Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 90 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Bolnica Adonis, dr. Milomir Gacevic
PostPoslato: Ned Okt 19, 2008 6:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 9:07 am
Postovi: 30
Da li je neko (iko!) na forumu radio nesto u ovoj bolnici i koliko ste zadovoljni rezultatima kao i samim dr. Milomirom Gacevicem?
Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 24, 2008 5:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 9:07 am
Postovi: 30
Anyone?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: DR GAČEVIĆ
PostPoslato: Čet Nov 20, 2008 8:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 1:29 am
Postovi: 23
Nisam bila u bolnici Adonis, ali sam operisana pre par godina na VMA, tada je radio i još uvek radi dr Gačević. O njemu sam čula sve najbolje, da je fantastičan lekar, svi ga hvale, između ostalog je specijalista za mikrohirurgiju, spaja tetive, nerve i ostalo. Možeš ući i na sajt VMA, ideš na specijalnosti-klinika-klinika za plastičnu hirurgiju i tu imaš podatke o svim lekarima sa tog odeljenja, između ostalog i o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 20, 2008 9:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Ja mislim sve najbolje o dr Ljubomiru Panajotovicu sa VMA. Osim toga, izuzetno je ljubazan. Mislim da je on nacelnik, a znam i da je potpredsednik Udruzenja estetskih hirurga Srbije. Samo nemoj kod Jadrana Bandica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 21, 2008 1:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 9:07 am
Postovi: 30
@pipicvrca:

Veliko hvala za info! Videla sam ga tamo na sajtu, ali sam htela i sa strane da se raspitam o njegovom 'liku i delu'. Da li ti znas nekog ko je kod njega radio nesto?

@deana: Nacelnik VMA je dr. Marjan Novakovic.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 21, 2008 2:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 2:05 am
Postovi: 15
A jel mozes da objasnis zasto izbegavati dr. Bandica? Posto meni bas ta klinika ulazi u uzi izbor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 21, 2008 3:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Trilian, nisam se dobro izrazila, dr Panajotovic je nacelnik odeljenja za plast. hirurgiju. Pukovnik je, veoma je iskusan, izuzetno prijatan.
Ne znam kome je radio, ali ja sam isla na razgovor, primio me izuzetno, cak u subotu, u vreme dezurstva i sve mi objasnio, cak dao svoj mobilni. Zasto sam se ipak odlucila za drugu kliniku? Pa, lepo, cene su u istom rangu, a na privatnoj klinici imam komfor, kupatilo i tako to. Ne mogu da zamislim isto kupatilo za ceo sprat. Inace, na VMA moras ostati bar 3 noci, znam da je prva noc u sobi za intenzivnu negu, pre 2 godine, bila preko 6000 d, a druge 2 jos toliko. Dakle, samo boravak oko 13 000 d, a tamo se sve posebnio placa: operacija, sala, anestezija, svaki zavoj, gaza, konac, lek, pregledi, kontrole. I na kraju ispadne poprilicno. Nema popusta.
Ja volim da znam koliko je fixno, lepo se preracunam i znam koliko me kosta.

U vezi sa dr Jadranom Bandicem...
Bila je jedna afera pre par godina, operisao je honorarno u Podgorici jednu Svajcarkinju. Unakazio je, jos se ponasao izuzetno drsko i bahato, na kraju pokusao da popravi, ali je zena jedva ostala ziva. Svajcarski helikopter je dosao po nju i jedva su je spasili.
Pokusaj da nadjes na Netu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 21, 2008 3:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 2:05 am
Postovi: 15
Secam se cele afere, samo se ne secam imena hirurga, hvala ti puno, pokusacu da nadjem.
A jel zna neko nesto o dr. Sinisi Kojicu iz St.Medice?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 21, 2008 3:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Trilian je odusevljena njime, a i ja se nesto kolebam izmedju njega i Colica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 21, 2008 3:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 2:05 am
Postovi: 15
Isti slucaj...poslah ti pp da ne kvarimo devojci temu o klinici Adonis :).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 21, 2008 3:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 2:48 pm
Postovi: 2
Cici85 je napisao:
Secam se cele afere, samo se ne secam imena hirurga, hvala ti puno, pokusacu da nadjem.
A jel zna neko nesto o dr. Sinisi Kojicu iz St.Medice?


Mogu samo sve najbolje da kazem za dr. Kojica jer sam se operisala pre 2 nedelje kod nega i veoma sam zadovoljna pristupom i konacnim ishodom operacije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 21, 2008 4:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 9:07 am
Postovi: 30
bambolina je napisao:
Mogu samo sve najbolje da kazem za dr. Kojica jer sam se operisala pre 2 nedelje kod nega i veoma sam zadovoljna pristupom i konacnim ishodom operacije.


Sta si operisala kod dr. Kojica??? Odgovori mi molim te!!! na mene je ostavio najjaci utisak od svih! Nema veze 'sto kvaris temu' samo daj neki odgovor!
Ajd malo izdetaljisi oko operacije ako moze!
Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: za trilian
PostPoslato: Sub Nov 22, 2008 12:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 1:29 am
Postovi: 23
Ja lično ne znam nikoga koga je dr Gačević operisao, ali sam tri puta bila na operaciji na VMA, i pošto tamo imaš vremena na pretek možeš svašta da saznaš. Tamo sam upoznala mog "sapatnika", (tako smo se međusobno prozvali), prijatelja iz okoline Leskovca, koji boluje od iste stvari kao i ja, s tim da je on do sada imao jedno petnaest operacija jer mu je to izgleda preraslo u hronično oboljenje. I možeš da zamisliš kada je neko petnaest puta na istom odeljenju i operisali su ga svi odreda, sve ih zna u dušu, odnosno u ruku hiruršku, ha, ha. I on mi je rekao da je Gačević odličan stručnjak. A i sami pacijenti, sa kojima sam tamo razgovarala, a koje je on operisao su prezadovoljni njime.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 22, 2008 11:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 9:07 am
Postovi: 30
deana je napisao:
Trilian, nisam se dobro izrazila, dr Panajotovic je nacelnik odeljenja za plast. hirurgiju. Pukovnik je, veoma je iskusan, izuzetno prijatan.


Nacelnik klinike vma je Miodrag Jevtic. Nacelnik klinike za plast. i rekonstr. hirurgiju je Marjan Novakovic, a nacelnik odelenja za plast. i rekonstr. hirurgiju je Jefta Kozarski. Ljubomir Panajotovic je mozda bio nacelnik. Cisto da ne bude zabune :)

deana je napisao:
U vezi sa dr Jadranom Bandicem...
Bila je jedna afera pre par godina, operisao je honorarno u Podgorici jednu Svajcarkinju. Unakazio je, jos se ponasao izuzetno drsko i bahato, na kraju pokusao da popravi, ali je zena jedva ostala ziva. Svajcarski helikopter je dosao po nju i jedva su je spasili.
Pokusaj da nadjes na Netu.


Cula sam za tu pricu! Da li je moguce da je to taj doktor! Covece... Kakav kasapin!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 22, 2008 12:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Trilian, u pravu si, sad nadjoh na netu, dr Ljubomir Panajotovic bio je nacelnik do 1. 3. 2007. godine.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 90 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: