Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Neorganska psihoza
PostPoslato: Pet Okt 03, 2008 2:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 03, 2008 2:44 pm
Postovi: 1
Vec godinu dana se ljecim od psihoze neorganske. KAo terapiju uzimama artana a2 mg 2x1, moditen dep a 25 mg na dve nedjelje, injk., rispolept a 2mg, 3x1, anafranil, 4x1, lorazepam 2x1 i flormidal 1 uvece. halucinacije imam neprestano i uz ovu terapiju. Josh me shalju i na invalidsku pa me interesuje sa ovom dijagnozom dobija li se penzija ili ne?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 03, 2008 10:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Maj 05, 2007 12:41 pm
Postovi: 1224
Ne zvucite kao neko ko ima stalne halucinacije i boluje od psihoze. Deluje mi prilicno neverovatno da se produktivni sadrzaji ne povlace na iznetu terapiju a da pri tome Vi zvucite ovako kako zvucite.....Nesto tu nije u redu (izrazavam sumnju u terapiju, dijagnozu i celokupnu pricu - ali to sam samo ja, vecito sumnjalo.....ako tvrdite da je ovo Vasa prica i Vasa terapija, onda dobro, i u tom slucaju bih na Vasem mestu uradila skener glave i iskljucila organski uzrok ha;lucinacija, koji, ukoliko postoji ne dozvoljava da se halucinacije povuku na pomenutu terapiju).
No, sto se invalidske komisije tice, mislim da ona zvisi od toga kojim se poslom bavite.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 119 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: