Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1276 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 86  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: pomoc
PostPoslato: Ned Apr 20, 2008 2:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 17, 2008 10:48 pm
Postovi: 8
Lokacija: Pancevo
Pozdrav!
Citao sam dosta tema o fimozi da postoje lakse i teze fimoze!
Ja definitivno imam tezu fimozu....i jedino resenje je operacija!
Posto odlazim u vojsku za koji mesec tj. prvo na regrutaciju procitao sam jedan slucaj MMilana koji je resio slican problem u vojsci sa obrezivanjem.Kontaktirao sam coveka za savet kako je to on obavio ali covek se nejavlja....
Sada mene interesuje kako da ja prijavim za taj moj problem dali na regrutaciji ili vec negde u vojsci i kako ide postupak dalje...ako je neko imao slican slucaj!
Inace imam21 godinu iz okoline Panceva sam!
svaka informacija mi je dobro dosla!!!
Pozdrav

_________________
problemi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 21, 2008 9:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 15, 2008 12:03 pm
Postovi: 10
Bio sam kod urologa i rekao mi je da moram da radim obrezivanje,da eliminisanjem frenuluma necu nista postici :(

Posto sam bio malo potresen,zaboravio sam da ga pitam neke stvari,pa ako neko ima iskustva:

Jel obrezivanje moze da utice na smanjenje pise,posto se eliminise deo kozice?
Nakon koliko posle operacije mogu da imam odnose?
I jos jedno pitanje za obrezane,kako devojke reaguju kad vide da si obrezan?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 21, 2008 8:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
1.ne,,,,cak ce ti se i povecati jer vise nema sta ga sprecava da se digne dokraja
2.to je individualno,zavisi kad zaraste sve ok,pogledaj na temi ima dosta iskustava
3.odusevljene su...higijena je bolja kao i tehnika...vise nikada neces imati prevremene ejakulacije(ako si ih ikada imao)

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 22, 2008 10:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 22, 2008 10:06 am
Postovi: 1
HITNO MI JE POTREBNA POMOC!

Molim Vas da mi pomognete,posto nemam zdravstvenu knjizicu,a i nisam pri parama pa ne mogu da odem kod urologa.
Moj problem je sto imam fimozu(obrezacu se cim skupim 200eura) i ja sam pokusao nasilno da navlacim kozicu,tako da je doslo do pucanja kozice na vrhu pise,pa sad imam ranice.Pri svakom mokrenju imam problema,jako me pece,to traje vec nedelju dana i nikako nece da zaraste,cak sam pokusao da jedan dan nista ne pijem,al nije uspelo da zaraste,a ja nisam mogao da trpim vise bez tecnosti.

Sta da radim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 22, 2008 12:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
idi kod dr na nechiju tudju knjizicu ako ti je vec tako hitno!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 22, 2008 1:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
kupi krem Pantenol i mazi vrh kozice to ce potpomoci zarastanje.Ne razvlaci vise !

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 24, 2008 4:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 24, 2008 4:07 pm
Postovi: 13
Imam fimozu, neki tezi oblik...do skoro nisam mogao da prevucem kozicu preko glavica ni u opustenom stanju, ali posle citanja teme o lecenju ovog problema razvlacenjem u toploj vodi posle par dana sam uspeo, naravno za sada samo u opustenom stanju (ALi kozica se vidno vise razvlaci i u stanju erekcije) i s tim da se kozica nabora i malo ju je teze vratiti nazad. Neke stvari sam primetio prilikom ovakvih vezbi:

1. kad sam prevukao kozicu preko glavica delovalo je kao da je odlepljujem od tela penis i to bez ikakvog bola i neprijatnosti...jel to neka opticka varka ili sam zaista nesto pozitivno uradio?

2. sa leve strane penisa imam malo vece vene koje izgledaju ispupceno i nimalo lepo, a koje mi pritom zbog fimoze prave probleme, svako prevlacenje teze ide sa strane gde su one jer osecaj nije nimalo naivan...najveca mi je frka zbog njih...da li one nedajboze mogu da puknu? i da li mogu nekako da ih smanjim posto u stanju erekcije izgledaju kao gliste...

3. e sad ono zbog cega i pisem...meni masturbacija nije problem, mogu ceo pokret da odradim od vrha glave do korena penisa, s tim da se koza penisa zategne negde na sred glavica...i to je ok...e sad posto sam dosta vezbao red je da isprobam i pravu stvar...
pa me interesuje da li mi je uopste pametno da imam seksualne odnose sa ovakvom fimozom?
da li je moguc sex a da koza ostane na glavicu? da li je moguce tako staviti kondom a da on ne gubi na funkcionalnosti?

Planirao sam i upotrebu lubrikanata da bi podmazali malo stvari, video sam slike parafirmoze i ne bih zeleo da me tako nesto zadesi..ogadio bih sex i sebi i devojci.

Molim vas samo da me ne savetujete da idem kod urologa, to je poslednja opcija a i ljudi ovde dolaze da bi ih izbegli...Svaka pomoc dobrodosla...a sad odoh da vezbam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 24, 2008 8:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Naravno da je pozitivno to sto si prakticno odlepio kozicu od glavica i to je napredak.
Sto se tice seksa,moraces sam da probas pa da vidis.Nema bojazni da se bilo sta lose desi ako posle seksa opet vratis kozu na staro mesto i tako sprecis parafimozu.
Samo nastavi dalje razvlacenje,ali nemoj da preteras kako ti ne bi kozica popucala.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 26, 2008 3:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 24, 2008 4:07 pm
Postovi: 13
@Vragolasta Amfibija

doslo je do pomaka u mom slucaju...prilikom druzenja sa devojkom a bez ikakavog kontakta, a na moje veliko iznenadjenje i zadovoljstvo provalio sam da se pri erekciji kozica skroz (ili skoro skroz) sama od sebe povukla sa glavica penisa...glavic je bio osetljiv a kozicu sam jedva vratio posle malo mucenja ...sad samo na jednom mestu primecujem crvenilo ali nista alarmantno...jedino me brine sto se nekako kozica nagomilava u korenu glavica...je l imas neki savet za mene? da li je bezbedno da sad imam odnos ili ne?

hvala i pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 26, 2008 9:20 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Bezbedno je,naravno....najvaznije je da kozicu posle sexa vratis preko glavitja inace nastaje parafimoza a to je opasno.Kad se kozica bude dovoljno rastegla nece se nagomilavati ispod glavica tako puno.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 27, 2008 12:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 24, 2008 4:07 pm
Postovi: 13
@Vragolasta Amfibija

imao sam pokusaj odnosa...tj ovog puta kozica nije htela sama od sebe da se povuce tako da sam to sam odradio kad penis nije bio u punoj erekciji ALI nisam smeo da "odem do kraja" jer mi sve deluje veoma veoma zategnuto i napeto i bojim se da ne pukne koza...ako imas neki savet dobrodosao je...nastavicu sa vezbama a ako ne bude pomaka moracu pod noz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 27, 2008 7:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Pa eto ,savet je da je rastezes polako kuci kad si sam.Prilikom odnosa obavezno koristite neki lubrikant uz kondom (naravno na bazi vode a ne ulja jer ulje ostecuje kondom).
Vazno je da ti ne pukne ona zilica koja povezuje glavitj sa kozicom,jer onda moze da nastane jako krvarenje,tako da ako ti zateze na tom mestu,bolje je da ne zapinjes nego da odes kod lekara,s obzirom da to mesto,ta zilica ne moze da se rastegne ma sta pokusavao.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 27, 2008 8:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 24, 2008 4:07 pm
Postovi: 13
ta zlica je frenulum pretpostavljam?

obraticu paznju na nju prilikom sledecih vezbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 28, 2008 3:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 24, 2008 4:07 pm
Postovi: 13
Vezbe istezanja (po ovima frenulum ipak moze da se rasteze?)

Slika

When the opening has grown sufficiently, try getting your index fingers inside to pull the skin apart gently. It should not hurt to do this.

Regarding the frenulum, it is an integral continuation of that tight ring. To speed things along, do this:

Slika


originalna tema

Poceo sam sa ovim vezbama+didermal+topla voda.

Javaljam ako bude napretka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 03, 2008 8:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 03, 2008 7:56 pm
Postovi: 4
Pozdrav svima.
Nov sam ovde, pre 4 dana sam isao na obrezivanje, posto sam imao tezi oblik fimoze. Kozica nije mogla da se prevuce ni kad je penis opusten, a otvor je bio nesto manji od 1 cm. Dosta dugo sam odugovlacio sa odlaskom na intervenciju, ali sam konacno otisao.
Sama intervencija je prosla dobro, nije bilo bolova, poneko peckanje, ali nista strasno. Jedino me malo smorio miris kad je laser poceo da przi, ali je kratko trajalo.
Bilo je krvarenja samo prvog dana, a posle toga jako malo. Nemam nekih vecih problema, jedino vec spomenute nelagodnosti. Najveci smor mi je spavanje za sada(budim se vise puta u toku noci). I sto moram da nosim tesne gace (toga sam se odvikao pre vise godina) :)

Posle intervencije mi je stavljena gaza, koju sam ja nastavio da menjam i da mazem ranu sa hlorampenikolom.

Koliko je najbolje da cekam pre nego sto prestanem da koristim gazu i koliko vremena treba da se osetljivost glansa smiri?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1276 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 86  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: