Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1276 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 86  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 2:26 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2008 9:46 pm
Postovi: 53
Banex23 svaka ti cast ako odes da ponovo skidas to malo kozice sto ti je ostavljeno!!!!!!!!!!!! :o Mozda izgleda gotivnije bez koze, al ja ne bih ponovo ni u ludilu...
Kad se odprilike odvaja koza od tog prstena i kad se mogu videti savovi? Prosli pon sam operisan...

Nandrolon isto si poluobrezan kao ja samo sto je meni secnuta i ta kozica sto spaja glavic i kozicu sa donje strane jer je bila malo kraca (frenulum)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 2:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 1:29 pm
Postovi: 21
nandrolon je napisao:
mozete li m ireci ima li razloga za brigu i frku
Nisam siguram, mislim da nema, jer su meni isekli jedan konac prosle nedelje tako ali ga nisu izvadili. Evo danas 13 dan su mi izvadili taj ostatak, nisam ni osetio samo ga izvukao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 3:01 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 26, 2008 1:22 am
Postovi: 82
Lokacija: Svilajnac
Prvo moram da sacekam da sve sraste pa onda na recirc,polako videcu mozda i zaobidjem to.

Nandrolon:isperi ranu hidrogenom 3% ako krvari i probaj pincetom da izvuces taj konac sto je zaostao,ukoliko neuspes ili ti je mrsko to da radis idi do hitne ili urologa da ti to izvadi,jer zbog tog parcenceta konca mnogo sporije ima rana da zarasta,nije to nista opasno.

Viceroy:Za privremeno umirivanje iritacija obicno se koristi lidocain gel,ali tebi nije cilj da samo maskiras prblem vec da ga resis,a to ces postici nosenjem uskih boxerica,a bre brate malo i istrpi,neces da svrsis kada ti se malo pomeri u gacama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 3:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 3:37 pm
Postovi: 25
nema krvi samo je malcice kad sam vukao konac,sad je sve ok,evo sad sam ga nakon 11 dana morao baciti u nesvijes' :lol: .
necu ici ljekaru stvarno ljudi vise mi je preko glave.nego nadam se da ce ispanuti sam??mnogo vam hvala na savjetima!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 18, 2008 3:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 07, 2007 3:08 am
Postovi: 34
Lokacija: Beograd
Ma jok banex, ovo je nesto za epitel glansa... joj i dalje ne mogu da se setim kako se zove... Otprilike zvuci nekako kako... hlamapan, sta ja znam... lupam. Ako ima nesto slicno, recite.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 18, 2008 3:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 07, 2007 3:08 am
Postovi: 34
Lokacija: Beograd
Inace moram da se pohvalim, juce je bio 13-ti dan od operacije i morao sam (nisam mogao da izdrzim) da masturbiram. Znaci zeza me malo, ali navici cu se, posto kako zapnem da svrsim, kao da se odlozi za kasnije, pa ja moram jos da zapnem, pa jos i jos i jos i onda tek svrsim (a ranije nisam tako morao, komirao sam se kad sam svrsio). Osetio sam jaaaaku osetljivost na vrhu glansa nakon svrsavanja na dodir, jedva sam navuk'o gace kad sam se obrisao. Fenomenalno se osecam sada, jos malo da iskulira i da zaraste pa da se bacim u akciju!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 18, 2008 9:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2008 9:46 pm
Postovi: 53
Svaka cast viceroy! Ti si vec na stadiumu bacanja!
Mene vise erekcije i ne cimaju toliko, sinoc mi bila devojcica, palili se, al nisam smeo da ga bacim ni u ludilu, tek je 8. dan! :o

Banex, pitanje: Otok mi pada, mada kad zavrnem i dalje ispod fren. intervencije neka zguzvana grbica od mesa sa par rupica od konaca, a ostatak prstena opet par puta nisam mogao da izvrnem na videlo? Doduse i manji mi je verovatno otvor nego tebi, jer meni viri samo vrh vicagla. Kad je tebi pocelo lepo da se sve razvlaci i da vidis spoj? Ja za sad samo nazirem konce. :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 19, 2008 6:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 17, 2008 10:48 pm
Postovi: 8
Lokacija: Pancevo
Jedno pitanje samo!
Dali se i koliko placa operacija fimoze u drzavnim ustanovama,bolnicama?
i koliko je opasnost od mogucih komlpikacija???
Hvala

_________________
problemi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 19, 2008 7:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 1:29 pm
Postovi: 21
Ne placa se, pisalo je vec nekoliko puta na forumu. Komplikacije ? :) sve zavisi sta smatras pod tim. Bitnih komplikacija valjda nema, a sto se tice otoka, krvarenja i slicnih stvari to je uobicajno. Mozes gledati kroz dva faktora: 1) posle koliko ce biti zdrav za upotrebu (obicno nije 3 nedelje kao sto kazu) i 2) kako ce estetski biti uradjen kad prodje sve.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 19, 2008 9:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 26, 2008 1:22 am
Postovi: 82
Lokacija: Svilajnac
Consi:Ta zguzvana hrpica mesa na mestu gde je bio frenulum nestace tek za mesec dana kada sve dodje na svoje mesto,a sto se tice nemogucnosti izvrtanja to je verovatno zbog povremenog oticanja,resenje su uske gace i pimpek na gore.Sto se tice razvlacenja meni se to videlo odmah na operacionom stolu i to se videlo ko krater pa je tek kasnije malo oteklo,ali je otok veoma brzo nestao,tako da sada sve to izgleda kao zalepljeno lepkom,polako oporavices se ubrzo.

Zof:Operacija u drzavnim bolnicama se neplaca,osim participacije od 50 din (sto je mnogo,mnogo je)a komplikaci mogu postojati ali ti ako odaberes dobrog urologa,sanse su male da zajebe nesto.Slobodno mu saopsti svoje zelje vezane za estetiku i sve sto ti padne napamet slobodno ga pitaj,za to prima platu.Cak i u slucaju nekih koplikacija sve se da lako ispraviti,a i zavisi zbog cega trebas na obrezivanje jer ako imas fimozu onda i nemas neki izbor a i fimoza nosi veci rizik nego obrezivanje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 19, 2008 9:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2008 9:46 pm
Postovi: 53
Banex car si! Pravi lekarski konsultant!
Inace otok mi je prilicno spao, danas sam ga opet zarolao, a sa bocne strane je puko jedan konac koji je providno zuckaste boje a ja sam bio ubedjen da su crni! :lol: Puko po sredini a cvor ostao vezan, znaci nastaje pobuna celavog roba!!! :evil:
Hvala puno na predvidjanima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 19, 2008 9:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 26, 2008 1:22 am
Postovi: 82
Lokacija: Svilajnac
Molim i drugi put,a lepo su mi moji govorili da idem u medicinsku.

Znaci raspada se,mislim konac! :P :P :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 19, 2008 10:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2008 9:46 pm
Postovi: 53
Ma jedino si ti polucirc. slican rad mom! Koji je tebi dan od operacije i jesi poceo da koristis masinu? 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 20, 2008 1:15 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 26, 2008 1:22 am
Postovi: 82
Lokacija: Svilajnac
Ispravka 80% circ,danas mi je 27 dan od operacije,a sto se tice koriscenja jedino drkica ili nesto tako jer nema dovoljno koze za ono staro dobro drkanje,nego saka pa polako.Kako je kod tebe u erekciji,jel ima koze za drk?E a jeste li se nekom pojavila nekakva zuta krasta koja ispusta neku zuckastu sluz?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 20, 2008 1:30 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2008 9:46 pm
Postovi: 53
Ma ne da ima koze nego mi je skinut samo onaj deo sto je poguzvan kad je kara opustena! Viri samo vrh glavica! :P
Znaci ti i posle 27 dana ne mozes da karas? Meni kao doca reko da mogu posle 30, al postoji mogucnost da poslednji konac nestane cak i posle 45 dana!?
I da! Jel smem da pijem alkohol dok sam pod antibiotskom kremom i zarastanjem, ili jel ce biti losije ako mi padne malo imunitet?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1276 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 86  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: