Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: sinusi
PostPoslato: Sub Jul 05, 2008 8:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 05, 2008 8:34 am
Postovi: 1
Mozda ovo i nije nova tema ali s obzirom da je na pitanje o problematicnim sinusima na sajtu koliko sam ja mogao da vidim samo jedna tema,voleo bih da neko prokomentarise i moj slucaj.Vec 4 godine imam problema sa sinusima i sada je to kulminiralo do te mere da me glava svaki dan boli,sekret iz nosa se stvara obilno svakodnevno,i kada ne curi u grlo dolazi do otoka u predelu vrata(receno mi je da oticu pljuvacne zlezde),do momenta kada ponovo ne procure i otok se smanji!Probao sam sve lekove znane i neznane,rezultata za sada nema.Od lekova sve vrste penicilina,klavulinskih kiselina,naparavanja uljima,bosiokom,marisol kapima sve vrste kapi za nos,ali je problem ostao,i nazalost smeta mi da funkcionisem normalno,kako u poslu tako i privatno.Kada je sekret manji malo je lakse ali je u toku dana barem 3 puta dnevno otezano disanje.Da li sam vec zreo za operaciju ili postoji neko alternativno resenje koje jos nisam probao?Od posete ORL gde je ustanovljeno da imam devijaciju desne nozdrve,rendgenskog snimka glave na kome se nista posebno ne vidi osim male cistice za koju lekari smatraju da ne moze da ustanovi ovolike probleme,svi smatraju da je problem resiv antibioticima ali za sada osim trenutnog olaksanja pri terapiji stvari se ponovo vracaju na staro,ili hirurski (2 doktora su smatrala tako).Inace od malena sam imao probleme sa krajnicima koje nisam operisao,a sada je to preslo na sinuse tako da me grlo vrlo retko boli.STA JE RESENJE?DA LI JE OPERACIJA USPESNA DO MERE DA GARANTUJE IZLECENJE DO KRAJA,DA ZNAM DA SE PRIPREMIM I NA TAJ KORAK,ILI DA SEBE STAVLJAM I NA TE MUKE I NA KRAJU OSTANEM BEZ REZULTATA?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 05, 2008 9:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 4:59 pm
Postovi: 134
Lokacija: N.Beograd
Ja sam imao problem sa sinusima vise od 20god., i resio sam ih prirodnim putem! koliko sam cuo operacija ne pomaze, jer ne resava UZROK problema!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 06, 2008 12:26 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Sep 25, 2007 7:47 pm
Postovi: 1468
NikolaK je napisao:
Ja sam imao problem sa sinusima vise od 20god., i resio sam ih prirodnim putem! koliko sam cuo operacija ne pomaze, jer ne resava UZROK problema!

Jel a koja operacija njih ima malo vise??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 06, 2008 10:14 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 4:59 pm
Postovi: 134
Lokacija: N.Beograd
Znam 3-4 coveka koji su to radili i katastrofa! valjda ona kad im zavrcu kozu! :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 211 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: