Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Miroljub Petrovic - Ko zna sta o ovom coveku
PostPoslato: Sre Feb 04, 2009 9:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 22, 2008 4:07 pm
Postovi: 32
Mama je nabavila broj gore pomenutog coveka..Preporucio joj je da prekine hemoterapiju,jer ona sada samo unistava njegov organizam..Takodje je rekao da on ne nudi nikakve svoje prozivode,znaci nikakve cajeve,nista,nista.samo njegov program ishrane..Rekao joj je da prekine,pa da se hrani samo biljnom hranom,znaci samo pijaca..Da se posveti vise crkvi i da vise izlazi iz kuce da se seta..Rekao je da je zavrsio neki koledz u Americi,zaboravio sam sad kako se zove,ali da to nije ona zvanicna medicina nego neka druga..Rekao je i da od 20 pacijenata koji zovi,samo jedan prihvata njegov program lecenja...E sad..Mama je u velikoj dilemi..Da l' poslusati,da l' ne poslusati..Je l' imao neko iskustva sa gore pomenutim ili je l' cuo neko nesto za njega??Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 04, 2009 10:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
Dragi decko,puno sam razmisljala dal da ti odgovorim na ovo pitanje jer tvoja mama mora sama da odluci o ovako ozbiljnoj stvari.Naime,ja nikad nisam cula za tog coveka i delimicno ali podvlacim delimicno se slazem sa njim.Ustvari mislim da sve to mora mama da prihvati al zajedno sa HT.Kad sam saznala da moj tata ima karcinom u nekoliko navrata mi je padalo na pamet da mu predlozim da neprihvati al sad sam srecna sto to nisam uradila jer se zvanicna medicina pokazala kao veoma uspesna ali naravno u kombinaciji sa alternativnom.

Eto to je samo moje misljenje i nebih zelela da utice na odluku tvoje mame.

Puno pozdrava celoj tvojoj porodici.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 04, 2009 10:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 22, 2008 4:07 pm
Postovi: 32
Mama ce prekosutra da ide u Ostrog,prenoci ce se tamo i sve to..Ali..Odlucila je,ako je ova jaca terapija dala nekakvog pomaka,da se taj tumor smanjio na jetri,bar 20%,rekla je da ce nastaviti sa tom terapijom(u ponedeljak ide na presek)..Ali ako ne daje nikakvog pomaka,ako se taj tumor povecao..Cemu sve to..Zasto muciti organizam..E sad..Interesuje..KAKVA SU VAM ISKUSTVA SA ZRACENJEM??Verovatno ce joj dati zracenje na glavi..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 04, 2009 11:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jul 23, 2008 7:17 pm
Postovi: 269
Lokacija: tivat
Nijedan lijek ne djeluje odmah.Treba istrajati.Što reče Bilja,najbolje je da tvoja mama sama donese odluku,ali,meni se kosa diže na glavi od kojekakvih nazoviiscjelitelja.Ovih dana je pisalo u novinama o nekima sa naših prostora.Ne kažem da nema ljudi koji ,možda ,pomognu,ali,mnogo je više onih kojima je zarada na prvom mjestu,pa treba biti oprezan.Sve najbolje i tebi i tvojoj porodici.Zaista je dirljivo koliko brineš.

_________________
oper.obje dojke,maternicu i jajnike,sumnjaju da je nesto na desnom rebru...molim za razgovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 04, 2009 11:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 04, 2009 11:16 pm
Postovi: 23
Prvo da ti kažem - nemoj ni da pomišljaš da medicinu zameniš nekim tamo alternativama. Možeš eventualno da je dopuniš i to samo iz razloga da smiriš savest, a nikako sa očekivanjem da će se tumorska masa ikada smanjiti zbog toga.
A moja mama je prošla kroz zračenje glave ( najjačom dozom greja) bez ikakvih simptoma.
Nemoj da se plašiš.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 04, 2009 11:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 22, 2008 4:07 pm
Postovi: 32
On ne uzima nikakve pare,ne prodaje nikakve preparate i koje kakva cuda..Evo on ima i njegov site www.zakonizdravlja.com ...On jednostavno ima neki program koji preporucuje drugima..Eto ko je gledao,bio je danas na Super TV i sa njim je bila jedna pacijentkinja,koja se hvala Bogu izlecila..E sad..Da li je neko cuo za njega,da li se neko vodio po njegovom programu,kakva su iskustva..to me najvise intersuje..hvala svima koji pomazu i postoju mi na temu..mnogo mi pomazete..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 04, 2009 11:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 04, 2009 11:16 pm
Postovi: 23
Slušaj me dobro - svu svoju energiju usmeri na pritiskanje lekara da se što više posvete tvojoj mami!
Da se hranom može izlečiti rak, onda bi ga lečili nutricionisti, a ne onkolozi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 04, 2009 11:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
Pomazemo ti jer si najmladji,najsladji.Eto lepo ti je rekla evo mene da se pazis prevaranata a i sanjche da zracenje i nije tako tesko podnosljivo.Ajde bre opusti se i videces kako covek ujutru racionalnije razmislja.Znam da ti je tesko al veruj mi nije sve tako crno kao sto izgleda.

Ljubim te za laku noc.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 05, 2009 12:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 22, 2008 4:07 pm
Postovi: 32
Aha..Prenecu mami da bas ne ostavlja tu hemoterapiju tako lako..Videcemo u ponedeljak sta ce odluciti konzilijum..Hvala vam puno,puno!!Da da Gospod Bog i Sv.Vasilije da to bude sve u redu sa mojom majkom..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 05, 2009 1:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 04, 2009 11:16 pm
Postovi: 23
Posle konzilijuma očekuje te velika borba.Neki dan će biti bolji, neki gori, ali nemoj da te to obeshrabruje. Moja mama je zbog otoka na mozgu bezmalo 20 puta padala u komu i posle se vraćala. Samo hrabro!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: dragi decko zabrinuti..
PostPoslato: Čet Feb 05, 2009 8:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 16, 2009 4:24 pm
Postovi: 43
Lokacija: progar
volela bih da je moj sin na tvom mestu.Sigurno se pitate zasto,pa zato sto bi to onda znacilo da je on zdrav a ja bolesna.Dobro je to sto se majka nepredaje sto je spremna na borbu,dace Bog da se oporavi.Htela bih da ti kazem da od zdrave hrane nikom nije bilo lose,i ja sam mom sinu davala sve sto sam cula ali...Nemoj zaboraviti da je nauka ta kojoj se prvoj obracamo,nikako nisam dovodila u pitanje hemoterapiju.Nek mama ide na Ostrog,nek pije cajeve,nek se zdravo hrani,to joj nece smetati ali mislim da sve to moze da se kombinuje.Ti si hrabar decko pomozi joj i nek je Bog u pomoci svim bolesnima. :roll: :roll: :roll:

_________________
zdravlje dece najvece blago


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 27, 2009 10:22 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 26, 2009 7:10 pm
Postovi: 35
sanjche je napisao:
Prvo da ti kažem - nemoj ni da pomišljaš da medicinu zameniš nekim tamo alternativama. Možeš eventualno da je dopuniš i to samo iz razloga da smiriš savest, a nikako sa očekivanjem da će se tumorska masa ikada smanjiti zbog toga.
A moja mama je prošla kroz zračenje glave ( najjačom dozom greja) bez ikakvih simptoma.
Nemoj da se plašiš.


Sanjche,to pokushavam da ti kazem...Ne treba medicinu menjati,nego dopunjavati alternativama! :)

Ali ne samo da bi se smirila savest,nego zato shto organizam treba da prodje veliku borbu protv raka,dugu i teshku i mora da ojacha na sve moguce nachine.Kada je chovek bolestan,nema shta da izgubi ako pokusha sve.Pod sve ne podrazumevam gomilu prevaranata koji prodaju kojekava sranja da bi zaradili pare na ne chijoj bolesti,ali priroda je tu da nam pomogne u borbi,naravno uz nauku! :)

Srecno svima koji prolaze kroz neshto tako strashno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 27, 2009 8:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 22, 2009 11:25 pm
Postovi: 43
Lokacija: vancouver
miroljub petrovic? pa to je bas budaletina!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 09, 2009 3:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 12:02 am
Postovi: 116
Koliko sam upućem, ova osoba je antiglobalista, antidarvinista i propoveda neka prirodna i moralna načela koja nisu "in" u današnjem kapitalističkom potrošačkom sebičnom društvu.
U kojim svojim stavovima je u pravu a u kojima ne, ne bih se izjašnjavao.
Koliko znam (nisam proveravao ali nije teško proveriti) on samo propoveda svoje (i tuđe sa kojima se slaže) stavove, a ne naplaćuje svoje savete.

Što se tiče lečenja kancera, on je tu na nivou drugih (u medijima i literaturi) nedovoljno zastupljenih istraživača i lekara čije su terapije na nivou zdrave ishrane (koja zaustavlja nastavak bolesti, detoksikuje organizam i stvara predispozicije za povlačenje tumora) i jakog ličnog integriteta (religija, porodica...).

_________________
“Čvrsto sam uveren da kad bi ukupno medicinsko znanje koje se danas primenjuje mogli baciti na dno mora, to bi bilo u korist čovečanstva i na štetu riba.“ - Oliver Wendell Holmes
"Virusi ne postoje" - kojekude


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: