Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: razni testovi ali nista
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 9:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 27, 2007 3:06 pm
Postovi: 24
ovako pocelo je septembra, prvo bol u uretri (oko nedelju dana), nagli, ostar (ne pri mokrenju i ne pri erekciji), zatim sam osetio da pece ispod `rupe` najcesce uglavno na vrhu, to je sve prestalo krajem septembra, nastavilo se nekim bolom na kraju suprotnom od vrha i primetio sam da pri tusiranju (pri kontaktu sa toplom vodom) jedan de ruba glavica nekako otekne, i primetio sam da mi glavic od ruba pa navise pocrveni, a kada se malo bolje pogleda vide se sitne crvene tacke....ovih dana osetim svrab u predelu gde se radi bris glansa, ali se ne vidi nista i jos osetim povremeno peckanje na vrhu penisa, kraju uretre. radio sam bris uretre (na chlamidia i sta jos ima), spermokulturu, urinokulturu, herpes 1 i 2 i sve je negativno,,,,a moram da napomenem da nisam imao seksualne odnose ili penis nisam koristio ni sa ni bez kodnoma, da je jedino moguci nacin da sam se zarazio oralno. sta to moze biti... ovo me muci jos od septembra, a rezultati negativni...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 20, 2008 12:54 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Apr 12, 2007 8:52 pm
Postovi: 547
Jesi li uradio i bris glansa?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 07, 2008 11:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 27, 2007 3:06 pm
Postovi: 24
izvinjavam se sto kasnim sa odgovorom,,,uradio sam bris glansa, poslednje sam uradio bris na kandidu (s nekom zicom ti onaj skida/maze nesto) i naravno negativno, e sad uglavnom su se smirilo peckace, svrab. dobio sam da ispiram sa soli acidi borici, zatim hidrociklin, pa trenutno koristim pantenol mast. uglvnom vidi se crvenilo i dalje kada je toplota ``prisutna``. dodao bih jos nesto, ne znam koliko to ima veze ali,,,, Poslednjih nedelja sam osetio bolove besike, ili cele ili pojedini delovi, potom bol ``od korena penisa pa prema unutra, bol na preponama koji prelazi na butine i cak sam opipao kuglice sa jedne i druge strane na prelazu butina i prepona, sa obe strane po jedna mala manje od 1cm. ako mogu da povezem da osecam neke cudne bolove u zglobovima, kostima itd....i ovako ja vec nekoliko meseci...pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 85 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: