Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Molim vas za savet
PostPoslato: Pet Nov 18, 2005 12:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 18, 2005 12:02 am
Postovi: 13
Imam 21 od i student sam medicinskog fakulteta.Oko god dana imam nekih problema ni sama neznam sta je...uglavnom neznam dali bi trebalo da idem kod psihijatra ili ne.Cesto imam promene raspolozenja...smejem se i od jednom mi se place..uhvati me neka kriza.Cesto me uhvati neka depresija,legnem u krevet i tako bi prespavala dva dana.Mnogo sam osetljiva,ako mi neko nesto lose kaze pocnem da placem...takodje sam i mnogo nervozna,imam napade da razbijam stvari oko sebe.To mi mnogo smeta posto sve cesce me hvata depresija a sve manje ucim.Popustila sam i na fakultetu.Takodje imam nesanice,spavam oko tri sata dnevno imam lupanje srca i nekakvo stezane u grudima.Ako neko moze da mi kaze sta bi to moglo da bude,dali je to prolazno i dali da se obratim psihijatru.Unapred hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 18, 2005 1:37 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 2:39 pm
Postovi: 119
Cao,

ja mislim da nebi bilo na odmet da odes psihijatru i porazgovaras sa njim.Nije on nikakav bauk.Ja ti to predlazem i zelim ti sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 18, 2005 2:32 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 2:27 pm
Postovi: 97
Lokacija: Beograd
To su katarzicni periodi, covek se nakupi svakakohg mulja svesno i esvesno. I ja ti savetujem da odes do lekara, zaista ne da nije bauk nego...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 18, 2005 3:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 18, 2005 12:02 am
Postovi: 13
Hvala Vam puno!Evo ni sada ne mogu da spavam,ruke mi se znoje a srce kao da ce da explodira...probacu sto pre da odem kod psihijatra...drago mi je sto ste mi odgovorili....puno vam hvala!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: