A ti sto pricaju sto procitaju i bubaju napamet,mogu da pricaju i pricaju ja sam zdrav i pre i posle te dijete i osecam se savrseno dobro....ti koji je ne probaju nek ne prodaju price maloj deci sto bi se reklo..aj odo

_________________
.....................


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 03, 2009 5:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
Uto Jun 02, 2009 1:32 pm Igor 33:
Citiraj:
Ako ne jedes 10 dana nista smrsaces i bez ja

vorovog sirupa.Molim vas kakve su to price?????



Igor33 začuđen, iznosi svoj sud o neera dijeti iako je nije probao. Drugim rečima, bez čvrstih argumenata, svima koji su nekoliko puta sprovodili detoksikaciju javorovim sirupom, ostali zdravi i savršeno dobro se osećali , soli pamet i predlaže:

Citiraj:
Probaj takozvanu visoko prteinsku dijetu i videces rezultat.<


Na dobronamerni komentar da" atkinsova (ili atkinsonova, etikinsonova) dijeta je visokoproteinska dijeta sa izbacivanjem UH, s tim sto je dosta kritikovana, cak i opasna po zdravlje. i uz to obavezno se u ishrani moraju ubaciti vitamini C, E, A, B, kalcijum i magnezijum. dijetu mogu drzati samo potpuno zdrave osobe, a vrlo je moguce zaraditi povisene trigliceride u krvi i povecan sadržaj zasićenih masnih kiselina, nesvesticu, vrlo pomenljivo raspolozenje kod zena. "

Igor33 kaže:

Citiraj:
A ti sto pricaju sto procitaju i bubaju napamet,mogu da pricaju i pricaju ja sam zdrav i pre i posle te dijete i osecam se savrseno dobro....ti koji je ne probaju nek ne prodaju price maloj deci sto bi se reklo..aj odo


Ko je ovde lud? :o Ništa ne razumem :roll: :roll: :roll:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 04, 2009 1:58 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 31, 2009 7:51 pm
Postovi: 63
Lokacija: Novi Sad
evo da ne kazem ja...
kaze neko strucan: Georgij Nazarov
''Belančevine u temelju zdravlja
BEZ PRETERIVANJA
Sportisti koji pokušavaju da unesu kroz hranu što više belančevina da bi povećali mišićnu masu i snagu, čine lošu uslugu svom organizmu. Odavno se zna da su atletski građeni ljudi mnogo podložniji razboljevanju od akutnih infekcija za vreme epidemija. Od količine belančevina, mnogo je važniji njihov kvalitet!
Višak unetih belančevina pretvara se u masnoću i gojimo se. ''

evo jos malo o belancevinama od istog autora...mogu samo da zamislim izraz lica :o :o :o nekog bildera kada sazna da je muskarcu od 80 kg dovoljno 20 g belancevina, ili 0,25g/kg telesne mase!!! :lol: :lol: :lol:

http://www.* REKLAMA */phpBB/viewtopic.php?t=1006

a isti preporucuje i razne vrste gladovanja!!! mnooogooo zdravo za nase napacene organizme (napacene od preterane konzumacije unistene hrane)!

a jesi ti, igore33, probao uopste tu dijetu sa javorovim i palminim sirupom ili bilo kakvu vrstu gladovanja? mislim, pricas onako napamet, cini mi se 8) ... cisto onda nemoj ni ti da prodajes samo svoje price maloj deci niti bilo kome drugom!!! svako ima pravo da iznese svoje iskustvo! tebi moze da se svidi ili ne, da ga prihvatis ili ne! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 04, 2009 3:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 01, 2009 4:54 pm
Postovi: 7
Lokacija: Novi Sad
cicko micko je napisao:
evo da ne kazem ja...
kaze neko strucan: Georgij Nazarov
''Belančevine u temelju zdravlja
BEZ PRETERIVANJA
Sportisti koji pokušavaju da unesu kroz hranu što više belančevina da bi povećali mišićnu masu i snagu, čine lošu uslugu svom organizmu. Odavno se zna da su atletski građeni ljudi mnogo podložniji razboljevanju od akutnih infekcija za vreme epidemija. Od količine belančevina, mnogo je važniji njihov kvalitet!
Višak unetih belančevina pretvara se u masnoću i gojimo se. ''

evo jos malo o belancevinama od istog autora...mogu samo da zamislim izraz lica :o :o :o nekog bildera kada sazna da je muskarcu od 80 kg dovoljno 20 g belancevina, ili 0,25g/kg telesne mase!!! :lol: :lol: :lol:

http://www.* REKLAMA */phpBB/viewtopic.php?t=1006

a isti preporucuje i razne vrste gladovanja!!! mnooogooo zdravo za nase napacene organizme (napacene od preterane konzumacije unistene hrane)!

a jesi ti, igore33, probao uopste tu dijetu sa javorovim i palminim sirupom ili bilo kakvu vrstu gladovanja? mislim, pricas onako napamet, cini mi se 8) ... cisto onda nemoj ni ti da prodajes samo svoje price maloj deci niti bilo kome drugom!!! svako ima pravo da iznese svoje iskustvo! tebi moze da se svidi ili ne, da ga prihvatis ili ne! :wink:



Izvinjavam se za moj prerani odgovor na palmin sirup.Cim budem probao javicu kako mi radi ta dijeta a to ce biti za oko mesec ipo jer sada radim masu.
kad smo kod mase ja stvarno ne znam sta lekari imaju protiv vece kolicine unete u organizam,(da razjasnim kada spomenem belancevine iskljucivo mislim na one iz mesa jaja surutke mleka...odnosno visoko bioloske a ne iz kikirikija soje voca povrca....).Ko je taj georgije Nazarov jako me interesuje???????????Kako se to belancevina u ljudskom organizmu pretvori u mast???Ovo nije sala molim vas ako neko zna nek mi objasni jako me interesuje unapred zahvaljujem.

_________________
.....................


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 04, 2009 3:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 01, 2009 4:54 pm
Postovi: 7
Lokacija: Novi Sad
cicko micko je napisao:
evo da ne kazem ja...
kaze neko strucan: Georgij Nazarov
''Belančevine u temelju zdravlja
BEZ PRETERIVANJA
Sportisti koji pokušavaju da unesu kroz hranu što više belančevina da bi povećali mišićnu masu i snagu, čine lošu uslugu svom organizmu. Odavno se zna da su atletski građeni ljudi mnogo podložniji razboljevanju od akutnih infekcija za vreme epidemija. Od količine belančevina, mnogo je važniji njihov kvalitet!
Višak unetih belančevina pretvara se u masnoću i gojimo se. ''

evo jos malo o belancevinama od istog autora...mogu samo da zamislim izraz lica :o :o :o nekog bildera kada sazna da je muskarcu od 80 kg dovoljno 20 g belancevina, ili 0,25g/kg telesne mase!!! :lol: :lol: :lol:

http://www.* REKLAMA */phpBB/viewtopic.php?t=1006

a isti preporucuje i razne vrste gladovanja!!! mnooogooo zdravo za nase napacene organizme (napacene od preterane konzumacije unistene hrane)!

a jesi ti, igore33, probao uopste tu dijetu sa javorovim i palminim sirupom ili bilo kakvu vrstu gladovanja? mislim, pricas onako napamet, cini mi se 8) ... cisto onda nemoj ni ti da prodajes samo svoje price maloj deci niti bilo kome drugom!!! svako ima pravo da iznese svoje iskustvo! tebi moze da se svidi ili ne, da ga prihvatis ili ne! :wink:



Izvinjavam se za moj prerani odgovor na palmin sirup.Cim budem probao javicu kako mi radi ta dijeta a to ce biti za oko mesec ipo jer sada radim masu.
kad smo kod mase ja stvarno ne znam sta lekari imaju protiv vece kolicine unete u organizam,(da razjasnim kada spomenem belancevine iskljucivo mislim na one iz mesa jaja surutke mleka...odnosno visoko bioloske a ne iz kikirikija soje voca povrca....).Ko je taj georgije Nazarov jako me interesuje???????????Kako se to belancevina u ljudskom organizmu pretvori u mast???Ovo nije sala molim vas ako neko zna nek mi objasni jako me interesuje unapred zahvaljujem.

_________________
.....................


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 105 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: