Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: uvecana limfna zlezda na vratu
PostPoslato: Uto Jul 01, 2008 11:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 01, 2008 11:37 pm
Postovi: 4
pre tri godine mi se uvecala limfna zlezda na desnoj strani vrata i od tada tako stoji,nekada se uveca a nekada smanji ali je uvek opipljiva.uz to mi se od skoro i cela desna strana vrata malo zadebljala.evo analiza koje sam radila:serologija na viruse u redu;biohemija krvi u redu;ultrazvuk vrata pokazao da je limfna z.malo uvecana i da imam cistu na stitastoj z.,cini mi se dva milimetra a hormoni su u redu;orl me je pregledao i ugledao nesto od cega je mislio da je ostatak treceg krajnika[koji sam poerisala u sestoj god.a imam 25],poslao me na skener i radiolog je rekao da je moguce daje hemangiom,a orl kada je video snimke da je najverovatnije ostatak treceg krajnika.nije preporucio operaciju jer mi ne smeta i ne raste.na tome je ostalo,limfna z.idalje stoji uvecana i muci me jer ponekad boli kao da me je neko blago stegao oko vrata i tako dva,tri dana.muci me ovo mnogo jer ne znam sta mi je,nekako je ostalo nedoreceno,molim vas,ako neko moze da mi pomogne


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 02, 2008 9:23 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 10, 2008 9:52 am
Postovi: 360
Lokacija: Sr.mitrovica
Liimne zlezde obicno budu uvecane kada postoji neki upalni proces u organizmu,ja sam imao isto limne zlezde na vratu jednu su mi izvadili da vide da nije nesto maligno i potvrdjeno je na nije,a sto se tice bola normalno je da one bole kada postoji neka upala prestace vas verovastno za koji dan.

_________________
Testosterone man


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 03, 2008 1:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 01, 2008 11:37 pm
Postovi: 4
meni je zljezda uvecana vec tri godine,radila sam analize ali nije utvrdjena nikakva upala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 03, 2008 1:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 01, 2008 11:37 pm
Postovi: 4
zenlee je napisao:
Liimne zlezde obicno budu uvecane kada postoji neki upalni proces u organizmu,ja sam imao isto limne zlezde na vratu jednu su mi izvadili da vide da nije nesto maligno i potvrdjeno je na nije,a sto se tice bola normalno je da one bole kada postoji neka upala prestace vas verovastno za koji dan.
Meni je zlezda uvecana vec tri godine,radila sam analize i nije utvrdjena upala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot], larsfloris i 81 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: