Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Leukocitoza
PostPoslato: Pon Apr 07, 2008 7:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 28, 2008 6:49 pm
Postovi: 2
Lokacija: Novi Sad
Molim savet. Zdravstveni sam radnik-Viši radiološki tehničar,ali više nisam pametna šta da radim. Prilikom obaveznog lekarskog pregleda ustanovljeno je da imam nešto povišene leukocite-9,5. Zbog toga nisam prešla lekarski pregled. Znam da se smatra da je normalno do 10 ali pošto treba da radim u zoni jonizujućeg zračenja-taj nalaz nije bio prihvatljiv lekaru. Sačekala sam pet dana i ponovila nalaz. Nažalost porasi su na 10,6. Tog dana me je do uveče uhvatila kijavica a u međuvremenu mi se upalila i Bartolinijeva žljezda. Pila sam deset dana Dovicin kapsule. Kijavica je prošla a žljezda se smirila i povukla. Ponovila sam nalaz i sva srećna konstatovala da su leukociti pali na 9,4. Očekujući da će za pet dana još pasti danas sam ponovila nalaz. Nažalost nije dobar. Sada su 13,4. Dakle još višlji nego kada sam bila bolesna.
Nisam više pametna ni šta da radim ni šta da tražim. Nikakvih tegoba nemam. Imam zdrave zube-osim jednog karijesa koji je mali i niti boli niti je u upali. Urinarnu infekciju nemam. Ginekološki sam zdrava-imam samo ranicu na grliću koja se prati i nije za sada aktivna.Da pijem antibiotike-za čega kada mi ništa ne fali?
.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 07, 2008 8:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Maj 05, 2007 12:41 pm
Postovi: 1224
JAvite se hematologu na pregled.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 112 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: