Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 04, 2008 7:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 01, 2008 8:37 pm
Postovi: 4
cao
sto sezatezanja stomaka tice sam super zadovoljna.prilikom zatezanja se malo i liposukcija uradi jer tu mi svi imamo malo sala koje se ni vezbama ne uklanja.operacija traje oko 5 sati.oziljak se vidiali je dosta nisko tako da se neprimecuje kad nosiskupaci kostim.oporavak traje malo duze ali mislim da to razumes.sto se grudi tice prelikom zazanja ne ukljucuje se i inplantantto je po zelji.ali ako imas dosta svog tkiva onda oni ne preporucuju.ja sam prvo zategla grudi prosle godine ali nisam bila zadovoljna velicinom pa sam sad dodala 400cc sad je super
ne smaras me ja uzivam da pricam o ovom a pogotovu ako nekome mogu da pomognem time.
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 08, 2008 6:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Ja sam u ime prijateljice pitala dr Colica mailom za smanjivanje i podizanje grudi. Mislim da je cena bila 3500 €.
Ne zaboravite da je nekad najskuplje, u stvari, najjeftinije.
Ja sam prvo isla na (relativno) jeftiniju varijantu, pa me sve na kraju kostalo kao sv. Petra kajgana.
Dakle, ne zalite da platite, idite kod najboljeg. To je moje iskustvo. kamo puste srece da sam odmah otisla kod njega.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 21, 2008 2:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 01, 2008 9:17 pm
Postovi: 2
Lokacija: Beograd
Koliko je kod colica ponovno povecavanje grudi? dal je cena ista, ili jeftinija?

_________________
Sofi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: informacije o klinici Colic
PostPoslato: Ned Avg 24, 2008 2:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 17, 2008 7:29 pm
Postovi: 37
Operisala bih nos kod Dr.Colica, pa me zanima da li je neko radio takav zahvat kod njega i da li je moguce pre zahvata videti kako bi mi nos izgledao na kompjuteru?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 14, 2008 3:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 11:10 am
Postovi: 6
klinika Colic je odlicna.
nije istina da vole pare, rade kao i svi drugi za novac, ali su vrlo predusretljivi i hoce pomoci svakome.
za svaku preporuku su.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 15, 2008 12:14 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 24, 2007 12:25 am
Postovi: 169
drago mi je da imas takvo iskustvo, moje nazalost nije,ja sam Colicu morala da cupam reci iz usta, mada sam bila vrlo jasna i konkretna...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 15, 2008 7:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Zaista imam odlicno iskustvo sa njima. Vrlo su efikasni i odgovorni. Spemam se za jos jednu liposukciju (manjeg obima).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 20, 2008 3:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 11:10 am
Postovi: 6
kjarax.... zao mi je sto si tako prosla.
prema meni su bili krajnje korektni, srdacni... cak su mi i finansijski ustupak ucinili, bez ikakve gramzivosti za pare.
vrlo sam zadovoljna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 20, 2008 10:01 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 24, 2007 12:25 am
Postovi: 169
nika, kada si isla kod njih, je li to bilo skoro?...ne znam, ucinilo mi se tad da je zurio, samo je govorio hajde da zavrsimo to i regulisemo.., mada priznaces, to nije nikakvo opravdanje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 21, 2008 9:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 11:10 am
Postovi: 6
slazem se sa tobom, nije opravdanje nikakvo... moraju imati i vremena i strpljenja.
ja sam bila 2006 godine jedan me primio i pregledao, drugi radio intervenciju i sve je bilo super, krajnje profesionalno i ljudski.
verovatno njihov los dan, ali za nas koji smo u problemu to nije opravdanje.
veliki pozdrav tebi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 21, 2008 9:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 24, 2007 12:25 am
Postovi: 169
a ja krajem 2007.g,hm.. izgleda izdalo ih strplenje :-? ..pozdrav i tebi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 22, 2008 9:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 9:07 am
Postovi: 30
Bas za koji dan imam ugovoren pregled u klinici Colic povodom povecanja grudi. Kad obavim razgovor iznosim utiske!
Do tada, ako je neka zenska radila povecanje grudi kod njih molim je da iznese svoje utiske (moze i na pp). Hvala :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 22, 2008 7:01 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Sep 15, 2008 1:03 pm
Postovi: 93
Trilian cekamo utiske:)Koliko ugradjujes?Idi na razgovor u vise klinika pa saberi utiske da bi bila sigurna.Znam da je Bekvalac N.ugradila kod njih,zatim Anabela,Goga...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 23, 2008 1:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 9:07 am
Postovi: 30
Bila sam na konsultacijama kod Colica (razgovarala sam sa Milanom). Ono sto on predlaze je sledece: 1. Implant ispod zlezde, 2. Rez ispod dojke, 3. Marka silikona-Mekgan ili Eurosilikon.
Objasnjenje: 1. Posto su mi jako male grudi, a ja insistiram na sto prirodnijem obliku (bez gornjeg 'budzenja') rece da to sa postavljanjem implanta ispod misica ne moze da se postigne jer sam misic konstantno pritiska implant na rebra sa svih strana tako da on pobegne u gornju zonu koliko i u donju, a ja to nikako ne zelim. 2. Rez ispod dojke zato sto se opet sve svodi na pravljenje tog donjeg dzepa - ako se stavi oko bradavice, taj donji dzep ne moze lepo da se formira jer jednostavno kroz bradavicu nema dobar pristup tom donjem delu dojke na kom ja insistiram da bude veci od gornjeg (radi sto prirodnijeg oblika), a i cesce dolazi do infekcija zbog presecanja sudova koji preolaze kroz bradavicu. 3. Radi sa tim implantima jer su se kroz njihovo 20-godisnje iskustvo pokazali kao najbolji.
I kome sada verovati!? Svaki doca fura potpuno drugaciju pricu! Neki insistiraju na postavljanju ispod misica jer je tako bolje za devojke koje nisu radjale, manje se vidi kapsula ako se stvori itd...
Utisak - vidi se da sam mu milioniti pacijent. Da ne skapirate pogresno - nema tu neke neljubaznosti isl. ali nema ni preteranog udubljivanja. Pitala sam ga zasto ne koriste Mentor implante, a on mi rece da nije moje da brinem koji ce mi implant biti ugradjen (!?!). Sve u svemu - ocena: 4+


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 23, 2008 3:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
ja sam bila na konsultaciji u priv. klinici kod doktorke skorobac (diana cini mi se) i vrlo su fini i ljubazni. bila je ona i anesteziologica. medjutim, cena je u tom trenutku bila dva i po puta veca nego na vma. meni je cena presudila, i to sto mi se dr novakovic veoma dopao.

imas jos vremena, proveri na vise mesta.

poz.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: