Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 15, 2008 9:21 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
Kad smo već trollovali temu, da se uključim i ja - ali kao vlasnik mačke. :) Istina je da mačiji ujed zna da se iskomplikuje, ali ipak je to kućni ljubimac. Njima sve možeš da oprostiš. Jeste da mi ruke izgledaju kao u berača kupina (konstantno izgrebane), ali nema veze. Sigurna sam da me i vlasnici pasa u potpunosti kapiraju. :D

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 15, 2008 9:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 12, 2007 5:21 pm
Postovi: 231
I ja sam ponosna vlasnica macora. Ogrebotine & ugrizi koje mi nanese malo sporije zarastaju, ali ne bih menjala njegov slatki temperament nizasta na svetu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 16, 2008 1:43 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
E pa kad je minirano ,onda da ga dokrajčim :lol: :lol:
Živeli svi mi ponosni vlasnici živuljki ,ovako srećni iako smo izujedani i izgrebani ,ali smo srećni sa našim ''divljim'' ljubimcima !!!! :lol: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 16, 2008 12:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 10, 2007 3:03 pm
Postovi: 24
Svaka cast ljudi, odusevili ste me,
Veliki pozdrav svim ljubiteljima, a pogotovo vlasnicima zivotinja!!!!!!
av av


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 16, 2008 12:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
minjab je napisao:

Živeli svi mi ponosni vlasnici živuljki ,ovako srećni iako smo izujedani i izgrebani ,ali smo srećni sa našim ''divljim'' ljubimcima !!!! :lol: :wink:


Ziveli :D

al kad ujedaju, nek prave bar povrsne povrede, da ne ostaju oziljci :lol:

Da, ziveli nam i nasi ljubimci, koliko oni mogu da nas opuste, ne moze ni gram bensendina :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 16, 2008 9:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Pa mi ovako izujedani zračimo sa mnoooogo pozitivne energije, nego oni koji nemaju nikog od ljubimaca !

Pa pogledajte nas sve na ovoj temi ,ni više ranjenih :lol: ni vedrijih ljudi!

Al zato na drugim temama ima ljudi koji su definitivno ''za uspavljivanje'' :lol:

Pozdrav i još jednom veliko IZVINI za skretanje sa teme(ne mnogo) i za malo promocije nas ljubitelja životinja ,a vidim ima nas mnogo i pozdrav svim animalcima :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 17, 2008 2:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 27, 2007 2:57 pm
Postovi: 20
Lokacija: beograd
Mene je moja macka 1000 puta ujela , i ogrebala dok se igramo. Pa nista i dalje mi nista ne fali a ni njoj . Bas ima srece taj moj macak sto se mene dokopao. Na drugom mestu bi bio vec odavno na ulici. Ali sto cu kakav gazda takav i macor, razmazeni smo .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 17, 2008 5:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 20, 2006 12:06 pm
Postovi: 48
Lokacija: BGD
Pa ovo je najbolja ( promašena ) tema ,ali evo i ja da se prijavim kao ponosni vlasnik psa i papagaja, mene moj pas nije ujeo ,ali je zarežao ,ali su me papagaji izujedali za sve pare .......i verovatno sam po nekim ljudima trebala da ih uspavam, pošto neko lepo reče - to je jedini vid odbrane kod životinje ....

Vidim ima nas u ogromnom broju i baš mi je drago zbog toliko dobrih ljudi -
Naučno dokazano ,da ljudi koji rastu i odrastaju uz životinje su ,dobri i smireni i manje bolesti imaju :lol: :lol:

Ima mnogo onih koji bi trebali u terapeutske svrhe da uzmu po neku kucu ili macu da usreće i sebe i druge !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 17, 2008 5:52 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 22, 2007 10:44 pm
Postovi: 230
Ovde u mom gradu postoji volonterski program, prijavis se sa psom i volontiras u bolnici.
Obuce tebe i kucu i idete od pacijenta do pacijenta, kuca im daje terapiju hehe.
Najvise se praktikuje kod starih pacijenata i dece.

Ima jako pozitivnih iskustava kod ove terapije, znam za slucajeve gde su se pacijenti potpuno otvarali pre psom, pricali s njim i govorili im svoje tegobe, olaksali dusu sto bi se reklo i posle im bude bolje (to najcesce bude kod starijih ljudi).
Deca se tek odusevljavaju ovim posetama.

Sve u svemu svi jedva cekaju nedelju i kuce terapeute :).

Zanimljivo je da psi kao da znaju da im je poveren poseban zadatak. Najcesce su to manji psi, pa skoce na krevet, legnu pored pacijenta i umire se i gledaju u njih dok ih oni miluju i pricaju sa njima. Onda tako idu do drugog... sve redom, ne preskoce nikoga :wink: .

_________________
The person who says it cannot be done should not interrupt the person doing it.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 17, 2008 7:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Jao divno ,Medi jel može preko veze jedno ležanje za vikend!? :lol: :lol:

Baš me čudi da se još niko nije javio da nas proglasi ludima (to me ne bi čudilo od nadrndanih koji do prepodne mrze sebe a od popodne mrze ceo svet) -možete naći i ovde onih koje reže i ujedaju ničim izazvani, ali još je rano javiće se već neki dušebrižnik da nam ''objasni'' kako to što mi mislimo nije baš ........
A sad ovog trenutka šaljem jednom od društva za zaštitu životinja ,- fotografisano mučenje i maltretiranje psa u 5 slika od strane ''ljudskog bića'' dok je pas ležao na ulici .

Pa debele kazne a i psihijatrijsko lečenje(mada i moje mišljenje o psihijatrima je :o ,ma to je već druga tema i oni su za malo posmatranja,obratite pažnju na njihovu smirenost i ''normalnost'') ,..........i onda krivi psi što ujedaju ,pa malo ujedaju po meni ! A ljudi ..........brižna bića :x :x


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 17, 2008 11:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 12, 2007 5:21 pm
Postovi: 231
Mogla si da pozoves policiju. Navodno sada imamo zakon koji stiti zivotinje od zlostavljanja. Na papiru, u svakom slucaju.
Ono sto meni smeta je sto obicno povezuju ljubav prema zivotinjama sa mizantropijom tj. da paznja prema zivotinjama obicno "vuce" nedostatak paznje prema ljudima. Ovde je "cool" ignorisati napustene, povredjene zivotinje jer "ima toliko ljudi koji pate". Meni nije jasno zasto jedno mora da iskljucuje drugo, tj. zasto se za nekoga ko brine o zivotinjama smatra da nije u stanju isto to da radi za ljude.
Sto se psihijatara tice, ne mislim da su takvi, moja draga prijateljica je psihijatar i deluje mi prilicno normalno :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 18, 2008 2:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 20, 2006 12:06 pm
Postovi: 48
Lokacija: BGD
Citiraj:
Mogla si da pozoves policiju


Devojka ,žena kaže da je kontaktirala onoga kog je trebalo! :wink:

Citiraj:
Ono sto meni smeta je sto obicno povezuju ljubav prema zivotinjama sa mizantropijom tj. da paznja prema zivotinjama obicno "vuce" nedostatak paznje prema ljudima. Ovde je "cool" ignorisati napustene, povredjene zivotinje jer "ima toliko ljudi koji pate". Meni nije jasno zasto jedno mora da iskljucuje drugo, tj. zasto se za nekoga ko brine o zivotinjama smatra da nije u stanju isto to da radi za ljude.


Ja baš suprotno znam da ljudi koji vole životinje nisu u stanju da ne vole ljude ,ali da su ogorče ni deo populacije koja ne voli životinje i bahato se ponaša kako prema životinjama tako i prema ljudima!
Obično osobe koje vole životinje ,vole i ljude! A za suprotno baš ne bih smela da se zakunem !

A što se tiče psihijatara ,stvarno je to diskutabilno ....... :cry: :wink: ,naravno ništa zlo namerno samo realno!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 306 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: