Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ne mogu da ejakuliram u seksualnom odnosu - nije inpotencija
PostPoslato: Uto Nov 18, 2008 3:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 18, 2008 1:00 pm
Postovi: 1
Lokacija: Beograd Kuršumlija
Poštovanje svima ovde prisutnima!

Moj problem počinje samim rođenjem!
Rođen sam dvadeset drugog oktobra 1985 godine. Pre deset godina, bio sam najniži u razredu, samo 126 cm sa trinaest godina!
Bio sam na klinici, utvrđen je neki hormonalni poremećaj posle četvoročasovne iscrpne analize krvi.
Prepisane su mi danske inekcije Norditropin, kojih sam primio preko pet stotina!
Lekar je tada utvrdio i tim rečima napisao da imam mikro-penis.
Nakon tadašnjih analiza krvi, kada mi je pritisak bio ispod osamdeset, sačinjena je neka inekcija od moje krvi i još nečega, koja mi je data nakon par trenutaka. Rečeno mi je, da je ta inekcija za povećanje penisa!
POsle par meseci, osećao sam prve erekcije, no prve ejakulacije samozadovoljavanjem nije bilo sve do 6. avgusta 2000.
Od tada, čitavih osam godina sam se samozadovoljavao, nisam imao seks ni sa jednom, jer nisam imao ni devojku. Sada imam vezu od preko godinu dana, ona mi je već i verenica.
Kada sam pomislio da sam napokon srećan, posle sedam godina samoće, nastaje novi problem!
Ja sam njoj takođe prvi, imali smo dosta bolno iskustvo, naravno više ona. Onda smo imali seks oko tri meseca sa čuvanjem od trudnoće, da ne dolazi do ejakulacije:
Sve je bilo savršeno, ona nije ostala trudna.
Međutim, sada želimo da ona ostane trudna! Ja doživim erekciju, ali veoma brzo. ide predigra, svašta nešto, ja nju poštujem. Onda počinje odnos, sve je na početku savršeno. Dešava se da tokom odnosa dođe do totalnog pada, ili do oscilovanja u veličini penisa. Ona uspe da doživi orgazam, ali ja nikako!
Probali smo puno puta, na različitim mestima, u različitim vremenima, menjali više faktora, ali ne vredi!
Sam mogu da ejakuliram i dalje, bez problema!
Šta bi mogao biti problem! Molim vas, dajte mi bar pokaznicu, inače ću poludeti. P.S. Inače, moj potpis vam govori sve!

_________________
Neko za dvesta godina nema ni jedan problem, a ja za dvadeset i tri godine, imam ih dvesta trideset!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 58 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: