Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: potrebna pomoc sve me boli
PostPoslato: Pon Jul 04, 2005 5:17 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jun 27, 2005 6:03 pm
Postovi: 97
:cry:NE ZNAM ODAKLE DA POCNEM ZIVIM U NJEMACKOJ IMAM BEBU MUZA I NIJE LOSE .MOJ PROBLEM SAM JA SAMA VEC 3GODINE IDEM OD DR DODR SKORO SVAKI DAN PRVO BOLI ME STOMAK PO GRUDI PA GRLO KICMA VRAT I SVE SAM SPECIJALISTE OBISLA DA BI DANAS POSTO ME OPET STOMAK RAZARA IMAM KISELINE BOLOVE U GRUDIMA POJACAN SLAJM A SAD POCELE I MUCNINE MORATE PRIZNATI NUJE MI LAKO CAS POMISLIM DA PLJUJEM KRV ODEM DR KOJE GOD MI LIJEKOVE DA NE PASU TOLIKO SE BOJIM LIJEKOVA UVJEM MISLIM DA CU DOZIVJETI NEKU NUS POJAVU I DNAS MI KAZE DA MU JE DOSTA MENE DA NIJE PROBLEM U ZELDCU NEGO U GLAVI I DA MI UPUTNICU ZA PSIHIJATRA I SAD SE JA I TOGA PLASIM STA SAD MENE I DALJE RAZARA U GRUDIMA SVE MI GORI IMAM MUCNINE A MORAM PSIHIJATRU JA SAM RADILA GASTROSKOPIJU PRIJE 3MJESECA IMAM UPALU JEDNJAKA I ZELDCA ALI DR KAZE NISTA STRASNO PILA LIJEK 1 MJESECI BILO BOLJE ALI SAD NIJE DA LI JE MOGUCE DA MI SE SVE TO DOGADJA IZ GLAVE DA JE SAMNOM SVE U REDUSTA CE MI DATI DRUGI DR INACE I JA PATIM OD PANICNIH NAPADA PO MI SVE TO ZAJEDNO JOS GORE PADA MOLIM VAS DA MI NEKO POMOGNE NEMAM SKIM PRICATI O OVIME NEZNAM JEZIK SVE MORAM MUZA VUCI SA SOBOM DA LI JE NEKO IMAO SLICNE PROBLEME I KAK IH JE RJESIO JOS JEDNOM MOLIM ZA POMOC NISAM SAMO JA U PITANJU ISPASTA MI I OVO DJETE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: POLAKO
PostPoslato: Pon Jul 04, 2005 11:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2005 8:42 pm
Postovi: 32
POLAKO CITAVO PISMO TI JE HAOTICNO ...PRVO AKO SU TI RAKLI DA IMAS PROBLEMA SA STOMAKOM VEROVARNO GA I IMAS E SAD DOSTA I TI UMISLJAS ...SMIRI SE I LEPO OBJASNI DR STA TI JE IDI MALO NA ODMOR ..ODMORI SE I SVE CE BITI OK...DRUGO ODAKLE TI TAJ STRAH OD NUS POJAVA ....PA PROBAJ DA POPIJES NEKI LEK I VIDECES DA TI NISTA NECE BITI ....AJDE POLAKO I OPUSTI SE MALO

_________________
eee


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 20, 2005 11:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 20, 2005 11:18 pm
Postovi: 10
Sasvim je razumno sto si u panici, ali nema koristi od nje. Mislim da bi mnogo vise pomoglo da izlistas simptome koje imas, opises kad se i kako pojavljuju, kog su intenziteta itd. Takodje bi bilo korisno da opises kako se hranis poslednjih par godina (koje vrste hrane i pica unosis).
Ja sam pre 4 godine bio u slicnom problemu, nakon slanja kod specijalista "preko veze" i pogresnih i klimavih dijagnoza, odustao sam ali sad imam jaku nameru da se uhvatim u kostac s problemom i HLADNE GLAVE pristupim resavanju istog. Preporucujem ti isto, znam da je stres velik, i da obaveze donose jos vise stresa, ali ne treba odustajati. Informisi detaljnije o svom problemu, sigurno ce neko znati kako da ti pomogne, ili da te uputi kako da lakse pomognes sama sebi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: