Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 105 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 10, 2009 8:04 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
emaw je napisao:
molim vas da li neko nesto znz o xenikal tablrtama kakve su da li stete po zdravlje


http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=4279

http://www.* REKLAMA */phpBB/viewtopic.php?t=609

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 29, 2009 10:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 29, 2009 10:06 pm
Postovi: 1
pozdrav svima i od mene! herbalife koristim veoma dugo moj suprug je pre 5 god smrsao 26 kg i ni gram mu se nije vratio ni dan danas,moja mama je smrsala za 2 m 6 kg i u obimima ukupno 26 cm resila je stitnu zlezdu i holesterol,ujak je resio pritisak i ja bi zaista od srca svima preporucila ovu hranu jer je ukusna ,niste gladni i veoma zdrava ako neznate gde da je nadjete javite mi se na 064 27 95 957 :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 29, 2009 10:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Koja neverovatna kolichina dobre volje! Kakav altruizam! A zamislite, sve probleme u vezi sa vishkom kg i zdravljem reshite charobnim pilulama kojih nema, tj.teshko se nabavljaju zbog neverovatne potraznje...ali tu su dobronamerni da pomognu! :roll: Ma zaista, okruzeni smo srecnim i zadovoljnim pojedincima...a sve to zahvaljujuci charobnicama-lilulama! :evil:
Nego, imam jedno pitanje: Shta se deshava ako se neko predozira?Shta da radi sa vishkom zadovoljstva, srece i blagostanja? :-?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 29, 2009 11:06 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
sanyalica je napisao:
Shta se deshava ako se neko predozira?Shta da radi sa vishkom zadovoljstva, srece i blagostanja? :-?



sanya,pa kako ne znas?posalje nam broj telefona da nam da obavestenje gde se moze naci toliko zadovoljstvo,sreca i blagostanje! :lol:

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 29, 2009 11:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Pa shta chekamo? :D
Ne bi nam falilo malko blagostanja, a? :wink:
Hajde svi da zovemo! :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 01, 2009 7:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 02, 2009 6:44 pm
Postovi: 4
e ljudi nemam ja toliki problem ni sa voljom , ni sa istrajnoscu ni sa apetitom..... Na koje deluju vecina dijeta, ali sta sa onima (NAMA) kojima su gladne oci, koji preparat tu deluje? :) :lol:



..............Umrecu debela i gladna...... :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 01, 2009 8:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 26, 2008 8:48 pm
Postovi: 271
vasjo je napisao:
e ljudi nemam ja toliki problem ni sa voljom , ni sa istrajnoscu ni sa apetitom..... Na koje deluju vecina dijeta, ali sta sa onima (NAMA) kojima su gladne oci, koji preparat tu deluje? :) :lol:



..............Umrecu debela i gladna...... :oops:


Nemoj da si tuћan ili tuћna, ima lijeka. Za mjesec dana moћeљ skinutie i 40 kg. ako ћeliљ.

:lol: :lol: :lol:

_________________
Kako je lepo biti mlad.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 14, 2009 8:48 pm
Postovi: 3
da li neko zna gde mou kupiti preparat za topljenje sala LIPO REDUKS?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 21, 2009 6:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 21, 2009 1:16 am
Postovi: 8
Lokacija: Novi Sad
emaw je napisao:
molim vas da li neko nesto znz o xenikal tablrtama kakve su da li stete po zdravlje


Hm, mislim da ne postoje tablete, cajevi i ostali preparati koje ja nisam probala da bih skinula koji kg. Hehe, nisam debela nego sam devojka i po. :P

Xenikal mi nista nije pomogao, osim sto sam morala da trcim do toaleta svakim pola sata. :oops:

Jedina stvar koja ti moze pomoci su vezbe i malko manje hrane. Nisam se "ubijala" od vezbi i izbacila svu onu divnu hranu, nego sam je samo malo redukovala. A i dijetu sam drzala za vreme sezone lubenica, tako da mislim da drzim Ginisov rekord u prejedanju istih. Vezbice sam skinula sa interneta, tacnije Tae Bo vezbe. Kako nisam fan da me neko gleda dok vezbam, izbegavam teretane, nego se ja lepo zatvorim u sobicu, napravim malo mesta da slucajno nesto ne razbijem od silnog boksovanja, pustim na kompu vezbe i udri! Usput navucem i "vruce pantalone" da se dooobro preznojim i tako 35min skoro svakog dana tri nedelje i skinula 6 kg (od kojih su prva tri bila samo voda koju sam izbacila preznojavanjem).

Srecno. :wink:

_________________
It's true that we don't know what we've got until we lose it, but it's also true that we don't know what we've been missing until it arrives...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ...
PostPoslato: Sub Maj 23, 2009 12:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 23, 2009 11:56 am
Postovi: 1
Fizicka ne aktivnost, ne pravilna ishrana...

E sadfizicka aktivnost u umerenim granicama, trcanje na duze staze je go k*rac...sve sto te tera da unosis veliku kolicinu kiseonika u misice za tako kratak vremenskiperiod je stetno...
znaci prvenstveno tegovi(muskarci) i lagane vezbe devojke...

ROFESIONALNI SPORT JE UBICA...

A ishrana...to je tuga nazalost...ti mislis au sad se "lepo hranim" a ustvari jedes smece...

SVI MI JEDEMO SMECE KOJI ZIVIMO UGRADU IKUPUJEMO VOCE I POVRCENA PIJACI

Na tim pijacama je sirotinja koja svoje voce prska svakavim go*nima samo da ba bi do pijace stiglo "lepo, veliko, zdravo" i da bi zaradili da prehrane porodicu...

Skoro sam bio u jednoj zabiti u susednoj drzavi...pesaciosam od grada to tog jednog sela 7km...izvori u prirodi cija je voda najistija nasvetu, voce koje nije posadio covek i prskao...tamo babe i dede ne crkavaju ispod 85 god...
Mi to nazalost ne mozemo (bar ja zivim u Beogradu) jedemo smece i jbg, a preparati su ZLO...mrsavis ti mozda alikakve se supstance taloze u jetri, bubrezima i ostalim organima sa slicim lucenjima samo bog zna...

Probajtejesti umereno,nemojte se prejedati, i umerena fizicka aktivnost i to postepeno ako niste u kondiciji...

300% sam siguran da vas 90% oce da smrsa zbog komplexa izgleda, SMRSAJTE ZBOG ZDRAVLJA...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 26, 2009 4:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 26, 2009 3:36 pm
Postovi: 15
Lokacija: Beograd
daniherba je napisao:
pozdrav svima i od mene! herbalife koristim veoma dugo moj suprug je pre 5 god smrsao 26 kg i ni gram mu se nije vratio ni dan danas,moja mama je smrsala za 2 m 6 kg i u obimima ukupno 26 cm resila je stitnu zlezdu i holesterol,ujak je resio pritisak i ja bi zaista od srca svima preporucila ovu hranu jer je ukusna ,niste gladni i veoma zdrava ako neznate gde da je nadjete javite mi se na 064 27 95 957 :)


Haha, kakva reklama. Istu pricu sam cula od jos jednog "Herba" lika koji je pokusao da mi uvali tu hemiju.
Dajte ljudi, zar je moguce da padate na ovakve stvari?! Pa kako se uopste moze porediti redovna fizicka aktivnost (ili bar setnja pola sata dnevno) i vise vode, voca i povrca sa nekom hemijom sa ukusom kapucina ili vanile kojom cete zameniti normalan obrok :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 26, 2009 7:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
...a ne moramo ni da se shetamo...mozemo samo da se sexamo! :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 26, 2009 8:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
sanyalica je napisao:
...a ne moramo ni da se shetamo...mozemo samo da se sexamo! :D

"Sexamo" odličan preparat za mršavljenje ( provereno i bez jo-jo efekta) ! :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 26, 2009 9:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 31, 2009 7:51 pm
Postovi: 63
Lokacija: Novi Sad
moj suprug i ja koristimo taj preparat zajedno na opste i obostrano zadovoljstvo! :D :D :D
samo sto na njega bolje deluje, sto se tice kilograma, brze se ''topi''. mozda da povecam dozu?! :roll:
na dobrom smo putu do blagostanja!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 26, 2009 9:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
cicko micko je napisao:
moj suprug i ja koristimo taj preparat zajedno na opste i obostrano zadovoljstvo! :D :D :D
samo sto na njega bolje deluje, sto se tice kilograma, brze se ''topi''. mozda da povecam dozu?! :roll:
na dobrom smo putu do blagostanja!


:D :D :D

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 105 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: