Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Molim Vas Odgovorite mi neko!!!!!!!!!!!! P L E A S E!!!!!!!!
PostPoslato: Ned Okt 23, 2005 1:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 01, 2005 5:27 pm
Postovi: 3
Lokacija: janosik
Nedavno su mi nasli sum na srcu. Bavim se bodybuildingom vec 2 godine bez upotrebe steroida. Koristio sam samo kreatin, aminokiseline, proteine. Ponekad imam bol na levoj strani grudnog kosa. Bol se moze opisati kao neko probadanje. Zna li neko dali je moguce da je sum nastao zbog napora u teretani zato sto ga pre bavljenja tim sportom nisam imao. I da li mogu da nastavim sa standardnim treninzima a da se stanje ne pogorsa???? I da li mogu da nastavim sa upotrebom kreatina?Visok sam 185 tezak 95kg. Molim za savet.
_________________
Cao!!!

_________________
Cao!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Cao
PostPoslato: Ned Okt 23, 2005 4:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 16, 2005 4:01 pm
Postovi: 16
Lokacija: Kragujevac
najbolje je obrati se nekom lekaru... Sum na srcu imaju mnogi i nije opasno koliko sam ja upucena. Nemoj preterivati sa vezbama. A kazi mi sto se tice tih probadanja,kada se javljaju i gde tacno ? Jer to propadanje moze biti na psihickoj bazi,ja sam imala taj problem.Srce ne boli ! Zato te i pitam.Bolovi u grudima su vecinom zbog drugih stvari:promaja,bol misica,prehlada,mogu biti cak preneti i sa zeludca.A neprijatan bol ume da se javi kada se plucna maramic zalepi za srcanu pa imas osecaj da te probada oko srca kad udahnes. Toliko od mene,nadam se da ce ti pomoci moj savat...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 25, 2005 6:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 01, 2005 5:27 pm
Postovi: 3
Lokacija: janosik
Nisam napisao kada se probadanje javlja ali bila si u pravu, boli me bas kada udahnem. Internista mi je rekao da je mozda u pitanju i kostani misic. Sutra idem kod fizijatra. Inace kada su mi radili EKG bio je sasvim normalan. Treba jos krv da vadim i da idem na ultrazvuk srca. Mozda je i na psihickoj bazi zato sto se dosta nerviram i oko fakulteta i ovako kuci. Hvala ti puno na savetu. Hteo bih da odrzavam i telo ali i zdravlje. Sto se tice moje fobie i nervoze poceo sam da odlazim kod psihologa i radim autogene treninge. Hvala jos jednom.

__________________________________________________

Ivan Petras uciteljski fakultet Sombor

_________________
Cao!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: