Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pozdrav!
PostPoslato: Sre Maj 27, 2009 12:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 26, 2009 11:59 pm
Postovi: 1
Problem sa testisom-levi testis mi se bio povećao više nego duplo u odnosu na desni pa se posle par dana vratio u normalu s tim što sam osetio zadebljanje na žilama koje se spajaju sa testisom i to veličine omanjeg lešnika. Sam testis se vratio u normalu ali je spušteniji nego što je bio.
Mesec i po pre toga sam zapazio krv u mokraći (na samom kraju mokrenja) i još 4 puta posle toga u nekom vremenskom intervalu od po 15tak dana s tim što je od 2 do trećeg takvog mokrenj prošlo malo više od mesec dana.
Išao sam kod doktora i obavio pretrage. Nalazi krvi su u redu,nalazi mokraće takodje u redu.
Ultrazvuk oba testisa,bubrega i bešike pokazuje da je sve u redu ali ja i dalje imam isti problem. Povremeno mokrenje krvi i to što sam primetio na levom testisu.
Takodje osećam neki bol mada to i nije bol već neko kopkanje na levom testisu. To kopkanje sam osećam već par godina unazad ali ništa se tad nije dešavalo niti sam nešto primećivao. Mogu još da dodam da sam takodje primetio i da mi je sperma puno redja više je prozirna ali nije ni to stalno.
Molim vas da mi neko da objašnjenje o čemu se zapravo radi s obzirom na to da su mi nalazi svi u redu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 28, 2009 4:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
pa nisi uradio sve nalaze.
Uradi nalaze na HLAMIDIJU,ona se ne moze videti obicnim ispitivanjem.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: