Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 55 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Pon Dec 12, 2005 10:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 01, 2005 2:50 am
Postovi: 2
Pozdrav svima,
procitao sam ceo forum i vidim da na dosta pitanja odgovori nisu dati. Jedno od njih je bila diskusija o preporukama. Ne znam da li je direktno reklamiranje na ovom forumu dozvoljeno ali bi mi jako znacilo kada bi neko mogao da navede nekoliko najpoznatijih zubnih odrdinacija u Beogradu.

Naime, poslednji put sam bio kod zubara pre 10 godina i to je bi drzavni stomatolog. Sada mislim da je vreme da krenem ponovo kod zubara (bio sam suvise neodgovoran sto to nisam uradio ranije) posto zelim da sredim sve moguce kvarove i da ugradim most kako bih nadomestio peticu koja mi fali jos iz mladosti.

Narednih nekoliko dana cu utrositi raspitujuci se ko su najpoznatiji zubari i koji proteticari su najkvalitetniji. Naravno, novac takodje igra bitnu ulogu tako da cu radi platiti nesto vecu cenu od prosecne ali zaista ne mogu da sebi priustim da idem kod ambasadorovog stomatologa.

Molim vas da me kontaktiranje na private message ukoliko je javno iznosenje ovakvih informacija nemoguce.

Hvala svima unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Naslov: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Čet Mar 08, 2007 11:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 08, 2007 10:40 pm
Postovi: 25
I mene ovo strasno zanima!!! Posaljite mi na privatni mail, ako ne moze da se pise javno na forumu. Hvala!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 02, 2007 11:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 31, 2007 2:48 pm
Postovi: 5
i mene..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 27, 2007 11:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 06, 2007 11:28 am
Postovi: 4
Zamolila bih da ako neko moze da mi preporuci bar nekoliko dobrih stomatoloskih ordinacija i proteticara u Beogradu. Moja e-mail adresa je [email protected] Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 28, 2007 10:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 24, 2007 2:02 pm
Postovi: 42
Lokacija: Beograd
Mogu samo da ti dam par saveta i moju mail adresu ukoliko zelis da ti dam adrese. Neznam kako drugi rade, ali sve sto krenem da zavrsavam ovde ja moram da se dobro informisem . U Beogradu ima mozda pet ordinacija koje rade "high tech" stomatologiju. To su ordinacije koje su se opremile najsavremenijim materijalima i u pitanju su mladi tim ljudi koji stalno idu na neka usavrsavanja i obuke i rade neke tehnike koje drugi nerade. Sigurna sam da ce neki stomatolozi sa ovog site-a da misle da nisam upravu i da ce se mozda malo uvrediti, ali kad je u pitanju protetika mislim da treba da se trazi pored dobrog stomatologa i ordinacija koja ima pravi materijal i metode. To je barem moje misljenje jer ulagati u sebe i svoje zdravlje nije prevelika investicija. Naravno pitanje je sta ti hoces. Mozda dobar stomatolog koji nema takav materijal a opet dobar moze da ti zavrsi posao. Ja sam bila pacijent jednog veoma dobrog stomatologa , ali plompa koju je on radio i ono sto su mi uradili u drugoj ordinaciji za samo 10% vise cene se veoma razlikuje.

Kad pomonjes ambasadorovog stomatologa, moram da ti kazem da diplomate kad placaju iz svog dzepa su gore tvrdice od Pirocanaca tako da nemoj da mislis da su oni neki koji rasipaju svoj novac i vole da se ogrebu za sve sto je dzabe, a drugo nemoj da mislis da ako je neko skuplji da hoce da ti naplati svoju uslugu skuplje vec da je materijal koji ulaze mozda skuplji sa razlogom.

Znaci lepo idi kod par dobrih stomatologa , raspitaj se koliko naplacuju to sto ti hoces ( ali dobro razmisli da li hoces implante ili mostove, porcelanezu ili metalokeramiku ...) pa onda preseci ko ti je najpovoljniji. Inace u svim tim ordinacijama rade izuzetni stomatolozi proteticari.

Moj mail [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 28, 2007 11:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 24, 2007 2:02 pm
Postovi: 42
Lokacija: Beograd
Mogu samo da ti dam par saveta i moju mail adresu ukoliko zelis da ti dam adrese. Neznam kako drugi rade, ali sve sto krenem da zavrsavam ovde ja moram da se dobro informisem . U Beogradu ima mozda pet ordinacija koje rade "high tech" stomatologiju. To su ordinacije koje su se opremile najsavremenijim materijalima i u pitanju su mladi tim ljudi koji stalno idu na neka usavrsavanja i obuke i rade neke tehnike koje drugi nerade. Sigurna sam da ce neki stomatolozi sa ovog site-a da misle da nisam upravu i da ce se mozda malo uvrediti, ali kad je u pitanju protetika mislim da treba da se trazi pored dobrog stomatologa i ordinacija koja ima pravi materijal i metode. To je barem moje misljenje jer ulagati u sebe i svoje zdravlje nije prevelika investicija. Naravno pitanje je sta ti hoces. Mozda dobar stomatolog koji nema takav materijal a opet dobar moze da ti zavrsi posao. Ja sam bila pacijent jednog veoma dobrog stomatologa , ali plompa koju je on radio i ono sto su mi uradili u drugoj ordinaciji za samo 10% vise cene se veoma razlikuje.

Kad pomonjes ambasadorovog stomatologa, moram da ti kazem da diplomate kad placaju iz svog dzepa su gore tvrdice od Pirocanaca tako da nemoj da mislis da su oni neki koji rasipaju svoj novac i vole da se ogrebu za sve sto je dzabe, a drugo nemoj da mislis da ako je neko skuplji da hoce da ti naplati svoju uslugu skuplje vec da je materijal koji ulaze mozda skuplji sa razlogom.

Znaci lepo idi kod par dobrih stomatologa , raspitaj se koliko naplacuju to sto ti hoces ( ali dobro razmisli da li hoces implante ili mostove, porcelanezu ili metalokeramiku ...) pa onda preseci ko ti je najpovoljniji. Inace u svim tim ordinacijama rade izuzetni stomatolozi proteticari.

Moj mail [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: dobar zubar
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 6:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 30, 2007 5:57 pm
Postovi: 1
Lokacija: bg
kako mi je poseta zubaru urgentna ,to ti saljem poruku i svoj e-mail da mi posaljes tvoj izbor najboljih ordinacija,po mogucnosti na novom beogradu bar jedna

_________________
bolje spreciti nego leciti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 04, 2007 6:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Avg 28, 2007 11:31 pm
Postovi: 93
Pozdrav!. Posto sam procitao temu nisam mogao odoleti da se ne umesam.
Posto sam i sam godinama u struci (tehnicar)
Prica o ordinacijama i tehnicarima koji koriste kvalitetne materijale ili idu na kongrese i bla bla jednostavno ne pije vodu. To je obicna gomila gluposti.
Kao prvo to sto stomatolog ima visoke cene kao ambasadorov zubar ne garantuje da je on dobar proteticar. Cene koje zubari drze su pre svega refleksija njihove sposobnosti da organizuju posao, tj da se ubace u krugove koji su voljni platiti 10, 20 % vise. Ja znam zubare koji imaju skromne ordinacije ali rade protetiki 100 puta bolje od nekih fensića u centru sa lepim i nelikim ordinacijama.
Sve je to sminka. Jedini nacin da se dodje do EXTRA stomatologa je preporuka.

Sto se tice tehnickog dela, sve laboratorije u kojima sam radio dobijaju i dobre i lose otiske, zamislite zubnu laboratoriju koja odbija posao zato sto im se ne svidja zubar ili kako on radi.
U tehnikama se radu 99% radova koje dobiju.

Sto se tice materijala za izradu keramickih krunica svi koriste materijale 3 do 4 razlicite firme koji su po kvalitetu potpouno isti, samo se razlikuju p procesu izrade, znaci po nijansama koje tehnicara orprdeljuju za isti.

Tesko je reci ko je najbolji tehnicar ili stomatolog u BG, pogotovu zato sto je najbitnije da nadjete dobru kombinaciju zubara i tehnicara.

Ja bih vam preporucio ordinacije i tehnicare kod kojih bi ja isao da imam potrebe za time ali se bojim da je zabranjeno javno reklamiranje bez dozvole administratora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 09, 2007 11:36 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:37 pm
Postovi: 60
Lokacija: Beograd
Ima li neko preporuku za stomatologa u DZ Vracar??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: najbolji zubar i proteticar,gde u gradu?
PostPoslato: Pon Dec 17, 2007 2:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 17, 2007 2:06 pm
Postovi: 16
Lokacija: novi beograd
Ja bih da kompletno presvucem i gornje i donje zube,ali se unapred plasim rezultata,jer sam imala prilike da vidim jako ruzne radove,ma uzas jedan! Zaista ne bih da mi se jedan kompleks pretvori u drugi jos gori!..Pa zato,ako neko sa foruma moze da mi preporuci nekog izuzetnog zubara/proteticara,molim da mi pise na sledeci mail:
[email protected]
Unapred zahvalna
Mirjam sa Novog Beograda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 18, 2007 2:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 20, 2006 12:06 pm
Postovi: 48
Lokacija: BGD
XANJAX je napisao:
Ima li neko preporuku za stomatologa u DZ Vracar??


Vračar je u rasulu, po meni ,godinama sam se tamo lečila ,svi stomatolozi koji su vredeli su otišli.Tu mislim i na Ivana Milutinovića ,ja sam pošla za svojim stomatologom koji je otišao da radi privatno , ono što jke ostalo ,nisu imali da mi preporuče nekog bar malo pouzdanog!
Šta se tamo dogodilo i ko je ostao :o , stvarno nemam komentar!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 18, 2007 11:16 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:37 pm
Postovi: 60
Lokacija: Beograd
Hvala, odustala sam od doma zdravlja kada sam cula da su cene skoro kao kod privatnika, a privatnik ce se bar potruditi oko pacijenta. Isla sam kod zubarke po preporuci i zadovoljna sam, ali nikako da nastavim....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 08, 2008 7:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 4:22 pm
Postovi: 23
Lokacija: Beograd
Pozdrav svima.
Ima li neko neku preporuku, lokacija nije bitna, samo da je u Beogradu.
Do sada sam isao kod Stajica u Beogradskoj ulici i u Dentics na Senjaku i uopste nisam zadovoljan o cemu sam vec pisao na ovom forumu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 12, 2008 11:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 4:22 pm
Postovi: 23
Lokacija: Beograd
Jos jednom molim za preporuku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 20, 2008 12:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 09, 2007 9:39 am
Postovi: 16
Ordinacija Simic :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 55 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: