Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 22, 2005 10:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 21, 2005 3:12 pm
Postovi: 49
Lokacija: beograd
Slican problem.Kao masa drugih i ja sam robovao predrasudama i mislio da je psihijatar samo za''ludake''dok mi se nije desilo sledece:Lezim i gledam film na TV-u.Osetim da pocinjem teze da disem da bi se matematickom progresijom za manje od minut disanje skoro potpuno zaustavilo.Sreca nisam panicar nazovem hitnu pomoc i ne trazim da dodju nego pitam sta bi to moglo da bude(sta se desava).Posle standardnih pitanja da li imam bolove u grudima itd isl idr pita me za rad srca.Objasnim da nemam pojma jer nikad nisam to kontrolisao i da ne znam kako srce kuca kad je''redovno stanje''a kako kad je''vanredno''.Na zaprepascenje doktorka mi kaze da popijem viski.Sok.
Otvorim prozor umijem se malo popusti ali dolazi novi talas-nazovem taxi i juris u hitnu.Jedva izadjem iz kola.Utrcim kao''hitan slucaj''urade mi EKG srca,izmere pritisak....sve ok.Daju mi''bocu''apaurina i dezurna dr mi objasni na lep nacin da sam''pukao unutra''iz nekog razloga i da pod hitno moram kod psihijatra.
Ne shvatim to ozbiljno i isto mi se desi jos nekoliko puta.Obicno uvece da bi vremenom pocelo i preko dana.
Odem u Palmoticevu gde konstatuju da imam strahove nepoznatog porekla.
Lekovi:Flunirin(jednom) i Ksalol(2x dnevno).
Nema vise tih problema ali ne mogu da se pohvalim da se raspolozenje popravilo.
Vec vise od 6 meseci sam na pomenutim lekovima i postoji strah da se navucem.Ne znam da li da nastavim jer ne vidim svrhu(cuo sam da Flunirin deluje za najvise mesec dana)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 24, 2005 2:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 17, 2005 10:18 pm
Postovi: 17
Lokacija: Bgd
Mene zanima da li je lecenje agorafobije,panike i sli neophodno uz lekove?

Ja sam danas bila kod psihologa i cvrsto verujem da je bolje bez lekova nego nekom adekvatnom podrskom.
Sta vi mislite o tome? :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: