Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 93 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Čet Nov 15, 2007 6:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 10:49 pm
Postovi: 43
POSETITE SAJT WWW.WORLDWITHOUTCANCER.ORG.UK I PROCITAJTE
TEKST OD 40 STRANICA NA ENGLESKOM JEZIKU.

ILI POSETITE SAJT WWW.IVONAZIVKOVIC.NET I PROCITAJTE TEKST
- DA LI SE PRIKRIVA LEK PROTIV RAKA -


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 15, 2007 8:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 10:56 pm
Postovi: 248
Surfujuci netom, pre neki dan slucajno naidjem bas na taj tekst (na srpskom).

Fala ti boze da jos neko razmislja u mom smeru i ko KAPIRA... To je samo jedna od stvari koje sigurno uticu, a koje se guraju pod tepih - zna se i iz kojih razloga... Ali koga zanima, doci ce do informacija i uzeti stvar u svoje ruke - barem delimicno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 16, 2007 12:35 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 20, 2006 10:02 pm
Postovi: 628
Lokacija: in the middle of nowhere
Kajalena i Ivane pridruzujem se.O Leatrilu sam slucajno procitala jer je moj muz trazio badem (inace ima karcinom) a kazu da je mozak najsavrseniji procesor i ako samo pazljivo postupamo po njegovim zahtevima sve ce biti uredu.I tako ja proguglam o bademu pa kostice od kajsije i nabasam na sve ove podatke u shoku.

Posto sam stekla utisak da nas zanimaju slicne stvari kao sto je farmaceutska mafija ciji je slogan da u svetu vise ljudi zivi (citaj zaradjuje) od karcinoma nego sto umire matematika je prosta.

Javila sam se da doprinesem (cini mi se da nisam pogresila)
Kako sam pobedila rak dr Lorin Dej cetrdesetak strana ima na netu.

Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 16, 2007 10:59 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 10:56 pm
Postovi: 248
Malo je ljudi u Srbiji kojima su svetske informacije dostupne i koji imaju nivo svesti da uopste POMISLE da postoji nesto izvan/iznad zvanicnih metoda... To sa kosticama od kajsije i B17 je definitivno (ko prosurfa, naci ce na mnoga istrazivanja, NAUCNA dakle, a ne nagadjanja)... Da su se ozbiljno prihvatili analize svake od tih stvari, koja je pokazala i najmanju vezu sa nastankom/lecenjem ove bolesti, gde bismo dosad bili... Sto rekli na mom omiljenom sajtu (cancertutor) - "kazu da uzrok raka nije poznat - a verovatno nema bolesti za koju je poznatiji"...

Ima jos mnogo takvih stvari koje mogu da pomognu... Posto se u poslednje vreme dosta bavim time, mozda otvorim temu ovde pa krenem da izbacujem takve informacije - pa nek cita ko hoce, a ko se vredja (cudnog li osecanja), neka se slobodno vredja...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: lecenje hranom u Srbiji
PostPoslato: Ned Apr 27, 2008 9:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 27, 2008 9:09 am
Postovi: 1
Dobro me cujte , reci cu to samo jednom.(salim se naravno)
Hrana Nutrilans je pokusaj da se objedini gomila toga sto ste citali na netu.
Prostudirajte sve o toj hrani i verujte mi , ako imate ikakav problem ( akutni ili hronicni) moci cete uspesno da resite NUTRILANS - Funkcionalnom hranom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 02, 2008 12:51 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Maj 26, 2008 10:51 pm
Postovi: 97
Lokacija: beograd
Ovo sa kosticama od kajsije me potseti na moju baku...Moram ovo da ispricam,pa ako nekome znaci...Od kad znam za sebe ,od najranijeg detinjstva ,moja baka je bila bolesna,od cega,ne znam ni dan danas,ali znam da nas je redovno,sa vremena na vreme ,skupljala,nas unucice, da nas vidi poslednji put...A imala je neku ogromnu knjigu,strau,prastaru u kojoj su bile razne travke i biljke po kojima je ona svima spravljala cajeve i meleme.U toj knjizi je pisalo da su kostice od kajsije lek za njenu bolest.Tako smo svi mi,rodbina,komsije i prijatelji imali zadatak da jedemo kajsije i skupljamo kostice.Ona ih je susila i preko godine krckala i jela...
Za sta ih je jela,ne znam,znam samo da je umrla u 86.god.od starosti...
Eto,mozda nekome da ideju :)
ps
nakon njene smrti,knjiga je nestala...Ne zelim nikog da optuzujem,ali,nije fer...Da sam bar dobila odgovor na pitanje od cega se toliko moja baka plasila...:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Sub Nov 13, 2010 4:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 12, 2010 11:34 pm
Postovi: 26
Za pocetak, samo informacija iz jednog casopisa "lekovito bilje" (imaju odlican clanak o lecenju raka besike) da se B17 moze nabaviti i u Srbiji. Salju i pouzecem a naruciti se moze na tel. 062 77 33 50

A sto se tice leka za RAK, toga nema i nikada ga nece ni biti, kao sto nema leka ni za jednu bolest. Pojam lecenja pomocu "lekova" uvela je bas farmaceutska industrija (iliti farmakomafija). Bolesti se lece samo odricanjem i odredjenim dijetama. I sam pojam "dijeta" je zloupotrebljen i asocira na gladovanje, sto u opste ne mora da bude (ali moze), vec je dijeta svaki oblik ishrane. Uz odredjenu dijetu potrebno je uzimati i bioloske dodatke ishrani koji mogu pomoci u stabilizaciji organizma, podizanju imuniteta ili unistavanju tumora, sto upravo radi B-17. Dakle, B-17 bi se mogao nazvati prirodnom hemioterapijom ili ubicom tumora bez stetnih posledica po zdravo tkivo, ali ne i lekom za rak. Da je maligni tumor u stvari rak nametnula je zdravstvena mafija kako bi mogla ubedjivati ljude da time sto im odstranjuje tumor, sto ga zraci i sto im ceo organizam truje hemioterapijom u stvari ih leci, iako o tome nema ni pojma. Svaki tumor, pa i maligni je samo posledica bolesti, a RAK je bolest prisutna u organizmu. Sto znaci da ne postoji "Rak jetre" ili "Rak dojke" ili bilo koji drugi rak, vec postoji RAK kao bolest a posledice su tumor na jetri, debelom crevu ili bilo kojem drugom organu. Covek "puca" gde je najtanji, a to gde je najtanji zavisi od njegovog dotadasnjeg zivota ili zivota majke ako je u pitanju rak kod dece. Lekari to lazno prikazuju kao rak nekog od organa, jer, kako bi drugacije opravdali ono sto cine ljudima koji im dodju u ruke, a u sustini se u opste ne bave primarnom bolescu, ne bave se uzrokom nastanka raka, NE BAVE SE RAKOM U OPSTE.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Sub Nov 13, 2010 8:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 12, 2010 11:34 pm
Postovi: 26
Za pocetak, samo informacija iz jednog casopisa (Lekovito bilje, br 53), da se B17 moze nabaviti i u Srbiji. Salju i pouzecem a naruciti se moze na tel. 062 77 33 50 ili na e-mail: [email protected]

A sto se tice leka za RAK, toga nema i nikada ga nece ni biti, kao sto nema leka ni za jednu bolest. Pojam lecenja pomocu "lekova" uvela je bas farmaceutska industrija (iliti farmakomafija). Bolesti se lece samo odricanjem i odredjenim dijetama. I sam pojam "dijeta" je zloupotrebljen i asocira na gladovanje, sto u opste ne mora da bude (ali moze), vec je dijeta svaki oblik ishrane. Uz odredjenu dijetu potrebno je uzimati i bioloske dodatke ishrani koji mogu pomoci u stabilizaciji organizma, podizanju imuniteta ili unistavanju tumora, sto upravo radi B-17. Dakle, B-17 bi se mogao nazvati prirodnom hemioterapijom ili ubicom tumora bez stetnih posledica po zdravo tkivo, ali ne i lekom za rak. Da je maligni tumor u stvari rak nametnula je zdravstvena mafija kako bi mogla ubedjivati ljude da time sto im odstranjuje tumor, sto ga zraci i sto im ceo organizam truje hemioterapijom u stvari ih leci, iako o tome nema ni pojma. Svaki tumor, pa i maligni je samo posledica bolesti, a RAK je bolest prisutna u organizmu. Sto znaci da ne postoji "Rak jetre" ili "Rak dojke" ili bilo koji drugi rak, vec postoji RAK kao bolest a posledice su tumor na jetri, debelom crevu ili bilo kojem drugom organu. Covek "puca" gde je najtanji, a to gde je najtanji zavisi od njegovog dotadasnjeg zivota ili zivota majke ako je u pitanju rak kod dece. Lekari to lazno prikazuju kao rak nekog od organa, jer, kako bi drugacije opravdali ono sto cine ljudima koji im dodju u ruke, a u sustini se u opste ne bave primarnom bolescu, ne bave se uzrokom nastanka raka, NE BAVE SE RAKOM U OPSTE.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Sub Nov 13, 2010 9:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
nadam se da ce admin banovati sitnog, bednog svercera, korisnika koji se ovde predstavlja kao "barajevo".

svako moze da ukuca na google njegov mail [email protected] i da vidi u rezultatima pretrage da doticni pored "brige" o obolelima od kancera, na repertoaru ima i preprodaju polovnih kola...

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Sub Nov 13, 2010 11:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
nadam se da niko nece citati tekstove ivone zivkovic,ponarocito ne o raku,jer je tekst toliko jadan da je to strasno...pitam se,kad bi joj nesreca pokucala na vrata da li bi hemoterapiju bacila u kontejner ili bi je oberucki prihvatila...ima ljudi koji su povuceni njenim sajtom batalili hemioterapiju ili zracenje i,zna se sta dobili...nazalost,ima puno neobrazovanih i neobavestenih ljudi koji ce poverovati u sve i svasta...

medicina mozda nema lek protiv raka,ali ima lek za lecenje njegovih posledica i onoga sta nastaje kada on nastupi,naravno,u odredjenom stadijumu...mnogo je vaznija preventiva i zivot koji vi vodite pre nastanka bolesti,kao i posle iste...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Ned Nov 14, 2010 9:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
drbgd je napisao:
nadam se da ce admin banovati sitnog, bednog svercera, korisnika koji se ovde predstavlja kao "barajevo".

svako moze da ukuca na google njegov mail [email protected] i da vidi u rezultatima pretrage da doticni pored "brige" o obolelima od kancera, na repertoaru ima i preprodaju polovnih kola...


Cestitke na razotkrivanju ove pogane dzukele! Bravo doktore

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Ned Nov 14, 2010 9:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
A sto se ivonezivkovic tice, u ono sto je napisala i prikupljala, od letecih tanjira, EU i sl. necu ni da zadirem, zato sto se ljudima koji u svemu vide nekakve zavere, obicno bave institucije i specijalisti. Ono sto je vezano za nju, a primenljivo na ovaj forum je definitivna potreba da se aktivira podorum "Psihijatrija" i da se tamo malo detaljnije i temeljnije obrade raznorazne budale koje je cesto citiraju, posto kontam da one samo mogu biti ili gluplje ili ludje od nje.

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Ned Nov 14, 2010 10:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 12, 2010 11:34 pm
Postovi: 26
Samo da odgovorim DRBGD. Vec samo to sto je DR moze ponesto da kaze, ili leci komplekse (ako nije dr) ili ne moze samom sebi da prizna kolike godine je stukao uzalud da bi postao dr, a nije naucio ono osnovno: KAK DA LECI.
B-17 se u Srbiji moze nabaviti potpuno legalno, preko nekoliko firmi koje ga prodaju, a za sada postoji samo jedan uvoznik koji to distribuira (sa svim dozvolama).
Sto se tice prodaje polovnih automobila, rado bih da prodam neki novi, ali nemam. Automobile ne preprodajem vec sam prodao svoja dva auta da bih dosao do novca za investiranje u posao. Nemam ni bogatog tatu ni tetku u Americi vec moram sam.
No, to ni na koji nacin ne menja ono sto sam napisao i prihvaticu svaku argumentovanu kritiku moga napisa. Argumentovana kritika nije etiketiranje i omalovazavanje necijeg rada i zalaganja da se ljudima ukaze gde se nalazi mafija i tko zaista upravlja svetom. Bice ovde jos mnogo pogodjenih ali bi bilo lepo da iznesu sta je netacno u pisanju Ivone Zivkovic ili ovome sto ja napisao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pon Nov 15, 2010 12:22 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
pogodjeni, i to smrtnim ishodom, ce biti svi oni koji budu napustili hemioterapiju!

vasa kritika mene ne moze da pogodi, jer da biste mogli da budete jednaki sa mnom, treba da zavrsite medicinu, posvetite se specijalizaciji, magistrirate, i krenete da radite doktorat!

"zivotna skola" jeste popularna u srbiji, njeni reprezenti su bas kao i vi agresivni u svom neznanju - ali za lecenje ljudi ipak mora da se zavrsi oficijelno obrazovanje

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Uto Nov 16, 2010 2:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 12, 2010 11:34 pm
Postovi: 26
Da, kao sto sam i pretpostavljao, DRBGD nema ni jedan argument vec samo veliko znanje koje nicemu ne koristi, a boluje i od jedne od najtezih bolesti danasnjice, AROGANCIJE. Na zalost i vecina njegovih kolega boluje od iste bolesti i zato su nam groblja prepuna njihovih pacijenata. Zaista je najteze priznati svoje zablude i svoju sujetu, cak i ako Vas nisu zaludjivali toliko dugo kao lekare na medicinskom fakultetu, to mogu samo veliki ljudi. DRBGD i dalje ide u istom pravcu uzaludnog ucenja jer nece nauciti ono sto bi trebalo biti osnovno za njegovu struku a to je KAKO DA LECI. Niti on niti bilo ko od njegovih kolega, posebno onkologa se ne drzi cak ni osnovne premise i ZAKONA medicinara a to je NE NASODITI. Kako neko moze davati hemioterapiju i tvrditi da time leci kada posledice tog "lecenja" vise niko ne moze da ispravi (osim grobara, naravno). Kako mamografiju mogu nazivati prevencijom u lecenju raka kad upravo mamografija moze biti onaj okidac koji ce kod neke zene benigni tumor pretvoriti u maligni, a pri tome je potpuno nepouzdana metoda dijagnostike i posle nje se obavezno zene upucuju na CT (skener) sto je dodatno zracenje sa ubrizgavanjem u krvotok radioaktivnog kontrasta. I to oni zovu prevencija. To nije nista drugo do obezbedjivanja sebi posla na duzi period.
Stojim gospodinu DRBGD (i ostalima DR) na raspolaganju da me popljuju svim argumentima koje imaju a forumasi ce lako da procene ko je u pravu, da li, kako ono rece DRBGD, "sitni svercer polovnim automobilima" ili on, DR, kojem ne znam tko placa da dobije to DR (iako je to u ovom slucaju najmanje vazno).


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 93 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: