Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: glavobolja
PostPoslato: Pet Dec 12, 2008 2:14 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jul 25, 2008 4:00 pm
Postovi: 91
molim vas da mi pomognete nekim savetom vezanim za moju glavobolju. evo ovako vec dva tri dana me boli deo glave iz vrata u donji deo glave.nemam aparat za pritisak tako da neznam koliki mi je pritisak puls mi je mal jaci i kad mirujem mada me je bolela kicma par dana .imam 39 godina i miasteniju gravis kao i multipl sklerozu uvek me boli glava ali nikad ovako kad mirujem ne boli me ali kad hocu da pomerim glavu uf nocu nemogu da nadjem polozaj da legnem pa me zanima da li to moze zbog lose kicme i okostavanja imam i osteoporozu jednom mi je doktorkas rekla da zbog svih promena na kostima i kicmi mogu da imam glasvobolje ali nisam nikad imala ovakav osecaj ne bolime kad mirujem samo kad hocu da se pomerim mada me bole i ramena plecke ruke ma sve ko babu neku nisam hipohondar ali me nervira ovo nadam se da ce mi neko odgovoriti da li takav bol moze da bude od kicme ili nedaj boze zbog krvnih sudova ili pritiska ali mislim da je od ptritiska bolela bi me cela glava ili bi mi zujalo u glavi neznam samo nagadjam.posto se tesko krecem nemogu svaki put kad me nesto boli kod lekara a ovo je podnosljivo samo cudno da boli pri pokretu i u toj rupi gde vrat ulazi u glavu prija mi kad trljam pa pretpostavljam da je pre od kicme nego od neceg drugog a opet se nekad uplasim setim se tako nekih prica da je nekog bolela glava danima pa pljas nesto puklo.znas,m da ce te sad reci e kud ti ode al sta cu .hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: