Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: srce ili ...
PostPoslato: Pet Feb 24, 2006 9:56 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 09, 2004 2:00 am
Postovi: 113
Pre neko vece sam imao jak bol u grudima... To sam primetio da kad jedem nesto kasno, javi mi se taj bol... Znaci predpostavljam da je od gorusice koju imam... Ali me interesuje, kako mogu da iskljucim da to ipak nije od srca, i da mi je sa srcem sve u redu... Radio sam ekg pre nekih dva meseca, i sve je u redu... krvna slika u redu... Da li bih bilo dobro da jos nesto odradim, da bih bio siguran da nije srcka, ili nesto tako...

Ako bi vam znacio jos i podatak da kad imam te bolove, srce mi ne lupa... Ima neki miran rad... I mogu da udahnem puna pluca vazduha, iako osecam, da kazem stezanje u grudima....

H V A L A


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 24, 2006 10:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Wlado, kao sto i sam pises, sa srcem si sve eliminisao-sve je ok. To sto ti se desava je samo od hrane i toga sto kasno jedes. kad ti se to desi sledeci put a ti klekni na kolene i spusti laktove na pod (u prevodu "naguzi se" - izvini za opis al nadam se da si shvatio!! :lol: ). Glavu spusti na ruke i zadrzi se u tom polozaju par minuta, i videces, proci ce....moze da se desi da tada imas i gasove, al to je ok, a ako ih i nemas i to je ok, vazno je da prodje taj grozan bol.
E da, jos da ti napomenem, nema veze sto je bol u grudima-radi se o stomaku, ovo ti pisem iz licnog iskustva.

Pozz :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 25, 2006 11:03 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 09, 2004 2:00 am
Postovi: 113
H V A L A... Nego ja cu ipak morati da odem na neki pregled, imam jedan drugi problem, MAMU... pope mi se na glavu....
U svakom slucaju HVALA...

Mada mislim da je najbolji lek NE JESTI POSLE 18h, i jesti kad to zatrazi stomak, a ne glava.... samo se treba naviknuti....

PS.
shvatio sam "POZU" :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: