Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Savet molim
PostPoslato: Sub Mar 01, 2008 3:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 01, 2008 2:51 am
Postovi: 1
Imam 27 godina, i ne znam da li imam Psiholoski problem ili stvar zahteva neku vrstu medicinske pomoci?
Posle duge veze od 4 godine, gde je sve bilo savrseno, imam problem sa novom devojkom oko potencije.
Naime sve je super oko predigre, medjutim u trnenutku kada treba da se dogodi seksualni kontakt erekcija popusti i nista. ( Sa prethodnom devojkom kao sto rekoh bilo je savrseno )
Mislim da ovo nije problem koji samo ja imam, i ne znam da li treba da pocenm da koristim neke preparate, ili nekako mozda imam problem neki u svojoj glavi. Jel moze neko da izlozi svoj sud o ovome, i naravno resenje ako ga ima, pa makar ono bilo i na psihiloskoj bazi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 01, 2008 10:29 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 5:35 pm
Postovi: 246
Postovani,
mislim da je Vas problem upravo "na psiholoskoj bazi".Zato Vam ne bih preporucila koriscenje bilo kakvih sredstava,vec zajednicki odlazak/sa devojkom/kod psihologa ili psihijatra.
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 04, 2008 9:04 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 1:49 am
Postovi: 120
Vas slucaj jeste najverovatnije na "psihickoj"bazi. Takav fenomen se cesto desava kod ljudi koji posle neke duze i stabilne veze promene partnera. Naravno sa vasom bivsom devojkom kazete sve je bilo u redu, to predpostavlja da nemate fonkcionalnih problema i treba da zaboravite sve vrste mirakuloznih preparata.
Stvar je u tome sto pocinjete novu vezu i od samog pocetka ste najverovatnije "blokirali" na tome da trebate da budete uspesni. Sami ste sebe, svesno ili nesvesno opteretili time da jednostavno kad dodje do "cina", vi posumnjate u vase sposobnosti, i naravno desi se neizbezno. Sad svaki put, pomisljate na bivse "promasaje", i ulazite u spiralu.
Naravno sad treba malo da se opustite, da sami sebi kazete da nema veze, da vas nova devojka nece ceniti, ni osudjivati samo po tom pitanju. Da prestanete da mislite i sumnjate da ce vas erekcija izdati, i da opusteno udjete u akt, videcete stvari ce same od sebe uci u red. Ne sumnjajte u vas.
Naravno vasa nova devojka u tome igra vaznu ulogu, treba da razgovarate sa njom, da ne posumnja i ona u sebe, i da vas podrzi u svakom slucaju. Uz malo razumevanja sa njene strane, i malo vise poverenja u vas, sve ce biti u redu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 251 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: