Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Kada ponoviti test za HIV
PostPoslato: Ned Mar 16, 2008 4:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Apr 24, 2007 11:54 pm
Postovi: 116
bio sam na oralnoj patalogiji,rekli da imam malo sline u ustima-dijagnoza-xerostomia,kako se može liječiti,kažu pomanjkanje sline nadomjestiti žvakačom,bombonima bez šećetra,unutar čeljusti su se pojavile kvržice,kažu žlijezde slinovnice,misle da je kandijaza,ali čekaju nalaz urologa od brisa jezika su našli neke gljive,ali neznaju još koje vrste,dermatolog također sumnja na kandidu

ako sam sve promijene vidio oko 6.22008.,testove na spolne bolesti napravio oko 17.2.2008.(tako i na hiv),nalazi došli između 25 i 28.2.2008 i sve negativno,osim brisa uretre gdje su mi našli streptoccocu agilatis,da li je to dovoljno vremena za testiranje da se može reći da nemam spolne bolesti(hiv pogotovo-najviše me on interesira),govore da kandijaza i bijelilo mogu da imaju simptome hiva,ufff
kada bih trebao ponoviti test za hiv ako sam radio 17.2,a rezultati negativni(sve u redu) došli od 25.do28.2.,neki govore da treba ponoviti za 3 do 6 mj.što vi mislite,doktor želi ponoviti pretrage na sve početkom 4.mj,da li je to rano pošto sam radio oko 17.2.2008.iako ne


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 16, 2008 6:32 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 22, 2007 9:07 pm
Postovi: 1484
Lokacija: VMA
dao sam vam odgovor na mestu vaseg prethodnog pitanja a i u odgovoru na vasu pp. Ako jos nesto nije jasno, pitajte.

_________________
sva pitanja u vezi kalkuloze urotrakta (kamen u bubregu i mokraćnim kanalima) mozete poslati na [email protected]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 101 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: