Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 48 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Tema posta: PANIKA...
PostPoslato: Pet Nov 04, 2005 11:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 26, 2005 1:30 pm
Postovi: 54
Lokacija: Zemun
:lol: Gde ste bre prijatelji panicari?!? Evo i mene posle duzeg vremena... Jesmo se svi to izlecili ili smo se mi to ulenjili?
Nema nam cak ni xyper aktivne Danke (danke Danka)...
Proslo je leto dosla je jesen kada se problemi pojacavaju...
Hajde da opet pricamo o PANICI da vidimo sta ko ima da kaze na temu nakon vise meseci...
Ja sam npr. letos "pocepao" 3.000 km na letovanju kolima sa mojom zenom i detetom i SUPER sam se proveo. Stisnuo zube i posao na put pa ako je sudjeno da skoncam na letovanju neka tako bude, medjutim, pobedio sam sam sebe...
ZNACI NACINJEMO PONOVO TEMU I DISKUSIJU NA TEMU - PANIKA NAS STARI NEZELJENI PRIJATELJ...
Pozz svima !!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 01, 2005 7:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 27, 2005 8:24 pm
Postovi: 14
Pozdrav svima,evo i mene opet.Vrlo je dobro baneb sto si ponovo pokrenuo ovu temu,jer kao sto si rekao cim se vreme promeni eto i panike.Ja za razliku od tebe letos nisam isao na more,ne zbog finansija vec zbog straha i nesigurnosti.Pre neki da,tacnije 20.11. je bilo tacno godina dana od mog prvog napada,i cini mi se da mi je pri samoj pomisli na taj dan bilo lose.Leto sam dakle proveo u gradu,isao na bazene i slicno.Cinjenica,bilo mi je iole bolje,ali kada je doslo ovo hladnije vreme,ima trenutaka kada ni sam ne znam kako izdrzavam.INnace razocarao sam se i u doktore tako da imam jos jedan problem pride,ali se nadam da ce valjda ovo sve da izadje na dobro.Jos jedan veliki pozdrav za sve vas moje saborce!!! :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bane
PostPoslato: Uto Dec 13, 2005 1:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 07, 2005 8:34 pm
Postovi: 5
Lidijat je napisao:
Mnogo si pametan bre, blago tebi, na svakom topiku isti citat, ko papagaj...
Meni je baš puno pomogla devojka koja ima istu dijatnozu (F40) i slične simptome kao ja, a pomogla sam i ja njoj. Pijemo iste lekove, deluju odlično obema, pa smo krenule zajedno u osvajanja sveta bez panike - putovanje autobusom po gradu, prelazci mostova, visina, širina. I odlično se osećam. :D Danas idemo na Kališ - na vožnju u panorami! Znam da ću se slediti od straha, ali znam i da više nema napada panike 8) I da idem samo napred, napred u normalan život! (šta god to bilo). I to, posle 7-8 godina svakodnevnih paničnih napada, osećam se ko milion dolara!!!



Reci nam molim te koje si lekove pila...pitam jer se i ja mucim sa agorafobijom godinama...i tek onog dana kada sam pocela da pijem flunirin pocela sam da zivim, niti je bilo onih misli pacu, ne mogu sve mi je daleko..e onda sam napravila uzasnu gresku, prestala sam sam antidepresivom...i evo osecam se ponovo onako kao na pocetku.....!!! :cry: :cry: :oops: :oops:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 48 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: