Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 42 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 27, 2007 3:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 27, 2007 3:09 pm
Postovi: 43
Bio sam kod Karadaglica nekoliko puta, i svakako vise nikada necu da odem. Promasio je par dijagnoza (dermatolozi koji su posle njega gledali su se grohotom smejali), dril je klasican vojnicki, prakticno je ovde to vise puta receno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 27, 2007 7:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 27, 2007 3:09 pm
Postovi: 43
I da dodam jos nesto, na ono sto je napisao Ivanbgd - empatija prema pacijentima. Veliki broj nasih lekara (pa i onih koji su ceo radni vek proveli u civilnim zdravstvenim ustanovama) tu empatiju, ni u najmanjim kolicinama, ne poseduje. Zalosno je sto je tako, medicina u Srbiji je danas vise trgovina nego plemenita struka, ali konacno stvari treba nazvati pravim imenom.

Bice ljubazni, gro njih (i to delimicno) samo u privatnim ordinacijama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 30, 2007 3:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 13, 2006 3:04 pm
Postovi: 20
neznam otkud takvo misljenje o profesoru i koji su to dermatolozi koji se smeju grohotom njegovim dijagnozama???Mislim da je svaki komentar suvisan, pogotovo za te dermatologe,raspitajte se malo kog njih o dostignicima profesora i dermatoloske klinike VMA !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 30, 2007 11:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 27, 2007 3:09 pm
Postovi: 43
Samo Vi, zemzem, zivite u iluzijama o "velikim postignucima" Djordjija Karadaglica i DV Klinike VMA. Nemam nista protiv.

Kada Karadaglica uporedite sa stvarnim, velikim svetskim sarzama, onda vidite gde je njegovo pravo mesto. No offense.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 22, 2007 6:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 22, 2007 3:15 pm
Postovi: 9
Matori je lud. Ja sam bio kod njega dvaput. Papreno skup, pregled traje oko sekundi (sa dijagnozom), i ne smes nista da mu prigovori. Kako ti on kaze i nikako drugacije. Ja zadnji (drugi put) kad sam bio kod njega, on se na mene naljutio i nije hteo da prica samnom jer sam mu rekao da to sto mi je rekao zbog necega ne mogu da uradim :lol: Ne bih ga preporucio ako ne morate, mada nije los dermatolog, ali sigurno ima i mnogo boljih u BG, u SVAKOM smislu. A ne da nije ljubazan nego je to neverovatno, pogotovo za odraslog (matorog) coveka (doktora), koji pruza papreno skupe 'usluge'.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 05, 2008 6:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 05, 2008 6:13 pm
Postovi: 3
Moj muz od druge god ratuje sa atopicnim dermatitisom i kod dr Karadaglica je ceo zivot na terapijama i kontrolama. Kazem ceo zivot jer je neizlecivo i genetski nasledno. Stanje je umelo da mu bude takvo da su ga slikali za udzbenik...sve vam je jasno. Prezadovoljan je Karadaglicem...on je naprosto i bio jedini koji mu je kao bebi ustanovio momentalno dijagnozu posle duuugooog setanja njegove majke po lekarima koji su ostajali zbunjeni i bez resenja za dete od dve god. Ne ulazim u to da li je umeo da bude neprijatan i da li i on ume da pogresi samo delim moje iskustvo tj ne moje nego nekog meni najblizeg. pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 13, 2008 10:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 13, 2006 7:12 pm
Postovi: 32
Ja sam zadovoljna. Bila sam pre par godina zbog "osipa" u vidu vodenih bubuljicica koje su mi se pojavile po obrazima i zbog kojih mi je koza izgledala kao da sam je shmirglala... takva sam bila 2 meseca, promenila par dermatologa i kozmeticara, necu pominjati da mi je jedan cak dao kortikosteroid (Sinoderm N) u sred leta, drugi je bio takodje cenjeni strucnjak koji je specijalizirao u Londonu i sl... A pregled kod Karadaglica je bio malo skuplji nego kod bilo koga od njegovih prethodnika, tako da bolje da sam odmah otisla kod njega. Dao mi je svoju kremu (oko 15 evra je kostala) i osip je nestao posle 2-3 dana. Pregled jeste trajao jako kratko, ali kakve to veze ima, ocigledno je njemu toliko dovoljno da uspostavi dijagnozu. Deluje nezainteresvano, ali meni je pored ovog problema zbog koga sam otisla registrovao i problem sa zapusenim kanalom (kod uha, koji uopste nije bio upadljiv) i saboreicnu kozu. Za to mi je samo dao savet koje kreme (apotekarske, ne njegove) da koristim s vremena na vreme.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Molim za kontakt.
PostPoslato: Čet Jul 10, 2008 9:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 10, 2008 9:36 am
Postovi: 2
Molim Vas za kontakt telefon ili adresu doktora Karadaglica. Veoma mi je hitno. Cuo sam da je on dobar specijalista. MOlim vas za bilo koju informaciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 13, 2008 4:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 10, 2008 9:36 am
Postovi: 2
Mnogo hvala!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 13, 2008 8:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 10:06 pm
Postovi: 363
Covek je barem dermatolog. Ne poznajem Dr Karadaglica licno, jer kad sam bila na usavrsavanju u VMA on je vec otisao u penziju, tako da ne mogu da kazem nesto vise. Znam njegove kolege koje sada rade u VMA i misljenja o tome kakav je ko dermatolog su dosta oprecna, kao i u svakoj drugoj oblasti. Zato i treba da bude vise dermatologa kako bi svako nasao onog ko mu odgovara. Verujte da postoje dermatoloske ordinacije u Beogradu gde preglede rade ljudi koji nisu dermatolozi, a ponekad ni lekari. Mozda bi trebalo da otvorimo jednu temu po tom pitanju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 06, 2008 12:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 06, 2008 12:04 pm
Postovi: 2
Lokacija: podgorica
Profesor dolazi jednom mjesecno u Podgoricu i mnogi ga hvale, kazu da je najbolji dermatolog u Crnoj Gori. Na tremin kod njega sam cekala 2 mjeseca ali sta cu, nisam imala bolju opciju. Pregled je trajao 5 minuta, tacnije pola minuta mi je gledao lice i onda objasnjavao losa dejstva lijeka a pregled naplatio 30e! Strasno je neljubazan, rijeci moras klijestima da mu vadis. Ja postavim jedno pa 2 pitanje (to je sve on trebao sam da mi kaze) - dobijem sture, neodrenjene odgovore tipa Koju kremu da koristim - hidratantnu! Pa koliko hidratantnih krema ima :oops: i na kraju me je sramota bilo vise da pitam jer sam vidjela da ga smaram. Nadam se bar da ce me izlijeciti pa iako ja ostah uskracena za ljubaznost, savjete, objasnjenja... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 29, 2008 1:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 29, 2008 1:06 pm
Postovi: 6
E, šta sve pročitah. A ta neljubaznost mi djeluje užasno za jednog doktora i to tog renomea i iskustva...
No, jutros sam zakazala kod njega, dolazi u Podgoricu 17-og oktobra! A zakazivanje je bilo samo danas od 7 do 9 ujutro, plus je linija bila non stop zauzeta, rekli su mi da je velika navala...
Pregled je 30 e a kontrola 20 e. Na VMA je pregled kod dermatologa 20 e, tako da mi to nije bilo toliko strašno, kad se mora...
Nego je užasno to da prosto ja u Crnoj Gori nemam izbora, nema konkurencije niti sručnjaka za takve stvari. U Nikšiću postoji jedan dermatolog i za tu ženu svi kažu da pojma nema, iskusila i ja nekad davno oko gluposti...Na Cetinju, gdje sam sada, takođe nema...U Podgorici sam se raspitivala i preporučiše mi njega...Na žalost nemam vremena da odem u Beograd ,tako da mi je ovo jedina opcija...
Eh


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dermatolog Djordje Karadaglić
PostPoslato: Ned Jan 24, 2010 10:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 24, 2010 9:57 pm
Postovi: 1
Ja sam bila kod dr. Karadaglica pre 2 dana zbog crvenila i svraba po licu sa kojim se patim vec skoro dve godine.Sve dosadasnje terapije su mi pomagale ali nikako da se toga resim za stalno,pa posto sam cula da je dobar,strucan,priznat odoh kod njega...Prvo sto mi je zasmetalo kod dr je to sto me je primio sa 45 minuta zakasnjenja :o a onda je posle 15ak minuta zagledanja,razgledanja,gledanja kroz lupu rekao da ne moze da postavi dijagnozu!!! :evil: I da mi predlaze biopsiju,znaci seckanje lica,setanje oziljka ceo zivot a da pri tom nije siguran da ce biopsija dati rezultate i da ce mu pomoci u postavljanju dijagnoze...Hvala i dovidjenja. Tamo se vise ne vracam... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dermatolog Djordje Karadaglić
PostPoslato: Uto Mar 09, 2010 4:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 09, 2010 3:47 pm
Postovi: 1
Imam vitiligo od desete godine, trenutno se jako siri, pa ako moze Duskoo da mi objasni na koji nacin moze da se lijeci uz pomoc AD kapi, bijelog luka i kantariona??? Cula sam za Novitil i imam namjeru uskoro pokusati lijecenje i ovim gelom.

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dermatolog Djordje Karadaglić
PostPoslato: Sre Maj 05, 2010 11:20 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 09, 2008 9:57 pm
Postovi: 619
Ako su dermatoloske promene na spoljnim genitalijama,moze li dr Karadaglic i to da pogl;eda?Jel u njegovom domenu?
Citajuci sve ovo i kako i koliko pregled traje ne nalazim da je takva vrsta oservacije u tom predelu preporucljive za jednu zenu.
Kakva su vam iskustva?
Hvala.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 42 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: