Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Blagi bol pri disanju i povremeno u predelu leve ruke .
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 1:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 23, 2008 1:06 am
Postovi: 11
Ovako kao prvo da kazem da imam 19 godina bavim se amaterskim body bildingom 3 godine aktivno . Moj problem pocinje pre jedno mesec dana kada sam bukvalno iznenada sedeci ispred racunara osetio blag bol u predelu leve strane grudi . Bol je bilo tesko izdefinisati odakle dolazi znao sam samo da je iznutra ( nije misic ili upala neka da ne bude zabune) . Prvi put bol sam osetio svega par puta i tako se zavrsilo , medjutim sutradan sam osetio isti bol i blage bolove u desnoj ruci sto su mi prijatelji rekli da imaju uglavnom ljidi koji su pred slogom eh :( .

Odmah sam otisao kod lekara i izmerio pritisak uradio ekg 3 puta na dan sledeca 3 dana izvadio krv dao mokracu snimio pluca ... svi testovi su bili odlicni ili da koristim reci koje je moj lekar koristo savrseni . Konstatacija lekara je da sam mozda pretreniran pa je doslo do bola , takodje mi je rekao da posto imam problem sa sinusima (alergican sam na nesto ali nisam radio test pa ne znam na sta ) moguce je da je upala pluca posto sam kao mali imao gnojavu anginu ... u principu nemaju pojma sta mi je .Lek Singulair mi je prepisan da uzimam uvece posle vecere i neki sprej koji treba da stavljam u nos (koji nisam kupio) . I evo vec 20 etak dana pijem ja taj lek i sve je bilo ok osecao sam jedno vreme pri disanju blag bol skorz kad izdahnem ili kad udahnem do kraja ali i to je proslo . Medjutim poceo sam sa treninzima pre 3 dana istog dana kada sam osetio da gutam konstantno slajm i da mi curi nos bol se vratio u vrlo blagoj formi ali osecam ga ... Nisam pametan sta da radim niti znam sta mi je tako da je svaki savet dobrodosao .

Unapred zahvalan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 7:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 28, 2008 11:58 am
Postovi: 16
Ne verujem da je upala pluca jer bi se to pokazalo kroz krvnu sliku kao i na snimku pluca... Mozda od kicme...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 11:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 23, 2008 1:06 am
Postovi: 11
Iskreno da kazem nemam pojma najgore mi je sto ispada da je sve ok a ja osecam da nije . Ovih dana sam bas kijao i proradili su mi sinusi i bas se nagutah slajma jer nos curi po malo i to voda samo ...

Ako neko ima neku ideju sta bi moglo da bude jer i moj lekar je skeptican prilicno posle svega sve misle da umisaljam ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 8:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 23, 2008 1:06 am
Postovi: 11
Ljudi molim nekog da mi kaze sta da radim nisam pametan evo ceo dan danas samo blagi bol malo ispod zgloba leve sake


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 26, 2008 4:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
odmori sa teretanom i idi kod ortopeda da ti on kaze koliko unishtavash zsvoje zglobove tim 'drkanjem' po teretani bez razloga! :x

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 26, 2008 7:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 23, 2008 1:06 am
Postovi: 11
Ok bio sam kod kardiologa ovde koji me je detaljno pregledao ipak ispada da je pretreniranost .

Hvala u svakom slucaju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 26, 2008 7:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
pa kad ne trenirash pravilno i na osnovu svojih mogucnosti!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 26, 2008 11:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 23, 2008 1:06 am
Postovi: 11
Pa istina je preterao sam jurim kao nekoj slici kako bih izgledao da sam poptuno zanemario driuge aspekte ... one najbitnije svoje zdravlje .

Jedino me i dalje buni ovaj bol u ruci znaci bukvalno se spusta preme je bolelo malo ispod lakta znaci negde unutra i spusta se danas je bukvalno u saci ... lekar rece nije to nista :) a ja se pitam sta ce jos da me snadje .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 27, 2008 8:54 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
kad odmorish sa dizanjem tegova i bol ce prestati!

posveti se sebi al na neki drugi nachin, nije teretana pojam zivota!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 20, 2008 11:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 04, 2007 10:14 pm
Postovi: 31
Isti sluchaj sa mnom... Probaj da radish s manjim tezhinama...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 95 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: