Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: problem hemoroida
PostPoslato: Ned Jun 05, 2005 11:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 05, 2005 10:56 pm
Postovi: 1
Lokacija: nis
da li postoji lek protiv hemoroida i da li neko zna sta treba radi kako bi se lakse uklonili i koji su saveti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: lek
PostPoslato: Sre Jul 27, 2005 7:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 27, 2005 10:24 am
Postovi: 10
Taj problem ima veliki procenat stanovnistva i sto je najgore u milionima oglasa se prodaju razno razni sumnjivi preparati a u apotekama se nalaze cepici i masti koji imaju za funkciju samo da smire upalni proces koji se javio onda kada nastane krvarenje a ne moze leciti hemoroide.Da ne pricamo o tome koliko se i u kojoj meri ovakav problem moze produbiti i situacija izmaci kontroli pa se onda pitamo kada smo vec imali simptome zasto se nismo javili lekaru i zasto smo danas zakasnili sa lecenjem.Hirurg je taj koji jednom intervencijom koja se na prvom mestu veoma lako prebrodi, otkloni operativnim putem taj problem.Posle toga bicete drugi covek, oslobodjen i neprijatnih propratnih tegoba i opasnosti od malokrvnosti koja sa sobom povlaci druge probleme i otklonicete opasnost od razvijanja vecih komplikacija koe vrlo lako mogu nastati upravo kao posledica ne lecenih hemoroida.Nije vise sramota ici na takvu vrstu pregleda koji nimalo nisu ni teski, vec pomislite u ime svog zdravlja sta se moze dogoditi ako ne odete lekaru.Pa cujte postoje bolesti koje se ne mogu upotpunosti izleciti i ljudi koji sa tim moraju ziveti, a vi imate problem koji se moze izleciti u potpunosti, pa odlucite sami.Moj komentar je da sam znala da je taj zahvat tako jednostavan resila bih odavno taj problem ne bi cekala tolike godine i maltretirala se i iscrpljivala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 28, 2005 1:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 25, 2005 1:42 pm
Postovi: 162
To jeste uzasan problem, ko nikad nije imao hemoroide ne moze ni da pretpostavi kako to izgleda.
Ja sam ih imala u jednom periodu svog zivota i stvarno su mi stvarali velike probleme (nisam mogla ni da hodam), ali sam ih se resila kompletnom promenom nacina ishrane + pila sam Amer caj (nije reklama), zaista mi je pomogao. I sad ih vec godinama nemam.

Verujem da je ovo sto kaze scorpion tacno, ali ja u to vreme nisam znala da postoji takva mogucnost.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: