Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: uvecan limfna zlezda na vratu
PostPoslato: Sre Jul 02, 2008 12:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 01, 2008 11:37 pm
Postovi: 4
pre tri godine mi se uvecala zlezda na desnoj strani vrata i od tada stoji,nekad se uvecanekada smanji.mogla sam da primetim da se momentalno uvecava kada udahnem hladan vazduh,brzo hodam ili trcim,pijem gaziranu tecnost.radila sam razne analize:serologija na viruse u redu;biohemija krvi u redu;ultrazvuk vrata pokazao da je zlezda malo uvecana i nikakve promene;cista na stitastoj zlezdi,cini mi se dva milimetra,hormoni u redu;orl gledao grlo i ucinio mu se ostatak treceg krajnika,nije bio siguran pa me je poslao na skener gde mi je radiolog odmah posle snimanja rekao da je ili hemangiom ili ostatak treceg krajnika.orl je video snimke sa skenera i rekao najverovatnije ostatak treceg kr.,nije preporucio operaciju jer mi to ne raste i ne smeta.meni i dalje stoji uvecana limfna z.,nije mi jasno zasto i nije mi normalno stanje.mnogi su doktori pisali dijagnozu limfodenopatija[ne znam ni sta je to]a orl je cak pomenuo da ima ljudi kojima su jednostavno uvecane limfne zlezde[meni je samo na vratu]ali da je tako,zasto bi mi se to pojavilo tek sada?uglavnom,ostalo je nedoreceno,zlezda me i dalje muci,s vremena na vreme me boli kao da me je neko blago stegao oko vrata a i cela desna strana vrata mi se u poslednje vreme blago zadebljala.imam 25 god,konstantno sam uplasena,narocito jer su me neki doktori preplasili pre nego sto sam otisla na skener,postacu hipohondar[vec se kajem sto me nisu poslali na skener celog tela a ne samo glave]...ne razumem na sta mi to limfna zlezda vec tri god.reaguje.molim vas razjasnite mi moju situaciju ako je moguce i ako uopste postoji jos neki slucaj kao moj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: fuck yeah :)
PostPoslato: Ned Apr 12, 2009 2:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 1:00 am
Postovi: 6
o, da - ima nas jos koji imamo takve probleme! ja vec celu godinu imam cvoric oko 1cm na desnoj strani. posto sam blagi hipohondar milion stvari mi prolazi kroz glavu (HIV, kancer . . .).

vec 3 otorinolaringologa su mi rekli da je to ostatak od neke respiratorne infekcije koje je bila malo jaca. jedan od njih mi je rekao da cak i on to ima.

valja treba da iskuliramo to, just forget about it! mada, nije lako - razumem te.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 30, 2009 1:40 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 23, 2007 12:20 am
Postovi: 576
Lokacija: Beograd, Srbija
A endokrinolog sta je rekao? Valjda je ovo njihov 'fah'...
:roll:

_________________
Bye bye little lady


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: