Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 21, 2004 8:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 21, 2004 2:00 am
Postovi: 3
Interesuje me da li se prilikom obiènog testa urina na drogu, proverava i prisutnost trodona i ako ne, da li njihovo prisustvo može izazvati pozitivnost na nešto drugo?
Uostalom, da li postoji test koji otkriva trodon ako se na to sumnja i koliko dugo se ne treba zloupotrebljavati taj lek da bi test bio negativan? kada sam veæ kod testova interesuje me koje se još supstance proveravaju kod obiènog testa, kao i taènost podatka da je test na heroin negativan ako se u uzorak stavi par mrvica limontusa.

Da li mi možete reæi gde to može da se testura(a da nije preskupo)? Da li èemu valja test za kuænu upotrebu za testiranje na trodon?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 14, 2004 3:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 17, 2004 2:00 am
Postovi: 6
Zanima me razlog vaseg interesovanja za ovo.
Znam odgovor ali za sada nista.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 22, 2004 3:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 21, 2004 2:00 am
Postovi: 3
Interesuje me zato sto zelim da testiram momka koji tvrdi da se vise ne drogira ali mi je postao sumnjiv. On tvrdi da ne uzima vise nista ali bi ja zelela da ga iznenadim. Uradili smo skoro test ali je negativan na sve osim na THC koji je u tragovima. Ali posto je znao za datum testa ne verujem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 27, 2004 8:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 27, 2004 2:00 am
Postovi: 1
Imao sam slicnih problema pre nekoliko godina. Javi se na mejl pa cu ti lepo objasniti sve. Pre svega, trebala bi da ostavis tog momka i nadjes nekog normalnog ili da razmislis da li bi ti trebala da prestanes da se drogiras (mozda ti je frka da to javno priznas na forumu) Javi se i dobices informacije, a i pokusacu da te ubedim da to ne cinis vise ili da prestanes da se druzis sa ljudima koji to rade. Koliko godina imas?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: sve je moguce
PostPoslato: Pon Okt 03, 2005 7:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 03, 2005 7:08 pm
Postovi: 1
bice vam tesko da poverujete ali ima ljudi koji su se skinuli sa heroina za nedelju dana. bol je trajao dva dana. prvo 5 trodana, pa 4, pa sve manje i manje. puno price, puno razumevanja i kontrolisanog poverenja.
meni je uspelo da od pravog narkomana(uzimao je heroin 4 godine, od toga dve aktivno) pretvorim u coveka kome sada i alkohol smeta.
voleli smo se, mada sam svakog trenutka bila spremna na neuspeh mog malog projekta. bez drajzerove, bez terapije, bez klasicnog karantina.
zivim sa njim. ne kazem da je ne-uzimanjem droga postao jak (jer da je bio jak ne bi ni pocinjao) i ne negiram njegovu labilnost. ali posao koji ga ispunjava i ideja da je zivot ponekad i tezak cvrsto mu je urezana u glavu.

mislim da bih umela da pomognem i drugim ljudima mada mi se jos uvek cini da je inicijalna kapisla njegovog spasa bio osecaj ljubavi koji smo jedno drugom u tom periodu dali.
verujte mi, nisam ni luda ni lakoverna. prosla sam kroz mnoge sumnje da bih istinski pocela da verujem.
on je, bogu hvala imao srece.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: