Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: eto
PostPoslato: Sre Jun 07, 2006 10:54 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
ma nezgodna je stvar
i ja retko idem kod doktora u zadnje vreme iako mi se u principu stanje popravlja mozda bi trebalo al kad krenes nema kraja.probacu sam da pronadjem terapiju-
meni preporucuju cesci sex kao da se to cisti al nekad mi se cini da mi losije a nekad bolje-koristim kondom za svaki slucaj.
drugo-izgleda cim se malo prehladim odmah osetim i trece-pijem limunadu nezasladjenu i BRUSNICU i mislim da pomaze i da ne zaboravim mozda najbitnije AMER caj
E pa sad probaj da povezes i ako nesto moze da pomogne pokusaj
pozdrav svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 19, 2006 4:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 14, 2006 6:57 pm
Postovi: 16
Rezltati na Hlamidiju i ostalo su naravno bili negativni, ali ostaje mi srednje jak bol na dodir na jednom mestu u predelu repa epidedima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 24, 2009 4:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 24, 2009 4:12 am
Postovi: 19
i mene nesto zanima u vezi svega ovoga. i ja sam imao jake bolove u predelu levog hemiskrotuma i u pitanju je bio epididim. 20 dana sam pio pancef i cliacil. nakon toga su nestali oni jaki bolovi, ali neki jos uvek postoje. tada sam uradio spermokulturu i abg, afp, bhcg i svi nalazi su bili OK cak su mi iz labaratorije rekli da mi je i spermogram dobar. moja tegobe jos uvek postoje i dr mi je prepisao da pijem prostal narednih mesec dana. bolovi se najcesce javljaju nakon seksa a ponekada i bez povoda.od kako to sve traje imam poteskoca po pitanju seksa. erekcija nija tako "jaka" kao ranije i mnogo je teze odrzavam a ejakulacija je mnogo brza i tesko je kontrolisem. pa me interesuje da li to povezano sa upalom epididima? koliko je to sve ozbiljno i koliko dugo jos moze da traje? da li postoji mogucnost da ti bolovi postanu hronicni? koliko je realno da ce mi prostal pomoci i ako ne, sta bi se jos moglo koristiti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Epididymitis
PostPoslato: Uto Mar 22, 2016 8:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2016 8:22 pm
Postovi: 1
Ljudi imam dijagnozu orchitis dobio sam bio i inekcije gentomicin i atibiotike da pijem. posle par dana upala je spala bio sam na kontroli i pregledao me je drugi doktor ne moj. na ultra zvuku mi je video da je desni testis obmotan nekom tecnoscu i da je tvrd. sad cekam par dana da idem kod mog doktora da me on pregleda. pa sam malo ne strpljiv i uplasen po tom pitanju jel ne znam sta je to pa ako je neko imao slican problem molio bi da mi odgovoro jel sam jako uplasen. Hvala u napred svima


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: