Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: uvecana prostata
PostPoslato: Sre Jan 14, 2009 9:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 14, 2009 9:03 pm
Postovi: 2
Molim nekog ko ima slicne simptome,da mi odgovori.Od letos kada sam otisao kod lekara,i snimao,zuc,utvrdjeno mi je BH uvecanje prostate i to iznosi 32mm.Urolog mi je prepisao neke lekove,na bazi bilja,cajeve,a od pre mesec dana mi je prepisao izmedju ostalog i Tamsol 0.4mg.U zadnje vreme sam primetio,da pirlikom seksualnog odnosa,ne izbacujem spermu,naime dozivim vrhunac,ali ne izbacujem spermu.Pitam se da li je to od ovog leka?
Jos me interesuje da li se mora vrsiti operacija prostatezbog velicine .Da li se prostata moze smanjiti nekim lekovima ,bez operacije.Napominjem da nekih vicih problema nemam.
Hvala na odgovoru[b]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 15, 2009 1:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Sep 25, 2007 7:47 pm
Postovi: 1468
Prostata vam nije narocito velika ,niste naveli da li ste imali tegobe sa mokrenjem pa vam je zato uveden Tamsol koji relaksira glatke misice.Inace to sto ste iskusili tokom sexa se zove retrogradna ejakulacija a sperma je otisla u besiku i izbacena je sa mokracom sto je nezeljeni efekat Tamsol-a.A sto se tice operacije ako prostata bude toliko velika da mora da se operise,bolje je operisati je kada za operaciju bude vreme nego posle nekog vremena ne biti kandidat za operaciju i dozivotno vuci kateter.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 15, 2009 9:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
...i da dodam,prostata se nikakvim lekovima ne moze trajno smanjiti.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 23, 2009 7:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 7:05 pm
Postovi: 9
Lokacija: subotica
Ja imam hronicnu upalu prostate. Ali da te obradujem da to sto tebe muci nije nista strasno.
Prostatu jako lako mozes dovesti u red cajem od MLECIKE i konzumiranjem BELOG i CRNOG luka barem dva puta nedeljno.
Mleciku uzimaj dva puta na dan po 2,5 dl.Sto se hrane tice jedi sve ali ne jako zacinjeno i ne u velikim kolicinama.Ako mozes najbolje je jesti laksu hranu Naravno, rezultate ne ocekuj preko noci.Potrebno je da se pridrzavas ovog rezima najmanje 3 meseca.
Probaj ni ja nisam verovao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: molim opis caja
PostPoslato: Pon Feb 09, 2009 11:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 14, 2009 9:03 pm
Postovi: 2
paparaco je napisao:
Ja imam hronicnu upalu prostate. Ali da te obradujem da to sto tebe muci nije nista strasno.
Prostatu jako lako mozes dovesti u red cajem od MLECIKE i konzumiranjem BELOG i CRNOG luka barem dva puta nedeljno.
Mleciku uzimaj dva puta na dan po 2,5 dl.Sto se hrane tice jedi sve ali ne jako zacinjeno i ne u velikim kolicinama.Ako mozes najbolje je jesti laksu hranu Naravno, rezultate ne ocekuj preko noci.Potrebno je da se pridrzavas ovog rezima najmanje 3 meseca.
Probaj ni ja nisam verovao.

interesuje me kakav je to caj
kako se pravi
imas recept,
hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 10, 2009 10:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 7:05 pm
Postovi: 9
Lokacija: subotica
Caj je od biljke koja se zove Mlecika.Moze da se kupi u svim biljnim apotekama.Nije ti potreban nikakav recept,jednostavno skuvas caj i pijes ga dva puta na dan.Samo nemoj da zaboravis da jedes i luka barem 2 puta nedeljno.Luk ti je prirodni antibiotik.
:D
Javi mi da li si uspeo da se "dovedes u red".
pozdrav i sve najbolje.
P.S.
Ako te jos nesto interesuje samo se javi, ja sam prosao kroz sito i reseto ali sam bio uporan pa sam se izvukao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 10, 2009 11:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ali da te upozorimo,ako beli luk jedes 2 puta nedeljno od sexa mozes slobodno da se oprostis,,,osim ako i partnerka ne sprovede istovetnu terapiju :lol:

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 10, 2009 11:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 7:05 pm
Postovi: 9
Lokacija: subotica
Ako jede 2 puta jos uvek mu ostaje dovoljno vremena u toku nedelje da se bavi i sexom.Luk neka jede uvece pred spavanje,ujutru neka pije kafu i miris ce do podneva nestati.
Provereno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 8:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ne zezaj !
Pa sto nisi ranije reko :lol:

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 20, 2009 8:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 14, 2009 10:46 am
Postovi: 5
dali mi neko moze pojasniti ovaj nalaz
"Prostata volumena 25ccm,prostaticna uretra 25mm"dali je to nalaz d aje uvecana prostata...imao sam problema sa ucestalim mokrenej,slab malz
dobio sam da pijem FLOSIN 1X DNEVNO,MADA MI JE DRUGI UROLOG DAO DA PIJEM ALPAPRES 2mg uvece.
imam 32 godine...sta da radim


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 49 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: