Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 200 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 12, 2005 8:25 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Apr 06, 2005 12:48 am
Postovi: 69
Koristim nekih cetrdesetak dana, znaci ostalo mi je jos dvadesetak dana da zavrsim prvu terapiju. Minox sam koristio pre Vishija 4 meseca i uopste nisan zadovoljan. A sto se rezultata od Vishija tice, mozda je to subjektivno, ali cini mi se da mi kosa ne opada toliko, a i da mi je gusca.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 12, 2005 12:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 23, 2005 8:02 pm
Postovi: 36
Ok, hvala. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 16, 2005 1:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 06, 2005 4:05 pm
Postovi: 7
Lokacija: Novi Sad
Bane, hvala na odgovoru...obavestio sam se o tim ampulama na njihovom sajtu nego-gde ih nabavljas i posto?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 18, 2005 2:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Apr 06, 2005 12:48 am
Postovi: 69
Imas u svim bolje snabdevenim apotekama, ali najbolje ti je da vidis sa Farmalogistom, oni su ti uvoznici, pa da ti kazu sa kojom apotekom rade u tvom gradu. Ako si iz Novog Sada uzmi u apoteci "Biljana i Luka" na Bulevaru Oslobodjenja 103, a imaju i u Jevrejskoj, ne znam broj. Tamo su ti oko 185 din po komadu, to ti je najpovoljnije.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 19, 2005 1:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2005 1:00 am
Postovi: 8
Pozdrav..
Evo ja sam novi clan ode medu vama , znaci rekli bi celavi '' welcome to club '' :lol:

Posto vidim iz vasih posteva da smo svi vise manje sa istim problemom tako se i odgovori vrte vise manje uvjek ukrug, ja cu postavit jedno pitanje adekvatnim osobama za to.
O cemu se radi. Svrab na predjelu glave, perutanje , crvenilo nakon cesanja i naposljetku stvaranje krastica crvenih ,naravno lagano opadanje kose na predjelu tjemena, znaci klasika.
Otidem ja do prve apoteke na nekakav pregled vlasista i tamo gospoda u bjelom mantilu mi nabroji milijun razloga zbog cega mi je vlasiste masno, crveno bla bla.. Uglavnom, demagogija u principu sta je prije nastalo kokos ili jaje.
Ljepo ona mene uvjeri u njezin tretman koji inace prepisuje firmi ROUGJ
i uvali mi pjenu za ciscenje '' SCHIUMA LAVANTE '' glavni sastojci : lavanda , limun, kajeput i piroctone olamine .
I nekakav losion koje treban utrljava u kosu nakon pjene , po 5 ml. Zove se FORFA SEBO. glavni sastojci : malaleuca,alternifoglia,ninphaea,piroctone olamine..

E sad,mene zanima, dali je ovo netko koristio, i dali ste mozda imali prilike se susrest sa ovim proizvodom ili dali ste uopce culi za ovu firmu i dali je poznata u svijetu kozmetike za kosu..

Pozdrav..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 21, 2005 4:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 21, 2005 12:06 am
Postovi: 101
Imas nekoliko stranica pre iskustva nekih od nas sa doticnim gospodjama i njihovim proizvodima. To su ti tzv.kutolozi i koliko znam proizvodi su kod nas u SCG pod nazivom KUTH a u Hrvatskoj ih utrapljuju ljudima pod nazivom Rough mada je to sve isto, isti proizvodjac. Moja iskustva a drugih nisu ok, videces kad procitas prethodne poruke, dosta nas je vec o tome raspravljalo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 21, 2005 10:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 23, 2005 8:02 pm
Postovi: 36
Da li je neko cuo za phytoaxil? Kazu da je dosta efikasan? Moze li se kod nas negde kupiti, zna li neko? Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 22, 2005 8:41 am 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 8:24 pm
Postovi: 873
Lokacija: Beograd
Kod nas nema preparata te firme. Postoji sampon i tretman (sprej) za muskarce. Mesavina odabranog egzoticnog bilja, mislim da nije nista spektakularno. Sampon je 20 USD, sprej oko 50 USD. Moze da se naruci preko Amazona.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 22, 2005 3:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 23, 2005 8:02 pm
Postovi: 36
Na kraju kad se sve sagleda ispada da (uz prpopeciu) jedini preparat za koji postoji povratna informacija da je negde nekad delovao je minoxidil, za razliku od skupljih proizvoda tipa dercos, revivogen, phytoaxil, chronostim etc ???!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 23, 2005 11:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2005 1:00 am
Postovi: 8
Pa otprilike ja mislim da je to tako nekako, svi ko nesto obecavaju, ova firma, ona firma, ma papilova.
Meni je eto, cini mi se u ova 3 puta sta sam oprao kosu sa onim lavanteom i utrljavao sa onim losionom perut se povukla a i ne oosijecam vise onaj neugodan svrab.
Za sada sam zadovoljan. Jos cu priceka mjesec dana ko sta je gospoda RUGJ rekla pa cu udrit po recepturi : jaja, kapi od koprive, ricinsonovo ulje i Pantenol rastvor.
Jer i do sada sam povremeno koristio zumanjak , limun i maslinovo ulje, i primjetio sam kako mi je dlaka debla i cvrsca nego sa bilo kojim samponom.
Tako da bi sad sa ovim pantenol rastvorom trebalo bit jos ucinkovitije, ako ne, placi voljena zemljo :lol:
Samo me zanima koliko treba nakapat tog pantenola u smjesu i koliko kapi od koprive, u kojem omjeru ( 2-3-4-5 kapi, koliko ??? )


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Pilovit pomaze ?
PostPoslato: Sub Dec 10, 2005 9:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 28, 2005 2:24 pm
Postovi: 11
da li neko poznaje osobu ili ima takvo iskustvo da mu je Pilovit pomogao ?

hvala
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 15, 2006 1:57 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Dec 25, 2005 8:45 pm
Postovi: 267
da li je iko od vas ikada bio kod lekara radi opadanja kose.

mojoj prijateljici su u d.vasingtona prepisali preparat monoxidili solutio 2% radi zaustavljanja opadanja kose.

njoj je lekar rekao sledece:
"navedeni lek je jedini preparat koji zaustavlja i obnavlja kosu.
aktivna komponenta koja zaustavlja opadanje kose je izdvojena iz lekova za snizenje visokog prit. primetilo se da ljudi koji piju taj lek nemaju problema sa opadanjem kose. izdvojili su tu komponentu, ali jos uvek ne znaju tacan mehanizam delovanja na rast i opadanje kose. inace, to je tecnost i utrljava se u teme 2xdnevno, po 12 kapi. vise od toga nema efekta. u njenom slucaju joj je receno 4meseca, da traje terapija." cena jedne bocice od 50 ml je 200din.

na internetu, savetuju da se stalno utrljava, rezultati tek posle 4 mes, ali je to verovatno za one koji imaj mnogo proredjenu kosu na temenu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 15, 2006 1:59 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Dec 25, 2005 8:45 pm
Postovi: 267
zaboravih da kazem da na iternetu pise da postoji 2% i 5% rastvor. zene koriste samo 2%, a u kojim slucajevima muskarci koriste 2% i 5% nisam zapamtila.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pilovit pomaze ?
PostPoslato: Pet Mar 31, 2006 8:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 31, 2006 8:06 pm
Postovi: 18
markko je napisao:
da li neko poznaje osobu ili ima takvo iskustvo da mu je Pilovit pomogao ?

hvala
pozdrav


Ja koristim PILOVIT vec 8 meseci redovno i mogu da ti kazem da mi kosa i dalje opada ali mi se cini i kao da nova raste pa ne mogu da procenim dal mi pomaze vise ili manje........Zbog toga bih i ja voleo da cujem iskustva drugih....Znaci meni se cini da mi pilovit odrzava nivo koliko toliko..... Ali sta ce biti kad prestanem da ga koristim neznam :(........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 03, 2006 3:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 01, 2005 4:43 am
Postovi: 7
Meni je doktor preporucio preparat alpecin, jel ga neko koristio i kakva su mu iskustva.
ovo je njihov zvanicni sajt www.alpecin.de


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 200 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: