Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Neznam jel prava adresa
PostPoslato: Pet Sep 26, 2008 5:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 3:38 pm
Postovi: 5
Postovani,
Ako nije pitanje za vas molim da ga prosledite na pravu adresu

Ne mogu vise da podnesem problem koji imam,najme ,pre 8 meseci sam slomio ,to sam tek pre mesec dana ustanovio,trticnu kost prilikom pada na beton.Od tog dana mene boli kada sedim na stolici ali samo uspravno tj.kad sedim pravilno ,kada se nagnem malo napred bol nije toliko veliki skoro da ga nema.Pre mesec ipo isao sam na MG i tek su tu utvrdili lom.Zatim mi je privatni reumatolog gledao snimak i rekao da moze uspesno da me izleci sa 10 terapija kod njega i usput mi je rekao da mazem gavez gel uvece i ujutru.danas sam zavrsio svih deset terapija ali je bol ostao isti.Terapija se sastojala od :45 min sam lezao na nekim magnetima ,zatim je doktor radio sa laserom oko 10 min na tim bolnim tackama i na kraju 15 min mi je pustana neka struja ali nikakve vajde nisam video.Doktor kaze da je ostalo jos da mi udari neku inekciju ,kako on kaze blokadu da proba sa tim ili na kraju operacija da se odstrani taj deo,sto sam ja strasno protiv

Molim vas pomozite dajte mi savet strasna nervoza se uvukla u mene

Veliki pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 27, 2008 12:34 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
pregledajte se na banjici


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 30, 2008 1:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Maj 10, 2008 10:48 am
Postovi: 79
ja sam isto tako pala '92. godine na beton i tada su mi konstatovali frakturu zbog koje sam lezala i kasnije sve sedela na jastucicima... isla na terapije..... medjutim poslednjih 10 godina bol je pocela da se vraca pri nekim pokretima i polozajima, a ja sam sve vreme mislila da je to posledica tog pada kada sam bila mladja...Na raju sam otisla na Banjicu gde mi je dijagnostikovana spina bifida i totalo oborena dijagnoza iz '92.godine. Na Banjici su mi rekli da nikada nisam imala frakturu vec samo nagnjecenje i da je to tada trebalo da bude sreca u nesreci da su tada otkrili ovo sto sada znam.... U svakom slucaju, ovo sto pisem nema mnogo veze a vama, osim pada i istog dela ledja... Nabavite uput, idite na Banjicu, to bi vam bilo najpametnije...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 97 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: