Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Postoji li sansa...?
PostPoslato: Pet Jan 23, 2009 4:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 3:54 am
Postovi: 4
Da li postoji šansa da nevina devojka zatrudni ukoliko muškarčeva sperma dodje do ženskog organa (ako npr. ostane na gaćicama a devojka iste obuce) ? čitam razne priče i komentare po forumima, ali nijedan slučaj se ne odnosi na ovaj,slučaj da himen nije pukao.
Ili ako jeste klike su šanse da dođe do trudnoće???


Hitno mi je. Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 23, 2009 10:20 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 23, 2008 1:43 pm
Postovi: 233
Pokusavam da zamislim kako uopste moze da dodje do takve situacije,ali
nesto nisam danas mastovit... :o

U svakom slucaju, mislim da je veca sansa dobiti na loto-u.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 25, 2009 4:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 3:54 am
Postovi: 4
oke...glupo je pitanje al zabrinut sam..valjda razumete.

Hteo sam josh da pitam, kakvi su simptomi da je devojka trudna, mogu li se videti i dan posle odnosa, i postoji li preventiva (pilule i sl.) chak i kad se pojave, i da nije mozda kasno tad za bilo kakve pilule?

I kako se zove pilula za dan posle, i koliko koshta?
Koje pilule se koriste kao preventiva i koliko posle odnosa?


Hitno mi je. Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 25, 2009 4:25 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
ne postoji nikakva shansa da je takva devojka ostala u drugom stanju.

o pilili dan posle: opcija Trazi i ukucaj pilula dan posle i sve ce ti se samo kaz'ti.

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 25, 2009 4:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 3:54 am
Postovi: 4
hvala, a koji su simtomi, i kada se uochavaju..koliko posle odnosa?


i shta znaci vanmatericna oplodnja?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 25, 2009 4:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 3:54 am
Postovi: 4
i...kolike se sanse da devojka zatrudni ako se prstom (mokrim od sprerme) dodirne unutrasnost vagine? Uzmite u obzir da je devojka nevina...

Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 22, 2009 11:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 22, 2009 11:51 pm
Postovi: 1
Jimie je napisao:
i...kolike se sanse da devojka zatrudni ako se prstom (mokrim od sprerme) dodirne unutrasnost vagine? Uzmite u obzir da je devojka nevina...

Hvala unapred
i mene ovo isto zanima..bezobzira jeli djevojka nevina, da li je moguce da zatrudni na ovaj nacin ??? molim za odg..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 23, 2009 12:54 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Feb 18, 2006 2:19 am
Postovi: 101
Nisam lekar ali iako rado citam i cenim ono sto Tamaraft pise, ovog puta nisam sigurna da li sa ovom konstatacijom mogu da se slozim.
Himen jeste jedna vrsta barijere ali znamo dobro da je propustljiv(kuda prodje menstrualna krv?), kod nekih zena cak i rascepkan ili ga i nema. A isto tako znamo da spermici mogu dobro da se krecu i dugo da prezive. E sad pitanje je koja kolicina je dosla u kontakt sa vaginom, da li je u ovoj kolicini bilo nekih velikih boraca i dokle su mogli da dopuzu.
Rekla bih da su sanse zaista male, i verovatno da u praksi nema bas mnogo slucajeva ovakve trudnoce, ali teorijski bi ovo ipak moglo da funkcionise.
Ipak zbog cele ove price piti pilule za dan posle i praviti potpuni haos u svom organizmu je zaista neozbiljna pomisao.
Ako necete da budete pre vremena tatice drzite svoje spermice bezbedno daleko i perite ruke!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Pitanje
PostPoslato: Sre Mar 25, 2009 8:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 25, 2009 7:55 pm
Postovi: 1
Da li postoji ikakva mogucnost da devojka koja je nevina ostane u drugom stanju, ako nema penetracije, vec samo stimulisanja klitorisa muskim polnim organom, pri cemu devojka i ostaje nevina? Ako pri tome napomenem da decko nije svrsio po vagini, vec sa strane, ali devojka ipak dolazi u kontakt sa predsemenom tecnoscu? Pri takvom odnosu nije koriscena zastita, a devojka je bila u plodnim danima?
Teorijski izgleda da je moguce, ali koliko se desava da nevina devojka ostane u drugom stanju? Isprva mi je delovalo nemoguce, ali se vise lekara slozilo da nije..., cak neki od njih tvrde da je verovatnoca jednaka kao i pri vaginalnom kontaktu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje
PostPoslato: Pet Mar 27, 2009 11:17 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 01, 2008 7:11 pm
Postovi: 290
sunnyy je napisao:
Da li postoji ikakva mogucnost da devojka koja je nevina ostane u drugom stanju, ako nema penetracije, vec samo stimulisanja klitorisa muskim polnim organom, pri cemu devojka i ostaje nevina? Ako pri tome napomenem da decko nije svrsio po vagini, vec sa strane, ali devojka ipak dolazi u kontakt sa predsemenom tecnoscu? Pri takvom odnosu nije koriscena zastita, a devojka je bila u plodnim danima?
Teorijski izgleda da je moguce, ali koliko se desava da nevina devojka ostane u drugom stanju? Isprva mi je delovalo nemoguce, ali se vise lekara slozilo da nije..., cak neki od njih tvrde da je verovatnoca jednaka kao i pri vaginalnom kontaktu?


pa s obzirom na to da spermatozoidi nisu stonoge te ne mogu da otpužu do jajne ćelije ako dečko "svrši sa strane", ili ako predsemena tečnost dodje u kontakt sa spoljnim delom vagine, mislim da šanse nema. postoje razni bizarni scenariji i priče iz zone sumraka, ali do trudnoće ne dolazi tako lako.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Postoji li sansa...?
PostPoslato: Uto Jun 19, 2012 1:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 19, 2012 1:30 am
Postovi: 1
E ovako,jedno pitanje.Ja i djevojka,koja je nevina,smo se malo igrali sa nasim polnim organima,ali samo rukama.Onda sam ja svrsio nakon sto je ona svojim rukama sve odradila kako treba.Ja sam ga naravno obrisao posle toga.Lezali smo jedno 15 min tako i ona je odlucila da malo vidi kako je to kad penis udje i vaginu.Malo ga je samo gurnula unutra,do pola mozda,i izvadila.I tako 4-5 puta,i tad sam ga ja izvadio i stavio zastitu na njega.Posle toga smo to samo malo jos radili,ali sa zastitiom.E sad me interesuje ,da li je moguce da ona ostane trudna i kolika je vjerovatnoca?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Postoji li sansa...?
PostPoslato: Pet Jul 06, 2012 2:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 06, 2012 2:09 pm
Postovi: 1
pa neznam sta da ti kazem ipak je moguce da ostane trudna . posto posle svrsavanja uvek ostane malo sperme .. mada je verovatnova mala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Postoji li sansa...?
PostPoslato: Sub Maj 03, 2014 11:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 28, 2014 7:48 pm
Postovi: 3
Da li mogu zatrudneti ako decko svrsi na mene i sve se slije do vagine, i nisam u lezecem polozaju? Sve sam to odmah isprala i ne znam koliko dobro i da li treba da se brinem...Inace sam nevina..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Postoji li sansa...?
PostPoslato: Čet Maj 15, 2014 8:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 15, 2014 8:03 pm
Postovi: 1
Kod mene je malo drugacije...Devojka i ja smo imali odnos,svršio sam van nje,da kažem na stomak i malo je klizila nize do njene vagine ali nije ušlo u nju...Nakon toga je dobila menstruaciju redovno kad i treba čak joj nekad jedan dan kasnila,ali je malo bolele grudi...Da li je to upitanju,jer sam joj prvi i jer sam bukvalno nekoliko minuta ležao na nju ili dolazi ovo doba kad devojke bolu grudi zbog vremena...?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Postoji li sansa...?
PostPoslato: Sre Jun 25, 2014 11:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 25, 2014 11:06 pm
Postovi: 1
Dobra veče,

Molim Vas da mi pomognete da se rijesim dileme. Postoji li mogucnost da dode do začeća ako muskarac svrsi za vrijeme upraznjavanja pejtinga i ako smo obadvoje bili u donjem vešu, uzmite u obzir da djevojka nije imala odnos, recimo da je himen na svom mjestu? Znam da je ovo suludo, ali zanima me da li postoji razlog za brigu? :cry:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 70 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: