Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Testis i hernia
PostPoslato: Uto Maj 19, 2009 9:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 19, 2009 9:32 pm
Postovi: 6
E ovako, prvo zelim da kazem da sam dosta stvari nasao ovde i naucio ali i pored svega toga nisam uspeo da nadjem resenje ....

Elem, radi se o tome da sam pre nekih 30-35 dana operisao levu ingvinalnu kilu, pocetak. E sada kako su dani prolazili i rana je bolela sve manje, mislim prosli veoma brzo jer sam radio na minimalno invazivnoj klinici. Ali sada se javlja drugi problem koji pre operacije nisam imao. Naime nakon masturbacije, ne odmah ali nekih 5-10 min javlja se bol u levom testisu. Bol se oseca vise kada sedim i tako. E sada kako mene boli na dodir cela ta oblast oko operacije, kao i prepona ja sam mislio da ima neke veze sa tim.
Javio sam se hirurgu koji me je operisao koji je pregledao bolno mesto i testis nije bio bolan na dodir, jedino kada osecam taj bol malo je osetljiviji od levog. Kako je hirurg rekao da to nije nista,a to je i dalje tako, posetio sam i urologa koji je obavio pregled na ultra zvuku, pogledao sve detaljno i rekao da je sve OK, na testisu nema nista, sve je normalno u "tom delu", to se odnosi i na prosirene vene kako sam razumeo, stvar je u tome sto te tegobe nisam imao pre operacije. Takodje sam dao i opsti pregled urina kod epitelnih celija i bakterija pise malo a kod leukocita pise 12. E sada kako je i on rekao da je tu sve u redu, napomenu je da mozda imam hronicni prostitis ... ili kako se vec pise.... vise mi je svega dosta .. ! Jedine tegobe su te da nakon ejakulacije neko vreme imam bolove u zadnjme delu levog testisa.

Kako sam ja ostao bez ideja a to me dosta cima, jer sam u poslednjih godina postao prilicni hipohondra, molim za savet ! Jos da dodam da imam 18god, bavim se sportom...


Unapred hvala !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 21, 2009 11:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 19, 2009 9:32 pm
Postovi: 6
Anyone ?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 22, 2009 10:41 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Hronicni prostatitis u 18 godina...bas i ne verujem/

Mozda je u toku operacije hirurg prkljestio neki zivac i sada te to boli.KO biga znao.Niko ne moze tacno da ti kaze zasto ti se to desava.Jedino sto jos mozes je da uradis bris na hlamidiju,ona zna da da takve podmukle bolove.

I ako ti je vec neko reko da imas hronicni prostatitis,mora da je radio neke analize.Ako nije,onda neka uradi.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 31, 2009 10:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 19, 2009 9:32 pm
Postovi: 6
Evo mene opet, kako je sada proslo neko vreme nista se nije toliko promenilo, ali ....... malo sam se smirio pa sam uspeo, pa da kazem da lokalizujem bol, primetio sam da mene ne boli testis vec prepona, znaci isto nakom ejakulacije i to samo pri sedenju !! Znaci boli me prepona odmah ispod rane sto je otprilike odmah gde se zavrsa ova kako se zove pubic bone.Takodje je to mesto onako bolno na dodir, znaci ispod rane. E sada sta je u pitanju ne znam, na kotrolu idem tek za nekih 15-ak dana. Pa reko da cujem vase misljenje, da nije neki nerv ili tako nesto ......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 31, 2009 10:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 19, 2009 9:32 pm
Postovi: 6
I jos samo da se izvinim zato sto je isto pitanje postavljeno i u delu Pitanja .....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 01, 2009 11:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Pa moguce da je nerv,ali to niko nece zaista znati.Bol ce proci vremenom.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 49 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: