Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1276 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 86  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 04, 2008 7:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 07, 2007 3:08 am
Postovi: 34
Lokacija: Beograd
Naravno naravno, evo sad sam se probudio i cekam pola 3, tad mi je zakazano. Malo imam frku logicno, al' mi i ne predstavlja neki problem, svestan sam svega sto ce se odigrati i sto se moze odigrati u narednom periodu. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 04, 2008 10:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 25, 2008 8:11 pm
Postovi: 4
banex23 je napisao:
Uzgred konci posle devet dana niti menjaju boju niti planiraju da otpadaju.


Kod mene je sad vec mesec dana i pola konaca je otpalo a pola jos nije a cini se kao da ni nece skoro ili su samo meni toliko dosadili da zelim sto pre da ih se resim.
Sto se tice rane ona je lepo zarasla ali jos uvek malo muci osetljivost glavica i mozda u ovom momentu jos gori je mali ali ipak prisutan otok koze koja je secena i to mi se cini vise iritira nego sve ostalo, sve u svemu za sad je dobro kao sto rekoh samo jos da se resim konaca i tog otoka pa mogu u akciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 04, 2008 8:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 07, 2007 3:08 am
Postovi: 34
Lokacija: Beograd
Evo mene i mog malog, dosli sa bojnog polja.

Poranio sam 15 minuta ali nema veze, bolje pre nego kasnije, ali kasnio je doktor jbg i to sat vremena. Mene su vec oko pola 3 pripremali za operaciju, infuzija (nisu mogli da mi ubodu venu u desnoj ruci iz 2 pokusaja pa su presli na levu), pa kad je dosao doktor roknuli mi par anestezija u telo i koren penisa. Ja sam pomenuo da sam slab na anestezije iz dosadasnjeg iskustva, da ne deluju na mene, ili slabo deluju, ali oni nista o tome. Lepo me dezinfikovali jodom i pocela operacija. U pocetku nisam nista osecao dok su sekli kozu oko glavica, ali ona koza na vrhu samom (dotle ne moze da dodje anestezija) e tu je bolelo poprilicno kad su je skidali. Nakon toga sam skoro pola stvari koje su mi radili osetio, i to drasticno. Dobio sam naknadno jos 3-4 anestezije - sto u glavic sto u telo penisa, ali opet efekat slab. Kad je sve bilo gotovo (proslo je 1h) ja sam bio gola voda, i pohvalio sam ih kako drze dobru teratanu, sve misice sam zategao. :) Sva kozica sa glavica je skinuta, uklonjen i frenulum, doktor kaze da je za apsolutnu fimozu mene sjajno obradio i da cu imati prelep penis nakon oporavka. Evo sad gledam, glavic menja boje ko nema karta, od braon do zelene hahah, al' dobro, navikava se na svez vazduh. :) Mokrio sam prvi put kod njih jer me je strasno peckalo kad je prosla anestezija, ali ljudi to je vatrogasno crevo. Prvo sam polako mokrio pa sam video da cu tako okvasiti gazu nacisto, dodao sam "gas" kad ono ispolivao sam i solju i sve oko nje. :) :) Salim se, malo sam zapisao sa strane, ali avaj, moram se navici na to. Odlezao sam 1h kod njih cisto da vide kako utice operacija na mene, da li imam bolova i da mi preporuce terapiju itd. Moram da ih pohvalim, stvarno su kvalitetan posao odradili, vrh profesionalno i ne zalim sto sam im platio. Em su ljubazni, em trce oko mene kao da sam kralj, brinu o pacijentu sjajno, cim me zaboli nesto menjaju taktiku - drugaciji pristup tacki i tako dalje, sve u svemu za ovako komplikovan zahvat je sve sjajno proslo. Uvijen mi je penis ko mumija, bolove sad nemam (blage, ali jedva osecam), imao sam u pocetku tamo peckanje dok nisam mokrio, posle toga je sve bilo ok. Prvo previjanje mi je prekosutra, u cetvrtak, i do tada nema kupanja, posle toga sve opusteno, i za nedelju dana mi oni skidaju konce. Znaci izgleda ce oporavak biti brzi nego sto sam mislio, rekao mi je doktor ukoliko budem imao jakih bolova da popijem analgin ili kafetin pred spavanje i opusteno. Normalno sam se kretao, nemam problema - uske gace resavaju problem :) Cak sam malopre otisao po cigare i do kladze da igram ligu sampiona najopustenije, malo trenje zeza al' neprimetno. Bolova tokom operacije je bilo, preziveo sam, nisu toliko strasni, ali sam osetljiv jako pa sam i to osecao, sto ne mora da znaci za ostale, neki nista ne osete uopste, cak mi je receno da sam jedan od retkih koji ima bolove tokom operacije. Posto mi je koza bila zalepljena za glavic receno mi je da nema seksualnih odnosa mesec dana (tacno koliko sam i planirao otprilike) ali da se sve moze pomeriti nabolje zavisno od oporavka.

Sta vise da kazem, prezadovoljan sam trenutno, videcemo kako ce dalje situacija da tece.

Sto se tice onih koji razmisljaju o obrezivanju ili vec idu za koji dan imam poruku: idite opusteni koliko mozete, ne mogu reci da se ne plasite jer se samo budale ne plase, to je normalna stvar. Nosite uske gace da ne bi bilo neprijatnosti i samo napred, ta jedna operacija moze da vam promeni pogled na zivot i na seks nacisto. Jeste da je oporavak malo duzi, ali verujte mi skapirao sam - mesec dana oporavka za dozivotno uzivanje ? Ima li sta bolje. :)

Ukoliko imate pitanja, slobodno postavite. Uzivajte :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 05, 2008 1:14 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 26, 2008 1:22 am
Postovi: 82
Lokacija: Svilajnac
Viceroy svaka cast sto si izdrzao,vidis da nije nista strasno.Moja preporuka ti je da lezis i mirujes da to sto pre sraste inace citaj sta se meni desilo jutros.

Pazi sta se meni desava posle 10 dana od operacije.Probudim se jutros uz zestoku erekciju bez bolova,kad pogledam imam sta i da vidim.Gace pune krvi,ja ustajem i kaplje krv na putu do kupatila,krvarim ko svinja po kupatilu,polivam hidrogenom i krv staje momentalno,a pritom nema nikakvih bolova samo osecam toplotu krvi.Gledam sa donje strane ,mesto gde je usivan frenulum i vidim da fale 3 od 5 savova.Zinula rana i sada posle 12 sati od toga jos uvek pomalo krvari.Pozvao sam hirurga koji me je operisao i on kaze da odem kod njega rano ujutru da ponovo usije to mesto gde su popucali konci.Sve ostalo svrbi da poludis,kaze da zarasta.Videcemo sta ce biti sutra. Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 05, 2008 1:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 07, 2007 3:08 am
Postovi: 34
Lokacija: Beograd
Uh koji maler... Verovatno nije dobro pricvrstio ili zasio. Mogu misliti koliko si se uzentao, nije nimalo lako videti krv u gacama... Preziveh onu torturu danas, musko sam majku mu. :) Ali evo oko 21h sam legao i zaspao normalno, kad negde oko 11, pola 12 pocinjem da se budim, sta se desava? - erekcija. Joj majku mu kako je pocelo peckanje, to je strasno. :) Ali nista strasno, rekao je doktor da ce biti malo neprijatan filing sto i jeste. Jel ce na zivo da ti sije ujutru? Drzi se, izdrzaces. I meni skinut frenulum a i bolje po nas, sad ne moze bukvalno nista da nas zeza nadalje. Da nam je ostao, velika verovatnoca pri odnosu bi bila da pukne ili boli, sta znam, cuo sam i takva iskustva pa su naknadno otklanjali to. Sjajni smo, u plusu si 10 dana, bice sve ok ne brini. Rezervisi vec sad za kraj meseca neku zensku da te "oporavlja" od ove torture. :) Mene ceka zenska, garant joj je tesko sto mesec dana necemo imati odnose, a i meni je mnogo tesko pravo da ti kazem, mada se toliko volimo i imamo toliko zajednickog tako da necemo imati problema da pretrpimo, meni ce biti bolje a ni ona nece imati primedbi zar ne :) Jedva cekam da vidim novo izdanje penisa i njegovu akciju, al' malo cu se nacekati do tada. Nema veze, vredi cekati, to je sigurno! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 05, 2008 2:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 26, 2008 1:22 am
Postovi: 82
Lokacija: Svilajnac
kako su doktori opusteni,nemogu da verujem.Bi na kontroli i gleda doca savove i kaze sve je extra.Ja mu pricam o krvarenju od proslog dana,kaze desava se,prso neki krvni sud,nista opasno,pitam jel da sije savove koji su popucali,on me pita jel idem da zasivam i kada mi krene krv na nos.Mnogo vise sam se ja uplasio nego sto je opasno.Kaze od sada sve kao i da nije bilo nikakve intervencije,ja kazem odoh nesto da prcam i dobijem odgovor to tek za mesec dana.Sada samo embecin sprej i polako.

Viceroy brz oporavak,kad se dize znaci da ozdravljuje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 05, 2008 3:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 3:37 pm
Postovi: 25
Ljudi danas bio kod urologa,rekao mi da ga zovnem na mob ujutru oko 8h,pa bi trebalo da operacija bude bas ujutru,uffff frka mi je,a mojima nijesam pricao :oops: .Ocu li moci posle operacije u skolu??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 05, 2008 3:46 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 26, 2008 1:22 am
Postovi: 82
Lokacija: Svilajnac
Tvoji ce sve jedno primetiti,a sto se tice skole preskoci barem dva dana.Najbolje je da lezis i mirujes,brze sraste i manje su sanse za komplikacije tipa krvarenje,preterano oticanje itd...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 05, 2008 8:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 07, 2007 3:08 am
Postovi: 34
Lokacija: Beograd
Eto banex ipak nista strasno, super. :)
nandrolon, bolje sto pre nego da se odugovlaci, reci svojima slobodno, razumece te, nemas pojma koliko % muskaraca ima problem sa fimozom i jos koliko % njih ide na obrezivanje a da nema nikakav problem nego da budu in. To je sasvim normalna operacija, cak se tako i ne moze nazvati, pre ce biti intervencija. Samo hrabro druze, imaces hyper alatku kad sve prodje, kao i svi mi. :)

Btw. nije mi se samo prvu noc digao, vec se to non stop desava, znaci budim se cesto jer mi se digne pa zaboli. Pojma nisam imao ranije da imam ovakve erekcije, nikad ne nisu budile, ali ovo je strasno. :) Drugi dan je danas, nemam zalbi, bolovi su sve manji (jedino povremeno zbog erekcije) i jednostavno se penis bolje oseca sigurno. Imao sam malo problema u wc-u kad vrsim veliku nuzdu, tacnije morao sam mnogo da pazim da ne okvasim gazu i zavoj, i mislim da sam na kraju uspeo u tome. Navikao sam se skoro na sva desavanja. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 06, 2008 1:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 3:37 pm
Postovi: 25
Ljudi moji,evo se i ja obrezah,intervencije je protekla super,presrecan sam ali presrecan,malo je peckalo posebno kad je laserom radio,ali to je sve bilo u granicama podnosljivosti naravno,doktor tako ljubazan sestre takodje,jedna je iz mog kraja pa je bila jos ljubaznija,salili se u toku operacije smijali,ma super bre,sjutra kontrola i tako...eto samo da se javim
volim vas sve hahaha
Pozdrav ljudi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 06, 2008 1:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 07, 2007 3:08 am
Postovi: 34
Lokacija: Beograd
Alal vera nandrolon, bas mi je drago zbog tebe :) Sad smo svi u klubu obrezanih haha. :) Kakvi su ti utisci, jel si opusteniji sad? Ja sad u 3 sata imam prvo previjanje, pa da vidimo sta me ceka. Vec sam primetio otok na levoj strani penisa i mali podliv na donjoj strani penisa pri korenu od anestezija (majku mu $#^$%%) ali proci ce. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 06, 2008 2:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 3:37 pm
Postovi: 25
hvala,hah jesmo club obrezanih :D moram vidjet ima li na facebook ta grupa :D,pa utisci su pozitivni naravno,nekako sam zadovoljan,ispunjen,srecan,opusteniji,ma osjecam se kao novi covjek,veliki mi je kamen pao sa srca :D ,sad osjecam peckanje i tupi bol,ujutru u 8 mi je kontrola,,mislim da ce sve biti u radu.razimisljam da ne zaspivam nocas zbog erekcija :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 06, 2008 5:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 07, 2007 3:08 am
Postovi: 34
Lokacija: Beograd
I treba tako covece, i treba, i ja se tako osecam. Evo malopre dodjoh sa previjanja, skinuto mi sve ono (bolelo je opet ali sam ovaj put bio spreman na bol) i stavljena mi je obicna gaza, sad sve normalno, treba samo da ispirem penis kamilicom i u subotu da dodjem na kontrolu preventivnu i u utorak valjda skidanje konaca (a to ce tek biti interesantno doziveti). I dalje se cimam erekcija, nesto mi ovi konci ne deluju pouzdano :) :) Imam mali otok koji ce brzo splasnuti kako je doktor rekao i ne trebam nista piti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 07, 2008 1:42 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 26, 2008 1:22 am
Postovi: 82
Lokacija: Svilajnac
Ma samo se opusti Viceroy,meni je ispucala koza ali konci nisu,jako neko sranje.Kod mene dvanesti dan prolazi,erekcije su normalna stvar,pomalo svrbi,ali kada se pocesem ume i da zaboli.Koliko vidim imacu straobalno veliki oziljak i to ne samo od rezova nego i og cepanja koze uzduz.jos uvek ide neka sukrvica,ponekad zastane pa opet krene,mazem hidrociklin i mislim da mi pomaze.Ja se nadao da ce mi doktor skinuti konce posle 10 dana ali sam se malo presao,kaze dok sami nepoispadaju nije sraslo kako treba i kaze da je sve extra,ali meni se cini da je ostavio malo vise koze sa jedne strane ili je to opticka varka jer sa te strane imam 8,a sa druge 5 savova.Sta je najbolje da prestane ovo glupavo krvarenje jer vec mi ide na k***c?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 07, 2008 9:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 07, 2007 3:08 am
Postovi: 34
Lokacija: Beograd
Meni je rekao doktor da se vise ne prave konci koji sami ispadaju, nesto mi je rekao i zasto ali nisam zapamtio, tako da se sada koriste konci koji moraju da se vade, i vadi mi u utorak znaci nedelju dana nakon operacije. Kaze da mi se glans oporavlja bolje nego ocekivano, da je mislio da ce biti ostecen jer je bila koza slepljena za njega duze vreme, nema krvi ni sukrvice, ne moram nista piti sem antibiotika preventivno, da ispirem penis u kamilici i da mogu normalno sve da radim. Malo mi je to sve prebrzo i cudno bez tih lekova i krema, ali valjda covek zna posao, operisao je hiljade penisa. :) Sto se tice krvarenja ne znam sta da ti kazem, izgleda ti se nije formirala krasta dobro ili sta vec. Koriscenje hidrogena preterano nije dobro niti preporucljivo, a tako odmah prestaje krvarenje bar koliko znam, moras pitati lekara sta ti preporucuje za to. Joj dizao mi se junak sinoc vise puta, manje boli nego pre, inace ovako nemam bolova uopste, jedino kad mi se spusti na dole pa se dodirnu glans i gace, pa ga moram vracati nagore, sve ostalo je u redu, prezadovoljan sam trenutnim stanjem. Jedva cekam da se skinu konci pa da moze na miru lagano sam da se oporavlja, i verovatno cu biti u "akciji" mnogo ranije nego predvidjeno, i to bi me mnogo obradovalo moram priznati. :) :) :) :) Lep je, to je najbitnije, cak iako je ovako prebijen k'o macka.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1276 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 86  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 61 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: