Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 50 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: borba protiv hemoroida
PostPoslato: Čet Maj 08, 2008 12:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 08, 2008 12:14 pm
Postovi: 3
Za mast znam, ali kako se koriste "faktu cepici" protiv hemoroida?

zdravica :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 08, 2008 1:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 04, 2008 7:15 pm
Postovi: 11
Kad završiš sa velikom nuždom, lepo i detaljno se opereš, onda raspakuješ čepić, nežno da umetneš unutra (može i grubo ako tako više voliš :) ), et voila!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: strasno
PostPoslato: Pet Maj 09, 2008 12:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 08, 2008 12:14 pm
Postovi: 3
ne mogu da verujem da to treba da se radi....pa zar nemaju neke tablete da se piju.............


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ???????
PostPoslato: Pet Maj 09, 2008 12:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 08, 2008 12:14 pm
Postovi: 3
kako si se upoznao sa tim..da li si imao/la isti problem???????? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 17, 2008 1:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
Cepice stavljaj samo ujutru posle nuzde posto se meni uvece kad ih stavim odmah posle sat vremena ide u WC.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: strasno
PostPoslato: Sub Maj 24, 2008 2:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 08, 2008 3:11 am
Postovi: 12
zdravica je napisao:
ne mogu da verujem da to treba da se radi....pa zar nemaju neke tablete da se piju.............


Turbo slank ;) Verujte mi,znam iz iskustva.. deluju i to dobro :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 24, 2008 9:30 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
jel to neki caj, jer bih ja uzeo pre onaj amer caj, turbo slank su one glupe tablete valjda.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 24, 2008 2:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
E ljudi moji ja tju Vam izprichati kako sam se ja reshila hemeroida ,znam bit tje Vam chudno kao shto je i meni bilo kad su mi rekli da to uradim?Ali muka na sve choveka tera ,pa ja tju Vam retji a Vi kako hotjete.Pre jedno desetak godina ja sam imala muke zive sa hemeroidima,da vishe nisam znala shta da radim od sebe :cry: .Pojavili se navodno nakon neke jake prehlade i sedenja na zemlji (tako su lekari zakljuchili).A i jesam bash u to vreme sdela na zemlji no sad to nebitno.I sve gore i gore .Lekari su mi propisivali neke masti,kremitze davali i lekove da pijem ppa chepitje .Prala redovno odrzavala higijenu ono maximalno.Ali jok.Dotle je doshlo da sam pochela korachati raskrechenih nogu a da sedem normalno jok :oops: .Bolivi da poludish.Peche .I jednom krenuli na more.Ja kazem ne ja ne mogu na tako dalek put ne mogu da sedim .Elem moj muz kaze ,ma daj polako ce mo ti lezi pozadi .Ajoj nikad taj put zaboraviti netju :cry: .Josh uz put morash u wc :oops: .I izlazimo na jednom odmaralishtu bolje reci ja se izvlachim jedva koracham plachem od muke :cry: .Jedan deda me gleda onako i pita?Dete shta je tebi ?KIchma ili?Reko, ne, i prodjem.Ali moja cerkitza dete ni pt ni set kaz:Deda moju mamu boli gooza :oops: Jao ja pocrveneh i odoshmo.Kad eto choveka i kaze mi ovako:Dete ako su hemeroidi nemoj se stideti bolest kao i svaka druga i imash lek ovde za to.Kaze moj muz : Molim?Gde ovde?On pokaza na shumu.I kaze :Poslusajte me dobro,,UZmi te luch obichni onaj za potpalu vatre .Stavite u neki stariji sud da ne chadite novo .I zapalite ga.. Kad se zapali brzo ga ugasite i sedite nad onaj dim.Shto vidshe mozete izdrzite.I to ponovite vishe outa.Kad god mognete.Reko **bote ovaj chicha lud :o ..
Ali mi smo ipak uzeli lucha (on nam nashao) muz mu ostavi za pice koi dinar ,dodushe chovek se neckao ali ono.REko ja to ni ziva necu.Ali kad su muke obladale ja Bogami setih se lucha dede.Reko ma i cepterova serpa da je daj ovamo da probam :oops: .I ja stavim u neki lonatz zapalim luch i pirnem da se ugasi poche onaj dim.Ja sedem i naparim se dobro.Vec sam osetila manji bol u stomaku u crevima.I tako sam redovno nekoliko dana. I da ZLO nechuje povukoshe se hemeroidi kao da nikad ih nisam ni imala.Evo skoro 10 godina u junu mesecu.Tachnije 21 juna 10 ravnih godina.E sad ja podeli sa Vama jer stvarno meni pomoze i dedu blagosiljam svaki dan .A zelela bih da mozda pomogne josh kome chinilo bih me srecnom.Znam da se sad ono chudite ali i ja sam se chudila u neveritzi te mi nije ni to strano..Tako ako ko proba zelim mu shto i sebi ..
SRECNO! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 24, 2008 3:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Nov 04, 2007 1:37 am
Postovi: 199
A sta je to luch? Pojasni malo ako nije problem. Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 24, 2008 5:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
seven.maja je napisao:
A sta je to luch? Pojasni malo ako nije problem. Hvala!

Kao prvo !Jako me nervira taj avatar i mislim da nemash pravo javno da iznosish moj ip adresu ,nit bilo chiju dok se ne pita.Sem Admina ako neko neshto pogreshi.Drugo:Luch je drvo borovine ono dole pri dnu oko korena obichno i puno je smole,.Obichno ga ima naj vishe oko starih borova i ljudi ga traze i koriste za potpalu vatre .Zato se i kaze gori kao luch. sad nebi znala neshto vishe o sastavu i td ,Toliko od mene ..
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 24, 2008 5:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
mikalja je napisao:
seven.maja je napisao:
A sta je to luch? Pojasni malo ako nije problem. Hvala!

Kao prvo !Jako me nervira taj avatar i mislim da nemash pravo javno da iznosish moj ip adresu ,nit bilo chiju dok se ne pita.Sem Admina ako neko neshto pogreshi.Drugo:Luch je drvo borovine ono dole pri dnu oko korena obichno i puno je smole,.Obichno ga ima naj vishe oko starih borova i ljudi ga traze i koriste za potpalu vatre .Zato se i kaze gori kao luch. Sad nebi znala neshto vishe o sastavu i td ,Toliko od mene ..
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 24, 2008 5:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
:roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 24, 2008 6:07 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
Meni su problem unutrasnji hemoroidi, spoljne dobro je nemam vec 2 g., tj' sam ih imao na samom pocetku jednom i skoro nikad vise. :cry: :-? :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 24, 2008 6:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
I ja sam imala i unutrasnje i spoljne.Mada spoljni su se pojavljivali s vremena na vreme :oops: ... A sad pu,pu hvala Bogu nerstalo ... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 24, 2008 6:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
mikalja je napisao:
I ja sam imala i unutrasnje i spoljne.Mada spoljni su se pojavljivali s vremena na vreme :oops: ... A sad pu,pu hvala Bogu nestalo ... :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 50 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: