Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bradavice na penisu
PostPoslato: Ned Maj 11, 2008 4:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 3:18 pm
Postovi: 6
Evo ovako jas am bio kod doktora i oni su rekli da su to benigne bradavice na penisu da uradim 5 puta cyro terapiju i da mazem virolexom medjutim terapija je prosla oboljenje se smanjilo ali i dalje je tu pijem imunal jel su mi to preporucili kao da ojacam imunitet ali to i dalje stojim molim pomoc... dali da se javim opet doktoru ili ima neka krema ili lek.... jel sam u enciklopediji citao da ima neka kiselina koja se mesa sa alkoholom i maze se sa mislite u vezi te terapije ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bradavice na penisu
PostPoslato: Ned Maj 11, 2008 5:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 3:18 pm
Postovi: 6
svjetlan23 je napisao:
Evo ovako jas am bio kod doktora i oni su rekli da su to benigne bradavice na penisu da uradim 5 puta cyro terapiju i da mazem virolexom medjutim terapija je prosla oboljenje se smanjilo ( i dalje je izrazeno pogotovo oko vijeca glavica i malo na kozici ) ali i dalje je tu. pijem immunal jel su mi to preporucili kao da ojacam imunitet ali to i dalje stoji:( molim pomoc!!!... da li da se javim opet doktoru jel su bili zadovoljni kako je izgledao na kontroli kroz 15 dana ali ja bas ne ili ima neka krema ili lek.... jel sam u enciklopediji citao da ima neka kiselina(luzina) koju su neka dva doktora upravo za te bradavice izmislila i da je djelotvorna cak da za 2 dana nestane sve a ja se sa ovim parim 3 meseca, ta luzina se mesa sa alkoholom i maze i temeljno se ispire korz 7 sati... sta mislite u vezi te terapije ? jel ja stvarno ne znam sta da radim vishe
male preprave


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 11, 2008 9:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
ja te uopste nisam razumela....lepo objasni,,sta imas i gde,kako izgleda,kad se pojavilo i sta su ti lekari rekli

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 13, 2008 4:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 3:18 pm
Postovi: 6
Vragolasta Amfibija je napisao:
ja te uopste nisam razumela....lepo objasni,,sta imas i gde,kako izgleda,kad se pojavilo i sta su ti lekari rekli


Imam neke spolne bradavice i nalaze mi se oko glavica i na 2 mesta na kozici penisa. http://imgurl.filetac.com/img/06918500.jpg slika nalaza imaju tu i lekovi i tacna napisana spolna bolest na latinskom. Nakon 15 dana sam otishao na zakazanu kontrolu i oni su rekli da je super da prolazi i da trebam piti immunal radi jacanja mog imuniteta ali evo i nakon 1 meseca bolest se nije povukla do kraja i i dalje je vidljiva........ sta i kako dalje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 13, 2008 6:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 14, 2007 9:06 pm
Postovi: 427
Imaš kondilome ili prevodu "polne bradavice" koje izaziva virus Papiloma !
Pošto ih nisi uklonio predvidjenom terapijom onda mora da je ponoviš a i tvoj lekar ti je to lepo napisao na papiru koga si prikačio u poruci ?

Prenose se sexom sa osobom koja ih ima, korišćenjem tudjeg peškira posle tuširanja, preko WC školjke itd. Uglavnom je to u velikom broju slučajeva seksualnim putem !

Te bradavice se uspešno skidaju a kod tebe će očigledno trebati produžena terapija.

_________________
Zdravlje je najveće bogatstvo !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 17, 2008 9:41 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Maj 23, 2008 1:49 pm
Postovi: 52
Imam i ja to oboljenje,prepisan mi je tecni azot,i zanima me da li ima jos neceg sto moze da ih ukloni,neka krema ili mast?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: