Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Mrzeti sebe
PostPoslato: Čet Okt 13, 2005 10:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 07, 2004 2:00 am
Postovi: 6
Neznam da li je neko bio u slicnoj situaciji ali ovo moje je pakleno lose. Moj problem je u tome sto mislim da sam najruzniji i najnesposobniji covek na svetu. Zbog tog mog osecanja se plasim da budem medju ljudima jer mislim da mi se podsmevaju. Kad izlazim negde izlazim sa strahom da ce me neko videti i smejati mi se. Najgore sto taj svoj strah kada me neko pogleda sa podsmehom ispoljavam tako sto pocrvenim i delujem izgubljeno, a kad okolina to primeti onda su njihove reakcije jace, a ja jos vise pocrvenim. Kao da ljudi traze neku zrtvu da bi je gazili pod noge, a sebe zadovoljili bolom drugih. Ta moja nesigurnost i slabost se je toliko povecala da prosto provodim po nekoliko dana u kuci ne izlazeci nigde a imam 28. god. Pitam se kako da prihvatim sebe onakvim kakav jesam? POMOZITE MOLIM VAS!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 13, 2005 10:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 03, 2004 4:09 pm
Postovi: 300
ZA TAKVE STVARI NAJBOLJE JE DATI NEKI SMISAO SVOM LICNOM ZIVOTU POCNI DA SE BAVIS NEKIM HOBIJEM,NAPISI PESMU,NAPRAVI NESTO,POMOGNI DRUGIM LJUDIMA UCINI SEBE JEDINSTVENIM I POSEBNIM STO I JESI.......
MOZDA NE MOGU DA TI POMOGNEM,ALI PODRSKU SVAKAKO IMAS JER I JA SAM O SEBI NEKADA MISLILA JAKO LOSE MOZDA KAO TI SADA A SADA IMAM MISLJENJE DA SAM POSEBNA,VAZNA,SMISLENA,DA DONOSIM LJUDIMA NESTO NEOBINO I TAJANSTVENO DA BEZ MENE NE MOGU DA ZIVE DA JE NEKIMA LEPSI DAN SAMO ZATO STO MOGU DA ME VIDE I DA MI KAZU ZDRAVO
SAMO NAPRED
POZDRAV VELIKI


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 13, 2005 10:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 07, 2004 2:00 am
Postovi: 6
tunks je napisao:
ZA TAKVE STVARI NAJBOLJE JE DATI NEKI SMISAO SVOM LICNOM ZIVOTU POCNI DA SE BAVIS NEKIM HOBIJEM,NAPISI PESMU,NAPRAVI NESTO,POMOGNI DRUGIM LJUDIMA UCINI SEBE JEDINSTVENIM I POSEBNIM STO I JESI.......
MOZDA NE MOGU DA TI POMOGNEM,ALI PODRSKU SVAKAKO IMAS JER I JA SAM O SEBI NEKADA MISLILA JAKO LOSE MOZDA KAO TI SADA A SADA IMAM MISLJENJE DA SAM POSEBNA,VAZNA,SMISLENA,DA DONOSIM LJUDIMA NESTO NEOBINO I TAJANSTVENO DA BEZ MENE NE MOGU DA ZIVE DA JE NEKIMA LEPSI DAN SAMO ZATO STO MOGU DA ME VIDE I DA MI KAZU ZDRAVO
SAMO NAPRED
POZDRAV VELIKI

Hvala "tunks" na podrsci! Veruj mi pomagao sam ljudima u mnogo cemu ali nazalost sve je to zaboravljeno, s obzirom da zivim u malom mestu. Ranije sam se bavio intenzivnije elektronikom sto me je dosta ispunjavalo, a sada nemam volje. Inace trenuno zavrsavam fax i dizem tegove ne bi li na taj nacin pomogo sebi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 14, 2005 1:24 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 2:39 pm
Postovi: 119
Ej cacak javi se i ja sam iz cacka.Pisi na pp


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 14, 2005 6:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 10, 2005 4:14 am
Postovi: 43
kazes da imas 28 godina, kao i ja.
ja isto imam neke probleme zbog kojih zivim u,
kako ja to zovem "dobrovoljnom" kucnom pritvoru.
reci mi molim te kako tvoje stanje utice na
neke vazne delove zivota kao sto su posao
i ambicija za karijerom uopste, zatim na prijateljstva
- ja sam potpuno izgubio i ono malo prijatelja
sto sam imao, zatim veze ...
osecas li da cak i kad bi se tvoja psiha sutra naglavacke promenila
(popravila) da bi te progonilo sto su godine mladosti koje su
mnogima najbolje tebi otisle dovraga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 14, 2005 7:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
Mislim da je odlicno sto se bavis sportom.
Potrudise da to ne bude samo dizanje tegova, vec radi i vezbe za izdrzljivost (trcanje i sl) kako bi bio snazniji sto ce ti svakako podici samopouzdanje.

Takodje pokusaj da kada izlazis medju ljude ti posmatras druge (a ne sebe), pokusaj da zapamtis ko je u kakvoj odeci bio i sl. vezbe.

Ukoliko bi stanje i dalje bilo isto, javi se psihologu ili psihijatru (mozes otici u neko drugo mesto ako ne zelis da se sazna) jer bi bilo steta da se bez razloga mucis.

pozdrav
d


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 14, 2005 7:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 07, 2004 2:00 am
Postovi: 6
batulica je napisao:
kazes da imas 28 godina, kao i ja.
ja isto imam neke probleme zbog kojih zivim u,
kako ja to zovem "dobrovoljnom" kucnom pritvoru.
reci mi molim te kako tvoje stanje utice na
neke vazne delove zivota kao sto su posao
i ambicija za karijerom uopste, zatim na prijateljstva
- ja sam potpuno izgubio i ono malo prijatelja
sto sam imao, zatim veze ...
osecas li da cak i kad bi se tvoja psiha sutra naglavacke promenila
(popravila) da bi te progonilo sto su godine mladosti koje su
mnogima najbolje tebi otisle dovraga.

Jao, veruj mi da sam i ja izgubio dosta prijatelja, a one koje sada imam kao da ih gubim, a kada pokusam da nadjem nove bas ne ide!
Sto se tice posla, sve sto radim radim sa veoma malo motivacije. S obzirom da jos uvek studiram (jos jedan ispit) zivim u nadi da kad zavrsim da ce sve krenuti na bolje. A o vezama da nepisem, pravi haos ( imam neke ponudice ali se bojim da se upustim).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 14, 2005 8:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 07, 2004 2:00 am
Postovi: 6
danka je napisao:
Mislim da je odlicno sto se bavis sportom.
Potrudise da to ne bude samo dizanje tegova, vec radi i vezbe za izdrzljivost (trcanje i sl) kako bi bio snazniji sto ce ti svakako podici samopouzdanje.

Takodje pokusaj da kada izlazis medju ljude ti posmatras druge (a ne sebe), pokusaj da zapamtis ko je u kakvoj odeci bio i sl. vezbe.

Ukoliko bi stanje i dalje bilo isto, javi se psihologu ili psihijatru (mozes otici u neko drugo mesto ako ne zelis da se sazna) jer bi bilo steta da se bez razloga mucis.

pozdrav
d

Danka, veruj nije mi lako! Probacu da trcim mozda mi to pomogne. Uvek kada izadjem medju ljude veoma malo posmatram druge ljude, nikad ne obracam paznu na to kako neko izgleda, a mozda bi trebalo. Potrudicu se, osvrnucu se malo oko sebe. Hvala Danka!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Zdravo
PostPoslato: Sre Okt 19, 2005 2:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 16, 2005 4:01 pm
Postovi: 16
Lokacija: Kragujevac
moras voleti sebe ! Ko ce te voleti ako ti sam sebe ne volis i ne cenis! Ne moras biti fizicki lep da bi bio lep ! Ja eto te razumeme,inace imam lepo lice i to mi svi kazu ali sam se ugojila zadnjih godina i to mi jako smeta,nabila sam kompleks sama sebi i osecam se nesrecno. Znam da fizicki nedostatak moze da predstavlja problem,no smiri se...svako u sebi ima nesto posebno. Ja poznajem mnogo ljudi koji nisu fizicki privlacni ali su opet uspesni...nadji sebi hobi,zabavu,zainteresovanje neko,nesto sto ceti privuci paznju i sve ce biti bolje. Govori sam sebi da si najbolji idi podignute glave ! I pomocice,moras sebe ubediti ! To je najteze ! Ali ako uspes ubediti sebe,ubedices i druge. Srecnooo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Zdravo
PostPoslato: Sre Okt 19, 2005 2:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 16, 2005 4:01 pm
Postovi: 16
Lokacija: Kragujevac
moras voleti sebe ! Ko ce te voleti ako ti sam sebe ne volis i ne cenis! Ne moras biti fizicki lep da bi bio lep ! Ja eto te razumeme,inace imam lepo lice i to mi svi kazu ali sam se ugojila zadnjih godina i to mi jako smeta,nabila sam kompleks sama sebi i osecam se nesrecno. Znam da fizicki nedostatak moze da predstavlja problem,no smiri se...svako u sebi ima nesto posebno. Ja poznajem mnogo ljudi koji nisu fizicki privlacni ali su opet uspesni...nadji sebi hobi,zabavu,zainteresovanje neko,nesto sto ceti privuci paznju i sve ce biti bolje. Govori sam sebi da si najbolji idi podignute glave ! I pomocice,moras sebe ubediti ! To je najteze ! Ali ako uspes ubediti sebe,ubedices i druge. Srecnooo!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: