Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 14, 2008 8:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 08, 2008 6:19 pm
Postovi: 234
Cao svima,
Moram da se pridruzim ovoj temi jer sam potpuno razocarana. Lececi se od steriliteta dozivela sam svakakva iskustva.
Isla sam cak i kod ovde dosta hvaljenog dr Pedje koji mi je za gledanje analize jednog hormona uzeo 2.600 dinara. dakle cista pljacka, niti mi je dao terapiju niti pregledao. Od njega sam puno ocekivala ali sam potpuno razocarana. Covek je toliko neodgovoran da zaboravi potpuno sta mi je prethodnog puta rekao pa narednog iznosi drugacije zakljucke.
Sto se tice HSG-a dobro sam ga platila i uradio je to ok.
Za te stvari bih ga preporucila.
Sto se njega tice bas mi je zao sto sam se razocarala.
Dosta citam i upucena sam u tematiku tako da stvarno nisam ovca za sisanje pa da prihvatim svaki njihov visoko strucni savet.
Mislim da cu za sada napraviti pauzu, a onda cu da uzmem zdravstvenu knjizicu i pravac u drzavnu ustanovu (do sada na temu steriliteta nisam ostelila drzavu ni za jedan upat) sve sam placala, a sad je dosta bilo.
Da li neko zna nekog dobrog lekara u Frontu koji se bavi sterilitetom i kod koga bih mogla da odradim folikulometriju
Kao izuzetno dobrog i postenog coveka za neke osnovne preglede preporucila bih ordinaciju "Aras" dr Rami Aburas. Nije skup, izuzetno prijatan u stanju je po sat vremena da razgovara sa pacijentom.
U mom slucaju je napravio neke propuste a nema ni uslove za lecenje steriliteta, ali sto se tice redovnih pregleda i kolposkopije svaka preporuka.
Pozdrav svima i da nadjete dobrog lekara


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 14, 2008 9:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 14, 2008 5:22 pm
Postovi: 7
Zdravo, svima.

Niposto Studentska poliklinika u Beogradu.

Niposto privatna poliklinika "Beograd".

Niposto GAK Narodni Front i bilo kakva posla u njihovom porodilistu (bilo sa losim ili dobrim ishodom).

Niposto doktor Mikovic u Narodnom Frontu i niposto doktor Prorocic u Narodnom Frontu. Bezite od te ustanove kako znate i ne zelim ni najgorem dusmaninu da se nadje tamo.
Mozda neko jedino moze imati drugaciji tretman uz vezu ili debelu kovertu.
Tamo ne rade ljudi vec nehumane jedinke kakve nikada nisam srela.

Samo treba biti hrabar i posle govoriti i pisati o ovome, a ne cutati, kao sto vecina radi.

Srdacan pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 14, 2008 9:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 12:33 pm
Postovi: 33
Lokacija: beograd
Mladenko Vasiljevic za sterilitet u Frontu najbolji je a za kolposkopiju Ljiljana Nedeljkovic radi u Primi 3860893


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: dr presetnik
PostPoslato: Sre Avg 20, 2008 9:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 06, 2008 10:50 am
Postovi: 2
Lokacija: bg
Molim Vas za info gde i kako mogu naci dr Presetnik.
Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 20, 2008 9:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 12:07 pm
Postovi: 40
Procitala sam poslednjih nekoliko postova, i vidim da ima dosta primedbi i losih iskustava.

Ja bi htela da kazem nesto suprotno - dr Snezana Vidakovic sa odeljenja za sterilitet u Visegradskoj je neko koga ne mogu dovoljno da nahvalim, u svakom smislu. Mislim da je dovoljan dokaz to da sam u septembru prosle godine otisla kod nje zbog steriliteta, a evo za par dana treba da udjem u peti mesec trudnoce, i nikako ne mogu da docekam svog andjela u februaru....

Stoga, to je neko koga toplo preporucujem, i svima zelim da vam pomogne isto koliko i meni

Sve najbolje svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 22, 2008 6:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 08, 2008 6:19 pm
Postovi: 234
Da li neko moze da mi objasni proceduru prilikom odlaska u drzavnu ustanovu Visegradsku ili Front radi lecenja steriliteta?
Naravno uput iz Doma zdravlja?
Koliko se ceka, da li biras lekara?
Uvek ides kod njega...
Javljas se na salter ili na odeljenje?
Svaka informacija i preporuka dobrodosla


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 22, 2008 9:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 22, 2008 9:52 pm
Postovi: 4
Da li neko od vas moze da mi kaze nesto o Dr. Dejanu Dimitrijevic iz Narodnog Fronta?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 23, 2008 2:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 20, 2007 10:54 pm
Postovi: 154
smilla je napisao:
Zdravo, svima.

Niposto Studentska poliklinika u Beogradu.

Niposto privatna poliklinika "Beograd".

Niposto GAK Narodni Front i bilo kakva posla u njihovom porodilistu (bilo sa losim ili dobrim ishodom).

Niposto doktor Mikovic u Narodnom Frontu i niposto doktor Prorocic u Narodnom Frontu. Bezite od te ustanove kako znate i ne zelim ni najgorem dusmaninu da se nadje tamo.
Mozda neko jedino moze imati drugaciji tretman uz vezu ili debelu kovertu.
Tamo ne rade ljudi vec nehumane jedinke kakve nikada nisam srela.

Samo treba biti hrabar i posle govoriti i pisati o ovome, a ne cutati, kao sto vecina radi.

Srdacan pozdrav.


Takodje nikako dr. Stojanovic u GAK "Narodni front"...uzas!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 23, 2008 5:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 12:01 pm
Postovi: 206
Zasto NE privatna poliklinika "Beograd"?
Ja ne znam kod kog vi dr tamo idete/isli ste,ali ja sam svojim lekarom tamo prezadovoljna i svakako ga necu menjati. :D
Sada mi vodi trudnocu.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 23, 2008 9:12 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2005 12:01 am
Postovi: 1058
Lokacija: Beograd
Poštovana Dr Bokice
zaista mi je žao ako niste zadovoljni pruženom uslugom.
Nemoguć je da vam je sestra za konsultaciju naplatila koliko vi tvrdite, mora da je u pitanju bio nesporazum.
Bilo bi dobro ako biste došli u ordinaciju da proverim tu vašu informaciju. Da nisam možda pored konsultacije uradio i ultrazvučni ili ginekološki pregled?

Bilo bi dobro da mi ukažete i šta ste vi doživeli kao moj "različit zaključak"?

Što se tiče HSG u opštoj anesteziji povoljnija cena tj. jeftinije u Beogradu zaista ne postoji tako da ste vi zaista "dobro platili".

P.S. Potpuno sam svesta posle više od 20 godina rada da se svima nemogu dopasti i da sve nemogu izlečiti ali jedno je sasvim sigurno nikada nikoga nisam "opljačkao"!

Pozdrav DrPeđaDj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 23, 2008 9:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 08, 2008 6:19 pm
Postovi: 234
Dr Pedja,
vidim da ste se konacno ukljucili na forum
Kako vas nije sramota da tako bezocno govorite neistinu.
Ako cemo iskreno dva puta su mi konsultacije naplacene 2.600 dinara. Prvi put mi je telefonom receno 1.300 u ordinaciji je bilo 2.600 ali nema veze bilo je prvi put pa nisam smatrala to "peljesenjem";
Ginekoloski pregled sam sledeceg puta platila 2.000.
A nakon poslednjih konsultacija konstatovala sam da bi jevtinije prosla da sam se pregledala.
SVAKI PUT CENA JE BILA NAPLACENA U VASEM PRISUSTVU. tako da to foliranje pred forumasima ne prolazi.
O vasim razlicitim zakljucima necemo ovde, a i savetima da bi sa drugim muskarcem sa takvim nalazom HSG imala decu bez problema.
Svaki put ste nam rekli da smo verovatno los spoj, bez ijedne reci podrske. Necu na ovom mestu da kazem sve sto mislim o Vama.
Uzgred vecina lekara koji su mnogo zvucnija imena od vas smatraju da izlecenjem infekcija hlamidije i ureaplazme dolazi do poboljsanja spermograma.
Nadam se da cemo svoju najvecu zelju ostvariti, bez vase velikodusne pomoci u svakom slucaju.
Ja necu propasti za famoznih 2.600 dinara, ali ovim lazima na forumu potvrdili ste da ste los covek bez trunke morala.
Veliki pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 23, 2008 10:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 08, 2008 6:19 pm
Postovi: 234
zmiki,
da li je taj dr Stojanovic mladji mislim da se zove Dejan, ali nisam sigurna?
ako je to taj od njega stvarno terba bezati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 24, 2008 1:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 17, 2008 7:29 pm
Postovi: 37
Da li neko zna u kojoj privatnoj ordinaciji u Beogradu radi Doc.Dr. Dusko Stanojevic?????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 24, 2008 2:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2005 12:01 am
Postovi: 1058
Lokacija: Beograd
Poštovana Dr Bokice
Potpuno sam svesta posle više od 20 godina rada da se svima nemogu dopasti i da sve nemogu izlečiti ali jedno je sasvim sigurno nikada nikoga nisam "opljačkao"!
To što sam možda bio prisutan ne menja stvar imate otvorenu ponudu da dođete i vidimo zašto vam je za konsultaciju naplaćeno koliko tvrdite da jeste ja tvrdim da konsultacija ne košta koliko je vama navodno naplaćeno, očigledno da se radi o nesporazumu koji vi na žalost kako vidim ne prihvatate.
Moje opaske ste izvukli iz konteksta cele priče, nikada nikom nisam savetovao promenu partnera pa ni vama.

Želim vam svu sreću ovog sveta i da uspete u svojoj težnji.

Pozdrav DrPedjaDj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Dr
PostPoslato: Ned Avg 24, 2008 2:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 17, 2008 7:29 pm
Postovi: 37
Nije mladji, i ne zove se Dejan, ime mu je Disko Stanojevic, inace radi i u frontu !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 63 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: